Sex a vztahy

Tajemství sexuálně spokojených žen

Chceš vědět, onen důvod, proč jsou některé ženy sexuálně spokojeně a jiné? Jaké je jejich tajemství? Co dělají jiného?

Tajemství sexuálně spokojených žen

Žár a sex

Udržet ve vztahu vášeň je po nějaké době čím dál těžší úkol. Ale tak je tomu skoro všude. Důležité je vědět, jak onen žár znovu vyvolat. A k tomu je potřeba, aby si žena uvědomila, jak být v posteli šťastná a neomezená, protože je to ona, kdo má moc. Neměla by být pasivní, ale naopak se aktivně podílet na udržování intimity ve vztahu. Některé ženy to zvládají – chceš i ty vědět, jak na to?

1. Zahoď stud!

Prvním krokem je, aby ses úplně uvolnila. To znamená, že bys měla zapomenout na to, jak během sexu vypadáš, že během téhle polohy to vypadá, že máš větší bříško, nebo při oné zase velký zadek. Tímto způsobem se nikdy pořádně neuvolníš a neužiješ si to tolik, jako když tyto starosti hodíš za hlavu.

2. Rozvrhni si to

Tajemství sexuálně spokojených žen spočívá v jejich rozvrhování času. Může to sice znít jako blbost – plánovat si, kdy se budete milovat – ale něco na tom bude. Přeci jen, když to máš naplánované, tak si to rozvrhneš tak, abys na to měla dostatek času. Nebudeš tak místo toho přemýšlet nad tím, co ještě musíš udělat do školy, nebo za jak dlouho se ti vrátí spolubydlící. Bude to méně hektické a více uvolněné.

3. Vzpomeň si na minulé „číslo“

Dalším fíglem, je umění vyvolat si přesné a detailní vzpomínky na váš minulý sex. Když si totiž dokážeš vybavit a naplnit si tímto prožitkem hlavu, propojí se ona vzpomínka se skutečnostní a tím se všechno znásobí. Budeš-li si vybavovat to, jak skvělé to bylo minule, o to lepší se stane nynější sex lepším.

4. Neboj se mluvit

Během sexu hraje také velkou roli řeč těla a i to, jak se vyjadřuješ. Mnohem větší požitek ze sexu mají ty ženy, které se nebojí svůdným hlasem svému partnerovi říci, co se jim líbí. A nemyslím teď polohy nebo tak, ale určité věci, jako je například partnerova erekce. Dokážeš si představit, co s chlapem udělá, když mu řekneš, že mu ráda děláš dobře a cítíš, jak se mu jeho chlouba díky tobě zvětšuje? Neboj se říkat i takové věci – jeho potěší a vztah se upevní.

Triky a fígle

Tyto tipy jsou jednoduché a můžeš s nimi začít naprosto kdykoliv. Jejich dodržováním i ty můžeš poznat nový vrchol blaha a porozumění s partnerem se může zlepšit. Zkus vylepšit svůj sex.

Štítky

2 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

  • Další z ubohých a stupidních blábolů blbky, která si říká milovnice psaní. Bože, to už snad ani není možné, jak tady ty zamindrákované chudinky exhibují v domnění, jak jsou in, cool a trendy! Carosone

    • Jistě to je tvůj názor, který ti nikdo nebere. 😉 Popisek u jména tam visí už přes rok, tudíž já s ním nic neudělám,ač bych třeba i ráda – milovnice psaní v něm stojí proto, že mám psaní opravdu ráda (byly mi vydány dvě knihy, píši i na jiné magazíny). Nemyslím si, že jsem ani cool ani trendy – mám 4 roky přítele a spokojený vztah se skvělým sexem. Já si tedy rozhodně nic dokazovat nepotřebuji. A jestli se ti tu nelíbí, nikdo tě nenutí abys tuto stránku navštěvovala, popřípadě četla mé články. 😉 Autora u článku vidíš napsaného ještě před rozkliknutím, takže není problém se mé osobě vyhnout. 😉

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.