Sex a vztahy

Sexuální lži – o čem neříkáme v posteli pravdu?

Lžeme pořád a neustále a někdy to zasahuje i do té nejintimnější sféry. Pojď se podívat, v čem se často během sexu lže.

Sex a lži

Kdyby se nám pokaždé, když lžeme, zvětšil nos jako Pinocchiovi, tak by na světě nebylo hnutí. A jistě by to nebylo nikomu příjemné, vědět, kdy ten druhý lže. Ale nejšpatnější by to bylo v intimní sféře, neboli v sexu, kdy nám to „někdy ujede“, aniž bychom se nad tím nějak zamýšleli. A o čem se lže nejčastěji v posteli?

1. „Ne, prášky už neberu.“

Tato lež se týká spíše těch, kteří se vzájemně dohodnou, že budou mít dítě a žena tedy přestane brát prášky. Na oko. Jsou i takové, které sice říkají, že dítě chtějí, ale poté si to z nějakého důvodu rozmyslí a nechtějí to už znovu rozebírat s přítelem nebo se třeba i bojí, že se s nimi rozejde, pokud mu potomka nedají. A tak, co se jeví jako skvělé řešení? Lež jako věž.

2. „Ano, mám prášky.“

A teď naopak. Velmi nebezpečnou lží je, když dívka tvrdí, že prášky bere, ale není tomu tak. Je jedno, jestli je to proto, že touží po mimiku, nebo jestli si prostě chce jenom užít bez zdržování, které by to znamenalo, pokud by si muž musel nasadit kondom.

3. „Jistěže jsem čistá/čistý…“

Pokud začínáš s někým novým, jistě chceš vědět, jestli nemá nějakou pohlavně přenosnou nemoc, než s ním na to hupneš. Když se ale zeptáš, je klidně možné, že ti mohou někteří jedinci lhát. Někdy to ani není úmyslné, protože o své nemoci třeba ani nemusí vědět, ale jsou i tací, kteří to dělají vědomě. Pokud si tedy opravdu chceš být jistá, vyžaduj výsledky testů.

4. „Jsi ten nejlepší milenec, jakého jsem kdy měla.“

Muži milují lichotky a to i v případě, že to znamená lež. Tuhle lež z pusy jistě vypustilo nemálo žen, které chtěly zabránit nějaké nepříjemnosti. Anebo to také může být pravda. Proč by ne.

5. „Jsi můj první…“

Tahle lež je podivná. Pokud je dívka panna, mnoho kluků to vyděsí. Samozřejmě těžko říci, kdy je tato věta pravdivá a kdy ne. Ale jisté určitě je, že někteří o tomto lžou. Ano, lžou.

6. „Sorry, ale mám krámy…“

Klasika. Ohraná písnička – kluk chce, holka nechce, tak si holka vymyslí, že má svoji periodu. Pokud kluk nechce jako správný rytíř „mít na meči krev“, jak se říká, tak dá hned ruce pryč. A to právě my holky moc dobře víme. A tak proč si občas nepomoci?

7. „Ne, já nemám krámy…“

Ano, i o tomhle dívky někdy lžou. Většinou je to v případě, že se šíleně moc chtějí milovat, ale jejich kluk je „cíťa“ či by s tím prostě nesouhlasil. Se sexem během menstruace. A tak řeknou, že to prostě nemají, a když to potom praskne, tak dělají hloupou alá jé-já-to-dostala-to-je-ale-sakra-náhoda.

8. „Nikdy jsem si nepředstavovala nikoho jiného…“

Jistěže, ani tehdy, když jsem tě vůbec neznala. Tohle snad nelze ani chápat jako plnohodnotnou lež, ale spíše jako sladké štěbetání, které logicky absolutně nemůže být pravda.

9. „Nikdy jsem nemasturbovala…“

Onanie neboli uspokojování sama sebe. No, kdo by to přeci neznal. Ti, kdo říkají, že si to nikdy nedělali, lžou, jako když tisknou. Neříkám, že po světě nechodí pár čistých duší, kteří se na to, co mají mezi nohama, ani nepodívali, ale mnoho jich nebude. Nebuďme pokrytci.

10. „Miluju kouření.“

A teď mám na mysli samozřejmě to „zdravé“. Nejčastěji je tato věta používána v kontextu, kdy holky lákají kluka do svých pastí. A když je lapen, už je pozdě na to, aby vzal nohy na ramena. Kluky představa orálu láká a holky to moc dobře vědí, tudíž je pro ně jednoduché kluky „ulovit“ na špek.

11. „Ty máš ale velké nádobíčko!“

Tak o velikosti se lže dennodenně. Někdy tento jistý druh komplimentu může být myšlen vážně, ale někdy také jde jen o maskování. Holky maskují svoje zklamání a to bohužel takto nápadně. Ale naneštěstí jim to kluci vždycky věří.

12. „Chutnáš skvěle.“

Dle mého názoru je více holek, které nepolykají než naopak. A i když se ksichtí, jako kdyby jedly citróny, tak stejně budou tvrdit, že jim to chutná. Ale tahle lež je spíše hezká, protože hlavním důvodem je neublížit klukovi.

13. „Voníš překrásně.“

Tak tohle nemusí přímo znamenat lež, takže to neber tak, že pokud ti někdo něco takového v posteli řekne, že by si zasloužil jednu do čumáku. A faktem zůstává, že někdy kluci říkají, že jim naše voňavky voní, i když se jim chce zvracet.

14. „Ano, to se mi líbí…“

Smutnou pravdou také je, že lžeme o tom, co se nám líbí a co ne. Když nám kluk svírá prsa, jako kdyby dojil krávu, tak je nám někdy blbé to přiznat, a tak se raději necháme podojit, než abychom se ozvaly. A voilá lež je na světě.

15. „Opravdu jsem před tebou měla jen dva kluky.“

A největší lži, které se dopouštíme, jsou počty ohledně našich sexuálních partnerů. Dívky nejčastěji neřeknou celé číslo, aby si o nich nikdo nemyslel, že jsou coury, a kluci naopak nějakou tu dívčinu přihodí, čistě jen pro jistotu, aby nevypadali jako zoufalci. V této otázce se tedy skoro s jistotou pravdivé odpovědi nedočkáš.

Lžu, lžeš, lžeme

Hezký seznam, že? Nutno poznamenat, že nikdo z nás není neviňátko a že tyto nepravdivé věty zůstanou mezi námi ještě hodně hodně dlouho. A co ty? Řekla jsi někdy nějakou sexuální lež?

Štítky

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.