Sex a vztahy

Vybíráme hračky. Erotické hračky!

Objevování vlastní sexuality je nikdy nekončící proces. Nikdy není příliš brzo ani pozdě na získávání nových obzorů a prozkoumávání vlastních erotických tužeb. A ať už takové zkoumání provádíme o samotě nebo ve dvou, erotická hračka se vždycky hodí.

Nejoblíbenější hračka pro dospělé? Bezpochyby vibrátor!

Vibrátory si našly čestné místo na nejednom nočním stolku. Ať už budeš prozkoumávat dosud neobjevená zákoutí své sexuality sama nebo s partnerem, vibrátor bude skvělým pomocníkem.

Tip: Vyrazit na nákupy do sexshopu se ti příliš nechce? V online sexshopu erodream.cz najdeš spousty všemožných erotických pomůcek i praktické informace a rad, které ti pomohou s výběrem. A objednaný balíček ti bude doručen zcela diskrétně – takže tě nečekají žádné odsuzující pohledy pošťačky ani sousedů.

Na trhu narazíš na nespočet různých modelů a vybrat ten pravý bude možná trochu oříšek. Proto se zkus držet několika rad:

– Nepořizuj si vibrátor z tvrdého plastu. Zvol raději měkký a pružný materiál – třeba silikon.

– Vibrátor na baterky není příliš praktickou volbou. A rozhodně není vodotěsný. Praktičtější a pohodlnější je zvolit vibrátor nabíjecí – ty jsou často také vodotěsné.

Tip: Vibrátor můžeš přizvat i ke společným hrátkám s partnerem. Nebojte se experimentovat – jedině tak oba objevíte, co se vám oběma opravdu líbí.

A co hračky speciálně pro ženy?

Pro muže není zdaleka tak těžké docílit orgasmu. Zato ženský orgasmus je věčnou záhadou. Proto na pultech sexshopů narazíš na nepřeberné množství hraček, jejichž cílem je jediné – dostat tě do orgasmického nebe.

Pokud jsi zatím žádnou takovou hračku nevyzkoušela, zkus pro začátek třeba venušiny kuličky a speciální vibrátor na klitoris (někdy označený jako motýlek). Snadno díky nim zjistíš, jestli ti více vyhovuje vnitřní nebo vnější dráždění.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.