Sex a vztahy

Sex přímo ve škole?

Přemýšlela jsi někdy, jak si zpestřit nudnou školní docházku? Co takhle zkusit sex přímo někde ve škole, rychlý zásun na záchodcích, nebo divoké rodeo na žíněnkách v tělocvičně.

Zakázané ovoce

Není nutné připomínat, že zakázané ovoce nejlépe chutná. Proto sex na místě, které je mu striktně zapovězeno, může být neuvěřitelně vzrušujícím a neopakovatelným zážitkem. Doporučuji ale spíš těm, co mají rádi adrenalinové zážitky. Je tu totiž velké riziko, že budete přistiženi přímo při činu.

Jaké možnosti k sexuálním hrátkám nabízejí školní prostory?

Co všechno a kde všude ve škole můžeš provádět sexuální orgie, jsem se zeptala otrlejších studentů a studentek.

Sejdeme se na záchodě

O tom jak si hodinu trochu okořenit ví své Mirka. Chodí druhým rokem na průmku a její kluk je ve čtvrťáku. Kdykoliv se jim zamane, omluví se v hodině a odskočí si na záchod ve smluvenou dobu. Tam jí to Roman v rychlosti udělá a za chvíli jsou zpět ve třídě. „Taková vzrušující rychlovka je pro nás výborný zážitek a zpestření celého dne, do školy se fakt těším,“ říká Mirka.

Orgasmus pod lavicí

Pod lavicí nemusíš schovávat jen taháky, nebo svačinu. Podívej, co všechno pod ní můžeš dělat. Na webu doktorka.cz jsem totiž našla tyto šokující komentáře.

„Když sedím ve škole a není zajímavý výklad, skoro stále musím myslet na sex. Jsem nervózní a nemohu se soustředit, dokud se neudělám. Proto sedávám většinou vzadu, abych si mohla strkat prsty pod kalhotky a masírovat poštěváka. Pochopitelně, že to nedělám pořád, a když to nejde, tak vydržím do přestávky a hurá na WC. Tam už je to snadné,“ svěřuje své zážitky Hanka

„Ve škole se často vzrušuji mačkáním stehen k sobě. Jak začne být na jaře teplo, tak to na mě jde. Nejméně jednou denně se musím potom udělat o přestávce na WC. Vadí mi ale, že mám hodně špinavé kalhotky a sama sebe ke konci vyučování cítím,“ říká Majka.

Pavla si do školy dokonce bere i šikovného pomocníka. „Při vyučování si do ní strkám vibrační vajíčko, ale mám ho vypnuté, aby mě neprozradily vibrace. Představuju si svého kluka nahého a svíráním stehen odjíždím do ráje.“

„Já jsem si ho ve škole vždycky honil přes kapsu,“ odhaluje svůj způsob drandění student Martin. No nemají to ti kluci snazší?

Tip: Tipy a triky jak správně masturbovat – pro ženy, muže, ale i pro oba. Pokud se chceš stát v této oblasti mistrem, najdeš zde spoustu tipů, návodů a dalších vychytávek pro lepši uspokojení.

Najednou cítím její ruku ve svém rozkroku

I Kamil se podělil o svůj nejodvážnější sexuální zážitek: „Seděl jsem v poslední lavici se spolužačkou Andreou. A co se nestalo, najednou jsem uprostřed hodiny ucítil její ruku ve svém rozkroku. Přejížděla mé nádobíčko přes rifle, v mžiku jsem byl tam dole v pozoru. Oči vyvalené na vrch hlavy, měl jsem co dělat, abych vzrušením neheknul. Pak mi rozepnula poklopec a normálně mi ho vyhonila.“

Nejoblíbenější školní místa na sex

K nejčastěji využívané místnosti k sexuálním hrátkám patří již zmíněné toalety. Dále jsou to šatny, tělocvičny, počítačové učebny, venkovní altánky, kotelny. Na otázku, kde bys to fakt nedělal/a nejčastěji odpověděli, že v ředitelně.

Nejmladší sexuchtivci

K mému velkému překvapení, nejmladším studentům, kteří prováděli sex ve škole, bylo teprve 15 let a chodili ještě na základku. Co čert nechtěl, byli přistiženi a vyfasovali trojky z chování. Jo doba jde dopředu.

Pravidlo 1

Vždy, než se pustíte do akce, nezapomeňte obhlédnout místo. Není zapotřebí, aby vás někdo viděl a vyvodil z toho patřičné důsledky. Snížená známka z mravů a podmínečné vyloučení ze školy by určitě nebylo to pravé.

Pravidlo 2

Nehekej, nekřič vzrušením, ozvěna je pekelná, obzvlášť ve školních prostorách.

Pravidlo 3

Svěř se pouze tomu, komu můžeš věřit, závistivých mrch je hodně a ty jsou schopné všeho.

Pravidlo 4

Pozor při výběru partnera, pokud nejde o stálého přítele a chceš si jen nezávazně užít. Mám na mysli frajírky, kteří se rádi pochlubí kamarádům, nebo je pozvou na čumendu, či si vše nahrají na mobil a vyvěsí na facebook.

Pravidlo 5

Pravidlo, které platí u každého sexu a nesmí se opomínat, používej ochranu!!! Mateřství je nádherné, ale vše má svůj čas. O pohlavních chorobách nemluvě.

Pravidlo 6

Sex ve škole musí být opravdu rychlovka. Vaše delší nepřítomnost může snadno v mnohých vzbudit podezření.

Kdy je nejlepší doba vytratit se a užít si adrenalinovou rychlovku?

Během vyučování jsou šatny, záchody a chodby nejopuštěnější, ale nezapomeň, že také ostatní žáci mají potřeby i po zvonění.

Vydej se na průzkum

Každá škola skýtá mnohá zákoutí, skrytá místečka, velké nevyužité skříně, či sklady cvičebních nářadí. Vydej se tedy na průzkum té vaší a věřím, že najdeš nějaké ideální místo k uspokojení svých sexuálních tužeb.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.