Sex a vztahy

Za pár kaček tě na Facebooku bude otravovat každý úchyl

Facebook podle některých zdrojů momentálně testuje službu, která umožní kompletním cizincům poslat ti zprávu za 1 dolar. Je tohle konec soukromí?

Facebook zprávy a jejich prostředí se mění snad každých několik měsíců, stejně jako složité nastavení soukromí. Momentálně Facebook testuje doručování nevyžádaných zpráv do tvojí schránky. Doručení jedné zprávy by odesílatele mělo stát jeden dolar. Většina zpráv od cizích lidí dnes končí ve schránce Ostatní, o které většina uživatelů ani neví.

Důvod pro zavedení funkce

S novou funkcí ti ale každý může poslat za poplatek zprávu, jenž přistane přímo na vrchu tvého Inboxu. Proč chce provozovatel největší sociální sítě zavést takovou službu? Podle oficiálního vyjádření by zavedení poplatku mohlo být důvodem pro výrazné snížení spamu a další reklamy. Já v tom spíš vidím levný způsob, jak tě může otravovat už úplně každý. Jak tohle může dopadnout?

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Radši by měli zviditelnit tu složku “Další”. Nemám rád, když někomu pošlu zprávy a on neodpoví, protože se o té zprávě ani nedozví :-/

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.