Sex a vztahy

Určuje tvůj vzhled tvůj sexuální život?

Vztahová expertka Tracey Cox tvrdí, že dle tvaru tvého obličeje lze rozpoznat, jaký máš vztah k sexu. Platí to i u tebe?

Vzhled a sex

„Podle nosa poznáš kosa“ – tedy alespoň se to tak říkávalo. Nejedná se přímo o vyjádření vztahu k sexu, ale přeci jen je to blízko. U dívek žádné podobné rčení nemáme, tak se spokojme alespoň s touto studií, která je však zaměřena na oboje pohlaví. Co myslíš, dá se něco o našem postoji k sexu zjistit z toho, jak vypadáme? Prý by tomu tak mělo být, alespoň Tracey Cox to tvrdí. A co tedy tato žena říká?

Určuje tvůj vzhled tvůj sexuální život?
Jaká jsi podle vzhledu v posteli?

Lidská tvář

Tvář člověka se dá číst jako otevřená kniha, samozřejmě ovládáte-li umění rozpoznat i nejmenší záškuby a pohyby v obličeji. Naše tvář umí udělat pomocí sebemenších záškubů až 7 000 různých výrazů. Pro ty z nás, které rozpoznají maximálně tak radost, vztek a smutek, jsou tu jasnější signály.

Obočí

Dle vztahové expertky Tracey Cox jsou ti lidé, kteří mají jen tenké obočí, chladní a asexuální. Naopak ti s hustým porostem nad očima jsou plní sexuality, a pokud ji nedostanou od toho, s kým právě jsou, jdou hledat jinam.

Oči

Máte-li světlé oči, máte podle stejné expertky rádi nevázaný sex. Vyzkoušet jednoho, šup sem, šup tam a hnedka hledat dalšího. Naproti tomu lidé s tmavýma očima jsou vášnivý a intenzivní. A to spíše ve stálejším vztahu.

Nos

Tady vyhrávají ti, kdo ho mají hrbolatý. Ti jsou totiž akčnější a dobrodružnější v posteli. Lidé s tupým nosem jsou excentričtí a nejraději mají misionářskou polohu. Prostě klasiku.

Rty

Ten, kdo má velkou pusu, by měl být nesobecký milenec. Lidé s malými rty potom dosahují rychle orgasmu a jsou naopak zaměření na sebe sama. Pohrdají ostatními a nejsou láskyplní. Máš-li plný spodní ret, potom bys dle studie této expertky měla být podvodnice a předstírat orgasmus.

Vrásky a linie tváře

Ano, i z vrásek se prý dá poznat tvůj postoj k sexu. Takže, máš-li pod spodními víčky linie, potom jsi dobrou kandidátkou do Guinessovy knihy rekordů do sexuální sekce. Tito lidé mají prý rádi anální sex. Tenké vrásky kolem nosu potom znamenají, že na sex myslíš 31 – tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Tvoje libido je neukojitelné a vášeň ti tryská ze všech pórů.

Jak jsi na tom?

Tak, co? Odpovídá alespoň trochu tvůj profil? Já bych dle té expertky měla mít ráda nezávazný sex a zároveň milovat jen misionářskou polohu. Promiň Tracey, ale u mě jsi tedy rozhodně šlápla vedle. Asi jsem se měla narodit jiným rodičům, abych zdědila jiné rysy, které by byly slučitelnější s mým postojem k sexu.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.