Sex a vztahy

Vztah s mladším mužem – jaké to je?

„Miluji mladšího muže“, doznává se stále více celebrit i běžných žen moderní společnosti. A rozhodně nejde v současnosti o nic neobvyklého.

Pokud toužíte po mladším milenci nebo partnerovi, možná jste si pokládala otázku, jaké to je. Poodhalíme vám výhody a nevýhody vztahu „se zajíčkem“ a co byste si měla ujasnit, než se s nějakým pustíte do milostného dobrodružství!

Mladší milenec jako klíč ke štěstí?

V minulosti bylo nemyslitelné, aby se starší žena veřejně přihlásila ke vztahu s mladším mužem. V dnešní době již ženy své mladší milence netají, ale stále je to poněkud citlivé téma. Pravdou zůstává, že vztah s mladším mužem může ženě velmi prospět, zvýšit jí sebevědomí a splnit tajné sexuální touhy.

Znáte výhody vztahu s mladším mužem?

Starší žena a mladší muž mohou mít plnohodnotný, fungující vztah. Možná znáte ve svém okolí nějakou takovou dvojici, která se svým vztahem netají. Pro ženu je příjemné mít vedle sebe energického, pohledného a upraveného muže, jemuž nechybí chuť do života, sexuální apetit a akční povaha. Ve vztahu s takovým mužem každá žena omládne a probudí v sobě své skryté „já“.

Zažijte bouři v posteli!

A co si budeme povídat – sex s mladším mužem je mnohem intenzivnější a užijete si ho podstatně delší dobu. Navíc můžete naučit svého milence technikám, o nichž víte, že vás dovedou k orgasmu. V jeho náruči se vám otevírá větší prostor pro experimentování a nejrůznější erotické hry.

Po boku mladšího muže omládnete

Vztah s mladším klukem znamená pro ženu motivaci, aby o sebe nepřestala pečovat a udržela se v dobré fyzické kondici. Spousta žen se po boku mladšího kolouška vrátí do svých mladých let a cítí se jako bohyně. Mladší muži ke zkušeným a zralým ženám vzhlíží a obdivují je, což ženám obecně lichotí.

Okolí nemusí reagovat podle vašich představ

I vztah s mladším mužem ale může mít svá negativa, před nimiž byste neměla zavírat oči. Zvlášť život s mladším mužem s sebou nese určité riziko. Pokud se přestanete scházet jen jako milenci a začnete spolu žít v plnohodnotném partnerském svazku, počítejte s možnými odmítavými reakcemi ze strany rodiny a přátel.

Základem je nežárlit a nechovat se jako matka

Znejistit vás mohou také mladší ženy z blízkého okolí vašeho mladého přítele. Mohou ve vás vzbudit žárlivost a otřást vaším sebevědomím. Nezapomínejte na své hodnoty a važte si sama sebe. Rovněž nedopusťte, abyste se k mladšímu muži chovala jako jeho matka. Mnoho mladších mužů má nedořešené vztahy se svými matkami a u zralých žen hledají chybějící mateřskou lásku. Rozeznejte to hned na počátku a nenahrazujte mu rodiče.

Mladší muž, starší žena a těhotenství? Ujasněte si to

V samém počátku vážného vztahu s mladším mužem si ujasněte otázku dětí. Zatímco vám tikají biologické hodiny a přála byste si miminko, mladší muž může zatoužit po dětech až v pozdějším věku. Nastat může i opačná situace, kdy na vás partner bude naléhat, abyste si pořídili potomka, ale vy o tom nebudete chtít ani slyšet. Promluvte si spolu o tom a doufejte, že se na svých prioritách shodnete. V opačném případě se zamyslete nad budoucností vztahu.

Tipy, jak sbalit mladšího muže

Neuspokojují vás vztahy se staršími muži a chtěla byste ve svém životě mladšího hřebečka? Dychtíte po dobrodružství a odmítáte svůj skutečný věk s tím, že věk je pouze číslo? Ulovte mladšího muže, pro nějž budete splněným snem. Nemusíte hned chodit po diskotékách, na internetu na vás čeká třeba seznamka Jiskreni.cz. Naleznete v nich mladé milence na krátkodobé románky i zájemce o vážné seznámení.

Mladší muž po boku starší ženy většinou dospěje a mezi partnery se pomalu stírá psychický rozdíl. Žena si s mladším mužem postupně více rozumí a lépe s ním sdílí své hodnoty. Neobávejte se proto věkového rozdílu a vzepřete se rozšířenému názoru, že ve vztahu musí věkem dominovat muž. Možná tak konečně naleznete své štěstí!

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře