Sex a vztahy

VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ: Chceš vyhrát We-Vibe 4, Fleshlight a další TOP erotické pomůcky?

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA - Ve spolupráci se sexshopem Růžový Slon přinášíme velkou valentýnskou soutěž, ve které máš možnost vyhrát opravdu skvělé erotické pomůcky. Svátek všech zamilovaných a sexuchtivých se blíží, tak neváhej a pojď soutěžit!

Chceš prožít vzrušující Valentýn?

Valentýnský den není jen o romantice a pugetu rudých růží. Může být o pořádne dávce vzrušení a postelových radovánkách, na které jen tak nezapomeneš. Růžový Slon je tady pro všechny, kteří si chtějí oživit sex a vyhnat z postele nudu nejen 14. února. Nech se inspirovat a vyzkoušej osvědčené erotické pomůcky!

O co soutěžíme?

Na 5 soutěžících čeká celkem 5 erotických pomůcek, které patří bez nadsázky k tomu nejlepšímu, co si pro zpestření milování můžeš dnes koupit. Nevěříš? Podívej se, co můžeš vyhrát!

We-Vibe 4, partnerský vibrátor

Nejnovější verze luxusního partnerského vibrátoru dráždí klitoris, G bod ženy a žalud muže zároveň! Společně s partnerem zažijete něco absolutně nového. Růžový hi-tech šikula se sametově hebkým povrchem je navíc voděodolný, takže ho po valentýnském večeru můžeš vzít rovnou do sprchy. Nebudeš zklamaná!

 

Fleshlight Pink Lady

Dárek pro přítele, který ocení nejen tehdy, když tě nemá při ruce, ale také během vašeho dovádění, kdy ho můžeš dráždit. Nejprodávanější model populární vagíny Fleshlight je na dotek velmi hebký a jemný. Během masturbace dokonale obejme penis a každého chlapa teleportuje rovnou do sedmého nebe.

 

Nejlepší perličkový vibrátor DeLuxe

Opravdu luxusní stimulace a samovolné přirážení dělá z tohoto krasavce vstupenku do světa extáze. Celkem si můžeš vychutnat 9 vibračních a 10 rotačních programů. Pokud si potrpíš v posteli na pořádné rodeo, tenhle vibrátor tě v žádném případě nezklame. Doopravdy nejlepší perličkový vibrátor na trhu!

 

Masážní vibrátor Power AkuWand

Přičaruje bouřlivý orgasmus dřív, než vůbec stačíš zasténat abrakadabra. Masážní vibrátor AkuPower patří k tomu nejvýkonnějšímu pomocníkovi, který ti bude rád dělat společnost. Silné vibrace oceníš nejen při stimulaci klitorisu a vaginálního vchodu, ale také při masáži dalších erotogenních bodů.

 

Silikonový vibrátor Borůvka 2

Osvědčený vibrátor běžné velikosti z velmi kvalitního silikonu tě bude rozmazlovat a hýčkat dle potřeby. Silné vibrace s pulzními programy dokáží splnit každé přání. Orgasmus dorazí rychleji, než by tě vůbec napadlo. Borůvka je voděodolná, takže si můžeš vzrušující jízdu užívat i ve sprše.

 

O soutěži

Soutěž končí již 14. února 2015. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Soutěž probíhá zároveň na webu kamoska.cz, muzi.cz a sexperimentatorka.cz. Celkem 5 výherců bude vybráno ze všech soutěžících, kteří se soutěže zúčastní na jednom z vyjmenovaných webů.

Výherci soutěže

We-Vibe 4
Zdeňka Robutová

Fleshlight Pink Lady
Jakub Čépe

Nejlepší perličkový vibrátor DeLuxe
David Čermák

Masážní vibrátor Power AkuWand
Dana Kopřivová

Silikonový vibrátor Borůvka 2
Hana Smetanová

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.