Sex a vztahy

SOUTĚŽ: Překvap ho na 1. Máje, vyhraj sexy šperk

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA - Svátek zamilovaných se rychle blíží a ty máš nyní exkluzivní příležitost vyhrát sexy šperk, který tvého partnera nenechá chladným!

Objevování slastných novinek

Ptáš se, jaký sexy šperk vlastně můžeš vyhrát? Vezmeme to hezky od začátku. Jednou z nejoblíbenějších pomůcek a hraček pro dospělé je anální kolík. Lze ho sehnat v různých variantách, které se od sebe mohou lišit materiálem, velikostí či designem. Jedno je ale spojuje – slast! Okolí análního otvoru je pro některé ženy sice zapovězeným územím, ale pokud najdeš odvahu, dráždění v této oblasti plné nervových zakončení tě rozhodně dostane. Sexy šperk je typem análního kolíků, který zaujme na první pohled a výrazně se liší od podobných produktů.

Proč toužit po sexy šperku?

Šperk do zadečku je něco, co tě dost možná šokuje. K čemu je to dobré? A bude tě to vzrušovat? Pokud se s partnerem chystáš vyzkoušet anální sex, je sexy šperk skvělým tréninkem. Používání šperku není ale jen klíčem k užívání si análního sexu, zlepšuje také prožitky při běžném sexu a snadněji s ním dosáhneš orgasmu. Šperk také můžeš nosit při běžných činnostech a ve vhodný (ale i nevhodný) moment s ním překvapit přítele. Toho pohled na tvojí ozdobu rozhodně potěší a přesvědčí ho o tom, že dokážeš být v sexu stále velmi vynalézavá.

Sexy šperk

Kvalita z našich končin do tvých končin

Sexy šperk ze stránek SexySperk.cz se vyrábí u nás v ČR z velmi kvalitní nerezové oceli a je osazen broušeným kamenem ze skláren v Jizerských Horách. Tvar je navržen přesně tak, aby skvěle padl do zadečku a dráždil tak, jak má. Podobné produkty z Číny sice mohou na první pohled vypadat atraktivně, ale pod jejich pochromovanou slupkou se ukrývá nekvalitní materiál a nepříliš povedené imitace kamene z plastu. Používání takového výrobku může ohrozit i zdraví.

O co soutěžíme?

Pochopitelně, že o pořádnou dávku vzrušení v podobě nového sexy šperku.

1. cena: Anální klenot Twister + Luxusní kožený obal v celkové ceně 1590 Kč
2. cena: Anální klenot Smoothie v celkové ceně 975 Kč

SOUTĚŽ: Překvap ho na prvního Máje, vyhraj sexy šperk

Soutěž končí už 25. dubna 2014. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Jarmila Steinbauerová
Miluše Kyptová

Štítky

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.