Kultura a společnost Sex a vztahy

Randění není tabu ani pro stydlivé

Ráda bys randila, ale bojíš se? Tak si přečti zlatá pravidla pro stydlivky a běž do toho!

Randění = mučení?

Ono se to řekne, když někoho chceš, tak jdi na rande. Jenomže, co když prostě a jednoduše nemá daný člověk randění v lásce? Je jedno, jestli je stydlivý nebo se jenom bojí sejít se s neznámým člověkem, faktem zůstává, že je sám proto, že má obavy. Díky seznamkám člověk může o protějšku, se kterým si rande domluvil, získat mylnou představu, která se vyjeví až na schůzce a to už je potom pozdě vycouvat. I tak bys to ale neměla vzdávat.

Randění je i pro stydlivé.
zdroj: pestiest.hu

Zlatá pravidla pro stydlivky

Pokud i ty jsi stydlivá, tak si pořádně přečti a hlavně zapamatuj tato zlatá pravidla, která ti snad pomohou se uvolnit a rande si užít. A pokud ne, ber to tak, že už nikdy toho daného člověka nemusíš vidět.

Pravidlo číslo 1 – První rande neznamená vztah
Toto pravidlo je velmi důležité. Měla by sis totiž uvědomit, že kluk, se kterým jdeš na první rande, se nemusí stát tvým manželem. Jde jen o nezávaznou schůzku a to je vše.

Rande
První rande nemusí hned značit vztah.
zdroj: geekosystem.com

Pravidlo číslo 2 – Zabijácké mlčení

I ty se bojíš, že nebude o čem povídat, a pak nastane to hrozné a trapné ticho? Tak to je zbytečná obava. Ano, někdy sice ticho umí být otravné, ale někdy je naopak příjemné. Je dobré, když si lidé rozumějí i beze slov. A navíc, pokud byste spolu opravdu začali chodit, tak spolu také nebude bez ustání mluvit, že? Tak proč si to nevyzkoušet už teď?

Rande
I mlčení může někdy pomoci.
zdroj: www.date-course.com

Pravidlo číslo 3 – Sex není podmínkou

Je to několikáté rande a ty se bojíš okamžiku, kdy musí nutně přijít sex? Tak se uvolni a nemysli na to. Do sexu tě nikdo nesmí nutit, a tak jednoduše počkej, až jak se to samo vyvine.

Pravidlo číslo 4 – Peníze nejsou vše

Nervozitou a snahou se zalíbit chceš předstírat, že jsi někdo jiný, než jsi, a vytáhneš se drahým oblečením, stylovými vlasy od nejlepšího kadeřníka ve městě, apod. Nezapomínej, že pravda vyjde najevo a rozhodně není příjemné se přiznávat, že tohle není tvůj normální životní styl. Penězi si přízeň nekupuj.

Pravidlo číslo 5 – Sebevědomí neznamená jistotu

Hrané sebevědomí je ještě horší než kdybys žádné neměla. Jak ji bylo řečeno o odstavec výše, neměla by sis hrát na něco, co nejsi a to platí i v chování. Ten kluk chce poznat tebe a ne tvůj talent pro hereckou kariéru.

Hlavu vzhůru!

A hurá do toho! Strach se má překonávat a stydlivost přeci není všemocná, aby tě držela ve svých spárech jako nějakého vězně. Uvolnění, klidné dýchání a rozvážné vystupování tě jistě podrží i na schůzkách, které ti za zády domluvili kamarádi nebo ke kterému ses nechala přemluvit sama. Randění je přeci hezká věc, tak proč o ni přicházet?

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.