Sex a vztahy

Valetýnské párty pro single

Jsi nezadaná a rozčiluje tě neustále omílaný Valentýn, který je spíše pro zamilované? Vykašli se na depku a běž se vyřádit na parket!

Akce, párty

Blíží se Valentýn neboli lásky čas, což znamená, že je všude přesrdíčkováno, přepusinkováno a všechno je červené či růžové. Regály s bonboniérami, květinami a vínem zejí prázdnotou a většina nájezdů na obchoďáky pak končí koupí kondomů. Holky, které na tomto svátku lpějí, se jistě večer dočkají žhavé noci. Co mají ale dělat ti, kdo ještě svou lásku nenašli?

Různých s možnostmi seznámení je po celé ČR vážně hafo.

Nesmíš sedět doma

Sedět doma, koukat na Bridget Jonesovou a cpát se zmrzlinou jistě nemá cenu. Jediné, čeho bys tím dosáhla, by bylo, že tě později bude užírat, kolik kalorií jsi spořádala. Pokud i pro tebe Valentýn není jen prázdné slovo a vadí ti, že jsi sama, měla bys s tím něco dělat. A rozhodně není nic lepšího, než vyrazit na nějakou seznamovací Valentýnskou párty pro single.

Sama neznamená opuštěná

Nadupaná hudba, drinky a spousta nezadaných lidí. To je to pravé ořechové. A takové příležitosti se jen tak nezahazují. A ty máš dokonce dvě možnosti – buď si můžeš vybrat párty ve znamení seznamování nebo párty zaměřenou proti Valentýnu obecně. Takže, kde můžeš na nějakou takovou pařbu narazit?

Valentýnské seznamky

Na seznamování není nikdy pozdě a hlavně teď ne, když je únor neboli měsíc ve znamení zamilovaných. Feromony létají vzduchem a někoho pozvat na skleničku je jednodušší, než se zdá. A doma na gauči jistě nikoho nepotkáš, takže proč váhat a nevyrazit na nějaká ten lov?

Seznamka na párty v Praze 1

Párty, která je speciálně pro single lidičky, je pořádně připravená. Speciálním drinkem tohoto večera je Valentýnské martini. 14.2. se tu na tebe v K.U. baru těší! Hrát ti tu bude DJ SWEDER a vstup je tu zadarmiko!

Valentýnská seznamka s podpeřinou.cz

Tato akce, která se koná v Olomouci, tě určitě nenechá chladnou. Spousta hudebního podkladu a nabídka drinků tě dostane do kolen. Takže neváhej a vyraz 15.2. do Faustova domu!

Laser show v Budějovicích

V Českých Budějovicích tě čeká velká seznamovací párty doplněná o laser show. V sobotu 16.2. se vstupem za 60 korun se to tu bude roztáčet. A pokud se bojíš, že bys nepoznala zadané od nezadaných, tak buď v klidu. Dostaneš nálepku, která tě odliší jako single.

V Českých Budějovicích v klubu Lucerna disco.
zdroj: doklubu.tiscali.cz

AntiValentýnské párty

A druhou variantou jsou akce, které jsou vyloženě zaměřené proti Valentýnu, takže pokud tomuto svátku neholduješ, jistě tu najdeš spoustu podobně naladěných lidí.

AntiValentýn v Praze

Dívky zdarma jsou zvány na protivalentýnskou diskošku, která se bude konat v Praze 2 14.2. v klubu Radost FX. Vstup je tu sice až od osmnácti, ale rozjíždět to tu budou DJ KWÉ a DJ KOOGEE.

Párty AntiValentýn
Pařba pro lidičky nad osmnáct.
zdroj: doklubu.tiscali.cz

Další ANTI

V Praze 7 se 15.2. rozjede nevalentýnská párty. Odehraje se v klubu Sasazu a bude tu na tebe čekat spousta vychytávek. Antivalentýské drinky a spousta hudby, tě určitě odradí od depkaření!

Párty v Praze
Pařba proti Valentýnu.
zdroj: partyplanet.cz

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.