Sex a vztahy

Test erotické podložky LOVERATOR na vlastní kůži

Některá místečka jsou při sexuálních hrátkách těžko dostupná. Než abych zaujímala ve snaze vychutnat si partnera krkolomné pozice, otestovala jsem erotickou podložku LOVERATOR.

První seznámení s pomůckou LOVERATOR

S oblibou sbírám různé erotické hračky, i když od nich většinou moc nečekám. Sice na chvilku prolomí stereotyp, ale po pár číslech člověk vsadí na sex bez kravinek kolem. Není nic lepšího, než cítit partnera na 100 %, užívat si spojení těl a dráždit citlivá místečka, o kterých se před desátou večer nemluví. To je ta pravá cesta, jak uspokojit ženu! Nabídka otestování speciální podložky LOVERATOR mě sice zaujala, ale nevěřila jsem, že bych si ji mohla nějak extra zamilovat. Princip tohoto vynálezu je jednoduchý – měl by poskytnout perfektní podporu těla pro erotické hrátky a umožnit objevovat nové sklony a úhly průniku. Funguje?

Polštářová válka

Možná tě napadlo, že vypodložit zadeček lze i obyčejným polštářem. To máš určitě pravdu, ostatně tuhle metodu jsem donedávna praktikovala i já. Sama ale musíš uznat, že obyčejný polštář je v porovnání s anatomicky tvarovanou podložkou jen nedostačující náhražkou. Vychutnat si orgasmus dokážu jen pokud jsem dokonale uvolněná a nemusím během dovádění řešit nějaké ručně vyrobené zlepšováky z polštářů, které ani nedrží tvar. LOVERATOR měl u mě ještě před odzkoušením bod za to, že si nehraje na intergalaktickou hračku, která vibruje, svítí a má milion otáček za minutu. Erotická podložka řeší konkrétní problém a díky vkusnému designu jí můžeš nechat na posteli i během dne, kde bude vždy po ruce.

LOVERATOR v praxi

Erotickou novinku pravidelně testuji už nějaké tři týdny od doby, kdy mi v diskrétním balení dorazila domů. Pod zadek se mi dostal bestseller v podobě modelu flatironLOVE s vínovým potahem ze španělského sametu. V nabídce jsou nejen další barvy, ale také jiné modely různých tvarů. Při výběru záleží hlavně na tom, jak to máš s partnerem ráda. Některé tvary jsou ideální pro orální sex, jiné zase pro oporu celého těla. Model flatironLOVE je zlatou střední cestou, se kterou můžeš vychutnat celou řadu sexuálních poloh včetně klasického misionáře. Vzít si během předehry podložku je sice nezvyk, ale veškerý stud z tebe spadne v momentě, kdy se začneš seznamovat s výhodami, které přináší.

Test erotické podložky LOVERATOR na vlastní kůži

Jiný úhel pronikání přináší i do ohraných poloh příslib nových zážitků. Na zmíněného misionáře jsem byla hodně zvědavá. Notoricky známá poloha už jen těžko překvapí a zároveň patří k nejčastějším nejen při prvním sexu, ale také během něžného milování. Umístila jsem pod sebe pohodlně LOVERATOR a čekala, co se bude dít. Každý průnik byl pro mě mnohem citlivější a díky jinému sklonu těl měl partner k mému pokladu mnohem lepší přístup. Plná energie a překvapení jsem se na podložce přesunula do legendární polohy na pejska a zjistila, že dokonale vyšpulený zadeček funguje na mého partnera jako červený hadr pro býka. Dokonale uvolněná a zásobovaná hlubokými dávkami vášně jsem se udělala během chvilky. Objevování dalších poloh pro mě už jen bylo exkurzí za nečekanými zážitky.

Test erotické podložky LOVERATOR na vlastní kůži
Běžné polohy přináší s erotickou podložkou LOVERATOR nečekané zážitky.

Jak uspokojit ženu? Orgasmem!

Jen co jsem se vzpamatovala, vzpomněla jsem si na všechny poučky týkající se orgasmu a dokonalého sexu. Pokud není člověk uvolněný a během sexuálních hrátek trpí v neustálé křeči z nepřirozené polohy, jen těžko si milování užije. Pro holky, které na svůj první sex či orgasmus čekají, to platí dvojnásob. Vyplatí se investovat do erotické podložky LOVERATOR? V posteli jsem náročná a dokud jsem mladá, nehodlám se nudit. Za mě musím říct, že než aby mi muž kupoval všelijaké dárky bez většího smyslu, ocením jeho snahu mi v posteli vyhovět a zkvalitnit naše milostné hry. LOVERATOR mu v tom zásadně pomůže a už jen přítomnost podložky člověka inspiruje.

Test erotické podložky LOVERATOR na vlastní kůži

Borec na konec

Závěrem se už jen podělím o jednu perličku ze zkušeností, jenž erotická podložka LOVERATOR přináší. Asi není překvapením, že jsem měla strach z různých skvrn, které se mohou na povrchu pomůcky objevit. Paradoxně ale první skvrny nebyly od tělesných šťáv, ale od kečupu. Jak je to možné? To takhle člověk přijde domů a vidí přítele na gauči v obýváku, jak má pod sebou LOVERATOR, pojídá toasty a čučí v televizi na nějakou blbost. Abych mu ale zas nekřivdila. I já si občas na podložku jen tak položím nohy, když si čtu v posteli, takže je vidět, že možných využití má rozhodně víc.

2 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

  • Hodilo by se instruktážní video, do té doby si pořád nejsem jistý jestli do toho chceme s partnerkou investovat 🙂 Myslím že to video nikoho neurazí a rozhodně odpoví hodně nezodpovězených otázek 🙂 Díky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.