Sex a vztahy

Rafinované zpestření sexu patří nejen k Valentýnu! Jak na něj s erotickými pomůckami a dárky?

Svátek zamilovaných je skvělou příležitostí vydat se společně s partnerem za novými erotickými zážitky. Jak na zpestření sexu a výběr erotických pomůcek?

Od tabu ke vzrušujícímu dárku

Přemýšlela si někdy nad tím, že pro tebe a tvého partnera pořídíš erotickou pomůcku? Věřím, že ano, ale mnoho z nás si to nakonec rozmyslí, protože má obavy z toho, že by takové překvapení nebylo přijato zrovna s otevřenou náručí, případně si lámeme hlavu s výběrem něčeho zajímavého. Valentýn je tak ideální příležitostí pro odstranění nesmyslného tabu a výběr erotické pomůcky, která bude originálním dárkem jak pro něj, tak pro tebe. Rozvíjet erotické fantazie a objevovat nové vzrušující podněty je pro zdraví vztahu a dlouhodobé sexuální uspokojení velmi důležité. Hračky pro dospělé jsou příjemným zpestřením a dost možná také začátkem něčeho, co si budete dokonale užívat.

Pro vášnivější předehru

Cílem předehry je toho druhého dostatečně nažhavit, rozdráždit ho a překvapit ho laskáním často přehlížených erotogenních zón. Jak si předehru udělat doopravdy zajímavou? Vyzkoušej černou masku na oči! Bez zraku se všechny smysly stanou mnohem ostřejší a vzrušení z toho, že člověk vlastně ani netuší, co přijde, doopravdy stojí za to.

Černá maska na oči

Mazlení a tulení je možné udělat opravdu zábavné hraním nějaké erotické hry. Oba se zasmějete a hlavně dokonale naladíte na vášnivý sex. Jednou z vůbec nejoblíbenějších her je Harašeníčko, které jsem osobně vyzkoušela a musím uznat, že při hraní pouze v páru jsou některé úkoly opravdu docela drsné. Co takhle posunout hranice?

Na vibrátor není zapotřebí žárlit

V rámci předehry a společných hrátek je skvělým pomocníkem vibrátor. Můžeš si hrát sama se sebou a dráždit tak partnera, případně si on může sám otestovat, co tě pořádně vzrušuje a připravit si tě na cestu k pořádnému orgasmu. Při výběru rozhodně doporučuji vyhnout se obřím kouskům s všelijakými světýlky a efekty, mnohem lepší službu udělají elegantní vibrátory se silnými vibracemi. Skvělým příkladem je drobný vibrátor Vibe Therapy – Quantum, který i přes kapesní rozměry dokáže opravdu velké věci – nemluvě o tom, když si ho vezme do ruky šikovný a nápaditý partner.

Skvělým tipem je také sametově hebký vibrátor Vibe Therapy v růžové barvě, jehož používání je pro ženu opravdu velmi příjemné. Co kdyby na tobě tvůj milenec vyzkoušel různé programy a jejich střídáním tě přivedl až k vyvrcholení?

Nechcete se s vibracemi rozloučit ani při vašem milování? V tom případě je tady dárek, kterého se jen tak nenabažíte. Vibrační kroužek má jedinečnou schopnost zkvalitnit erekci a do sexu přinést zcela nové rozměry vzrušení. Příjemné vibrace mohou dráždit mohou klitoris i anální hráz.

Úsměv, ale i velké vzrušení

Erotických hraček je pochopitelně celá řada, některé z nich na první pohled často vykouzlí úsměv na rtech, ale to se po jejich vyzkoušení a používání často změní. Jednou z takových pomůcek jsou i venušiny kuličky, jejichž dlouhodobé používání pomáhá posílit poševní svaly a zlepšit si tak prožitky při sexu. Vyzkoušela si je již někdy?

Jde-li ti přeci jen více než o vzrušení o smích, můžeš partnera překvapit lechtivým dárečkem. Já jsem přesvědčená o tom, že muži se bude líbit, když bude moci každý večer složit hlavu mezi pevné čtyřky. O čem je řeč? O plyšovém polštáři Sexbomba! Vtipný, velmi pohodlný a překvapivě pomáhající i jako opěrka při bolestech za krkem.

Doufám, že ti vlna erotické inspirace pomůže v postýlce překvapit. Všechny výše zmíněné dárky a pomůcky zakoupíš na stránkách online sexshopu Banánek, který má pro tebe celou řadu dalších hraček v různých kategoriích. Užij si svátek zamilovaných a nezapomínej na to, že takové zpestření sexu dokáže se vztahem udělat zázraky.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Gigolo4you.cz mlady pekny svalnaty 25 lety muz vysuka te jak budes chtit objednej si me. 🙂

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.