Sex a vztahy

Příjemný průvodce začínajícím podzimem

V životě každé, intenzivně používané erotické pomůcky nastane chvíle, kdy se její čas nachýlí a ona díky poškození přestane vyhovovat. I my a naše přísavka jsme se dostali do tohoto bodu, kdy bylo nutné se začít poohlížet po nějakém důstojném nástupci.

Charakteristika

Anální kolík s přísavkou Black Velvets je další zástupcem z početné stáje značky Black Velvets. Už s jejich předchozími výrobky jsme byli nadmíru spokojení, proto jsem ke kolíku přistupoval s vysokými očekáváními. A to nejen z důvodu, že jsem hledal něco nového, co by nahradilo dosluhující pomůcku.

Výhodou tohoto análního kolíku jsou jeho malé míry. Snadno proniká jak do análu, tak do vagíny, takže ho ocení všechna pohlaví. Díky mírnému zakřivení napodobujícímu tvar penisu se těch takřka 16 centimetrů dostane do míst, kam má. Průměr kolísá mezi 2,5 a 3,6 centimetry, což je ideální pro všechny, kteří neholdují velkým rozměrům. Osobně příliš neocením stimulační drážky, protože nejsem dostatečně citlivý, abych je dokázal vnímat. Nebo možná odvádějí tak dobrou práci, že mi to při provozu nepřijde.

Dalším kladem je široká a silná přísavka. S velkou sílou pevně drží jak na vodorovném, tak svislém povrchu. Díky širokému průměru této spodní části se kolík snadno drží a ovládá, což je oproti jiným modelům výrazný plus, ať už kolík používáte sami, nebo v duu s partnerem. Když porovnáváme naši starou přísavku s tímto kolíkem, můj partner sám říká, že na ovládání je Black Velvets mnohem lepší a pohodlnější, protože tak lehce neklouže a dobře se drží.

Skvělé na něm je, že se nemusíte omezovat pouze na oblast análu, ale perfektně kolík využijete i vaginálně, ať už při hetero hrátkách, nebo při lesbickém sexu.

Materiál

Náš oblíbený lékařský silikon.

Miluji, jak je hebký a na dotek velice příjemný. Sám o sobě se snadno udržuje a nepřejímá potenciálně nežádoucí pachy. Jediné, co bych silikonu v tomto případě osobně vytkl, je, že se mi díky němu zdá v určitých situacích a polohách kolík na můj vkus trochu tvrdší. Předchozí přísavka byla vyrobena z PVC a působila mnohem poddajněji než tento kolík. Je to však jen otázkou vkusu, co komu vyhovuje víc.

Věřím, že zbytek zcela vynahradí tento pocitový nedostatek.

Jako u každé silikonové hračky je třeba stále myslet na to, že v případě análního využití musíte použít lubrikanty na vodní bázi, protože by byla škoda si něco takového poškodit.

Klady

+      malé rozměry

+      široká přísavka

+      síla přisátí

+      snadná údržba

Zápory

−      chvílemi tvrdší, než je nutné

Hodnocení

  • Materiál – 5
  • Velikosti – 5
  • Osobní spokojenost – 4

Závěr

Pokud pátráte po přísavce s malými rozměry a silným přisátím, s níž se snadno manipuluje, anální kolík s přísavkou Black Velvets je pro vás jasnou volbou. I přes drobný pocitový nedostatek je to důstojný člen naší stáje, který svými klady vše beze zbytku vyváží a vynahradí.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.