Sex a vztahy

Sex na dovolené

Léto je k sexu jako stvořené. Říká se, že sex v létě chutná líp, letní měsíce dokonce patří k těm nejplodnějším:) Nám léto přímo nabízí situace, při kterých můžeme kluka sbalit, naskýtá se i více míst, kam se dá sbalený objev dotáhnout a užít si s ním. Ty ale jedeš na dovolenou se svým přítelem? Nevadí, i tak si to užijete, stačí jen, když své představy proměníte ve skutečnost a zapomenete na sex v posteli.

Je libo romantika?

Přes rok si sexu v posteli užijeme víc než dost, a tak už je to nuda. Co zkusit nějaké nové, netradiční místo? Jste na romantiku? Tak vyzkoušejte sex na pláži. Přikryjte se s přítelem ručníkem nebo dekou a rozdejte si to na rozpáleném písku. Určitě je dobré počítat i se stinnými stránkami. Takový rozpálený písek dokáže opravdu hodně pálit, takže je lepší počkat na západ slunce, pláž se i vylidní, takže vás bude okukovat míň lidí a to hlavní, počítej s tím, že po vašich hrátkách budete mít písek absolutně všude :-).

%CODE1%

Sex na stojáka

Na sex na stojáka budete potřebovat partnera a sukni, ideálně minisukni, ještě lépe bez kalhotek. Užít si ho můžete kdekoliv, na diskotéce na záchodech, ve tmavé uličce cestou domů, v parku, prostě všude. Sex si můžete dát zezadu, pokud to tak máš ráda nebo si přitom kluk může zaposilovat tak, že si na něj vyskočíš, obejmeš ho nohama a on tě chytne za zadek. Práci mu ušetříš, když se opřeš zády o zeď, ale bacha na sedřená záda!

Sex ve vodě

I sex ve vodě může být příjemný. Důležité je vědět, že i ve vodě můžeš otěhotnět nebo se něčím nakazit. V tomhle případě není vhodnou ochranou kondom, proto sex ve vodě provozuj jen s tím, koho opravdu znáš a chraň se antikoncepčními pilulkami. Jo a nechoďte do hloubky, nechcete se přece utopit:)

Sex v autě

Co takhle si vyjet autem na nějaké hezké místo a rozdat si to tam? Buď venku na dece, ale bacha na dotěrný hmyz, nebo přímo v autě. Vyhněte se snad jen sexu za jízdy, jinak je v autě všechno dovoleno. Můžete si užívat na sedadle spolujezdce, řidiče, zadních sedačkách, v kufru, pokud je velký nebo třeba na kapotě. Pozor akorát na nechtěné odbrždění auta nebo promáčknutí kapoty :-).

Hrajte si

Vyzkoušeli jste všechno a už vás to nebaví? Tak si zahrajte na dva neznámé lidi, balte se navzájem, kupte si drink, zatancujte si a pak se vzdalte a se svým „novým“ objevem si to rozdejte, kde vás napadne. Uvidíš, že budeš vzrušená a bude tě to bavit.

Jsi single?

Pokud přítele nemáš a chceš si užít s nějakým krásným cizincem, mysli na to, že se musíš chránit. Kluci jsou prevíti a ty si určitě nechceš z dovolené přivézt na památku nějakou pohlavní chorobu. Používej kondom, seženeš ho všude pod stejným názvem a nasazený je za chviličku :-).

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.