Sex a vztahy

Výhody sexu s ex!

Rozešli jste se a ty jsi teď nedobrovolně sama? Tak si přečti, co ti může takový sex s ex přinést za výhody.

A konec

Rozchody jsou nedílnou součástí vztahů, na tom se všichni shodneme, ale z této nepříjemnosti mohou koukat nějaké výhody a to v podobě ex kluka. Pokud jsi volná a nechceš se vázat a se svým klukem ses nerozešla například proto, že by byl gay nebo se chtěl nechat předělat na holku, tak popřemýšlej, co by ti takový „nový vztah“ mohl přinést.

Rozchod není nic hezkého, ale i tak ti může přinést jisté dobré věci.
zdroj: bitchinlifestyle.tv

1. Žádný vztah, jen sex

Sice spolu spíte, ale to neznamená, že jste zase spolu jako pár. Ty si nemusíš připadat jako holka lehkých mravů a navíc si můžeš štěstí hledat dále i jinde. Jde tedy jen o čistě sexuální záležitost. Vlastně je to takové randění, jen bez těch úvodních formalit.

2. Víte, co ten druhý má rád v posteli

I to je značná výhoda. Ačkoliv někdy může být sladké na začátku vztahu zasvěcovat toho druhého do toho, co máme v sexu rádi, někdy je to ale jen na obtíž. S bývalým jste spolu už tímhle prošli, takže vzájemně víte, co máte rádi. Tak proč se tedy vzájemně nepotěšit?

Sex
Vzájemně svá těla už znáte a víte, jak na to.
zdroj: bitchinlifestyle.tv

3. Nebydlíte spolu

Sex pomáhá se uvolnit, tak proč si jenom nedojít pro jedno takové potěšení a neodejít potom zase domů? Nemusíš už po nikom nic uklízet, věčně se s přítelem dohadovat, na kom je řada s nádobím, apod. Prostě jsi svobodná a ve vlastním.

4. Sex je lepší

Další nespornou výhodou je, že se tvrdí, že když se s někým rozejdeme a pak se s ním znovu vyspíme, sex bývá lepší. Jednak můžeme totiž nahlédnout „pod trenky“ i jiným klukům, takže máte nové zkušenosti, jednak se díky rozchodu z nás stávají trochu jiní lidé, než jakými jste bývali předtím. Takže lepší je sex je potom taková sladká odměna.

5. Vyhneš se riziku pohlavních nemocí

Od neznámého kluka můžeš chytit kde co, když si nedáš dobrý pozor, ale s bývalým víš, do čeho jdeš. Nemusíš mít tedy obavu, že bys chytila nějakou tu nepříjemnou pohlavní nemoc.

Kluk
Pohlavní nemoci? S ex víš, do čeho jdeš.
zdroj: npr.org

6. Kamarádi s výhodami

Jako bývalá přítelkyně můžeš zůstat, díky sexu, jeho kamarádkou. Ne každý o tohle má zájem, ale pokud jsi na tohle dostatečně připravená, můžeš získat dobrého kamaráda, se kterým to můžeš rozjet v posteli, aniž by ses musela obávat nějakých důsledků.

A teď nevýhody

Jako všechno i tahle záležitost má svou druhou stranu mince a tou jsou nevýhody, do kterých by ses mohla chytit, pokud bys na něco takového nebyla připravená. Někdo na takový „vztah“ prostě nemá koule.

1. Bacha na lásku!

Osudovou chybou v takovémto volném vztahu je, když se do toho druhého opět zamiluješ. Je jedno, jestli ses znovu zamilovala ty, nebo naopak by tě chtěl zpátky přítel. Vztah, který už jednou takto nefungoval, by nemělo smysl lepit a zkoušet to znovu. Skončilo by to opět jen zlomenými srdci. Sex je prostě někdy až moc intimní a sbližující. Na tohle tedy pozor!

Láska
Když se začínáš zamilovávat, raději hoď zpátečku a pořádně si to znovu rozmysli, jestli do toho chceš jít podruhé.
zdroj: v2cigs.com

2. Ta druhá

Pokud ses s klukem rozešla proto, že tě podvedl, měla by sis uvědomit, že i ty děláš něco podobného, pokud už si tvůj přítel našel někoho dalšího. Ty jsi teď ta druhá, která nemá taková „práva“ jako oficiální přítelkyně. Už jsi jenom milenka, nic víc, nic míň.

Ta druhá
To ty jsi teď ta druhá.
zdroj: originalwavelength.blogspot.cz

Vypít sex s ex na ex!

V této záležitosti jsou jen dvě možnosti – buď to nakopnout a jít do toho po hlavě nebo se něčemu takovém zdaleka vyhnout. Některé holky na tohle nemají povahu, protože nejsou ty správné „potvory“, které umí brát, když se jim nabízí. A teď už jen záleží na tom, co z toho, jsi ty.

Štítky

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.