Sex a vztahy

Vychutnej si tantrický sex

Ráda bys zkusila v sexu něco nového? A co ho prožít úplně jinak než jste dosud s partnerem zvyklí? Na mysli mám dlouhé milování provázené stupňujícím vzrušením zakončené bouřlivým orgasmem. Zkrátka – řeč je o tantrickém sexu. Milování, které dá vašemu vztahu zcela nové rozměry a prožitky.

Co je tantra?

Historie tantry sahá asi 2000 let př. n. letopočet a místem jejího vzniku byla Indie. Tantra je založena především na usměrňování energie, sex je chápán jako příležitost k rozšíření vědomí a harmonickému propojení ženského a mužského principu. Rozdíl v tantrickém a „běžném“ milování spočívá v tom, že při tantrickém milování se partneři snaží přijít ke společnému vyvrcholení velmi pomalu a sex si užívají opravdu každým kouskem těla a celou myslí. Zatímco při „běžném“ milování, mívá muž často orgasmus v okamžiku, kdy se jeho partnerka k vyvrcholení teprve blížit. Tantrické milování má tak sladit sexuální potřeby ženy a muže. Zkušené páry dokáží pak během tantrického milování dosáhnout i několika orgasmů.

Jak na to?

Aby jste si s tvým partnerem mohli užít krásný tantrický sex, nemusíte studovat východní filozofie ani ovládat pokročilé umění meditace. Tantrické milování má co nabídnout i naprostým laikům v této oblasti. Pokud jste se tedy rozhodli, že chcete svůj sexuální život obohatit o nové zážitky, udělejte si dostatek času. Vyhraďte si aspoň hodinu a půl, nejlépe jednou týdně a ujistěte se, že nebudete nikým a ničím rušeni. Základem jsou intimní rituály, které povzbudí tebe i tvého partnera. Záleží jen na vás a vaší fantazii, čím se naladíte. Jejich účelem je uvolnění a naladění se na příští erotické zážitky. Můžete se navzájem krmit třeba ovocem, masírovat, lechtat pírkem po celém těle, malovat po těle a podobně.

%CODE1%

Chce to rytmus

Další možností je zkusit následující cvičení. Sedněte si kousek proti sobě a překřižte nohy. Na kolena si položte ruce vzhůru dlaněmi a při tom se dívejte hluboko navzájem do očí. Dýchejte klidně a zhluboka – rytmicky se nadechujte nosem a vydechujte pusou. Zrakový kontakt je pro navození intimní blízkosti velmi důležitý, proto se ho snažte udržet co nejdéle. Poté přejděte k vzájemnému pokrývání svých těl něžnými polibky a dotyky. Snaž se koncentrovat na každý jednotlivý polibek a dotyk a své vzrušení stupňovat pozvolně. K tomu ti opět pomůže pomalé a hluboké dýchání. Abyste své vzrušení prodloužili, je třeba, aby tvůj partner oddaloval ejakulaci.

Posilování je základ

To však neznamená, že orgasmus prožije jen jeden a to na konci milování, jak je běžné. Tantra totiž rozlišuje orgasmus a ejakulaci. Když se tvůj partner naučí ovládat svou ejakulaci, bude odměněn sérií menších orgasmů. Největší odměnou vám bude společný bouřlivý orgasmus nakonec. K oddálení ejakulace pomůže tvému příteli, pokud posílí svaly pánevního dna. Pro tento účel jsou nejvhodnější tzv. Kegelovy cviky, jejichž princip spočívá v zatínání svalstva podobnému jako při zadržování moči a jejich následnému povolení.

2 komentáře

Klikni pro přidání komentáře

  • tohle je uplne neco jineho nes vlest s holkou do postele a uzit si musi to byt vzajemne jinak to nema cenu a pak je to super

  • v sexu je nejlepsi trocha vasne a romantiky,jinak je to o nicem..sex je otom aby byly spokojeni oba dva

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.