Sex a vztahy

Sexy prádlo tvého přítele nažhaví i v horkých letních dnech

Pořiď si na léto spodní prádlo, ve kterém budeš sexy a svůdné pohledy tvého přítele budou patřit jen tobě. Prosluněné letní počasí přímo láká k radovánkám na dovolené, u vody i venku v přírodě. Poradím ti, jaké prádlo rozhodně zalichotí tvým křivkám.

Sexy prádlo tvého přítele nažhaví i v horkých letních dnech

Bez sexy prádla v létě ani ránu

Léto je tady a k němu bezesporu patří i odhazování oblečení, díky kterému se můžeš pochlubit pečlivě vybraným spodním prádlem. Trošku té vyzývavosti partnera rozhodně potěší a ty máš možnost ho tak mile zlobit. Věděla jsi však, že dámské sexy prádlo si můžeš pořídit na všední nošení nebo si ho obléknout i na noc? Pořiď si třeba luxusní noční košilku, která na tvé tělo padne jako ulitá. Základem by měl být nejen lichotící střih, ale také kvalitní materiály. Věř, že délka těsně pod zadeček, tenká ramínka a hluboký výstřih nezklamou nejen během letních dnů.

Noční košilky

V erotickém prádle a světě vzrušujících krajek teď jednoznačně vedou komplety a sexy soupravy, které mohou tvořit podprsenky či košilky v kombinaci s tangy, brazilkami nebo nízkými kalhotkami. Taková souprava je skvělou volbou pod šaty, tričko, sukni i šortky. Věř, že v ní svého partnera maximálně překvapíš, až přijdete domů a ty si budeš chtít odložit propocené oblečení. Zvol klasickou černou, nevinnou bílou nebo roztomilou růžovou. Tyto letní odstíny ti budou zaručeně slušet.

Perfektní zadeček v tangách

Neexistuje žádné jiné erotické prádlo, které ti vykouzlí sexy kulatý zadeček, jako jsou právě tanga. Odlož stud stranou a pořiď si na léto odvážná minimalistická tanga tvořená jen tenkými šňůrkami. Obleč si třeba jen minisukni a naznač svému příteli, že je máš na sobě. Uvidíš, jaké to s ním provede divy. Na léto ti můžu doporučit třeba pestrobarevná dámská tanga 69SLAM (mimochodem ideální na sex pod širým nebem), která se prodávají v celé škále odstínů.

Tanga

Jednoduchá elegance je sexy

I jednoduché a lehce elegantní erotické prádlo, které dokonale přilne ke tvým křivkám, může být sexy. Pořiď si třeba bílá nebo černá tanga bez zdobení a k nim zvol jednobarevnou vyztuženou nebo push-up podprsenku. Plánujete s přítelem vyrazit k vodě? V takovémhle jednoduchém spodním prádle do ní můžeš klidně i vběhnout. Budeš spontánní a přirozeně sexy. A právě to se klukům a mužům tak líbí!

Štítky

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.