Sex a vztahy

Přátelím se s bejvalým! No a?

Nemůžeš se dostat z minulého vztahu? Vídáš se se svým bejvalým jen proto, abys ho získala zpět? Nebo už ses přes minulost dávno přenesla a tvůj vztah s expřítelem je čistě na úroveň přátelství? Tvému současnému příteli to vadí? Nepovídej. Možná si ráda hraješ s ohněm. Ignoruješ názory lidí kolem sebe. Dej však na mé rady a nenech se lapit do pasti minulosti.

Bejvalý a společná minulost

Tvůj bejvalý a ty máte společnou historii. Máte-li za sebou vážný vztah a hodně společných zážitků, může být těžké se odpoutat od minulosti. Pokud jiskra vašeho vztahu jen tak vyšuměla a na rozchodu jste se “domluvili”, nebude asi příliš těžké se s ním kamarádit. Tvůj bejvalý tě podvedl? Proplakala jsi noci, abys na něj zapomněla? Do bližšího vztahu s ním se nevrhej po hlavě. Dej si chvíli pauzu a kontaktuj ho, až budeš na přátelství připravená. Máš-li na vztah s ním vyloženě špatné vzpomínky, zvaž, zda-li se chceš ještě vůbec ohlížet zpět.

%CODE1%

Přátelství nade vše

Ujasni si, co si od současného vztahu s bejvalým slibuješ. Chceš ho získat zpět a nezištné přátelství tedy jen předstíráš? Nebo ti na něm záleží, nechceš ho ztratit, a proto jsi ochotná přátelství akceptovat? Předem si ještě ověř, jak je na tom tvůj bejvalý. Není těžké se stát dobrými přáteli. Ty a tvůj bejvalý se dobře znáte, nepřekáží-li vám společná minulost či ti nevadí jeho nové přítelkyně, přátelství má velkou šanci na úspěch. Může v něm docházet i k příjemnému jiskření. Jste-li oba single, ničemu to nevadí. I tobě přece dělá dobře, když po tobě muži touží.

Můj přítel žárlí. Má důvod?

Problém může nastat v momentě, kdy si najdeš nový objev. Ne všichni kluci totiž věří na přátelství mezi mužem a ženou. Tvé nové známosti nemusí být zrovna příjemné, že se vídáš se svým bývalým přítelem. Pokud je tvůj bejvalý chytrý a pohledný či máte-li společné zájmy, přilévá to jen olej do ohně.

Říct novému příteli, že ten kluk, se kterým se tak přátelíš, je tvůj bejvalý? Jednoznačně ano. Navíc líp se ti to bude oznamovat z kraje vztahu. Vždy je lepší jednat na rovinu, než se zamotat do lží. Sama víš nejlíp, zda v přátelském vztahu ty a tvůj bejvalý překračujete nějakou hranici nebo ne.

Máš-li nový objev, věnuj mu většinu své pozornosti. Omez schůzky s bývalým přítelem. I tak tvůj nynější přítel žárlí? Máš-li čisté svědomí, víš, že přátelstvím se svým ex nesleduješ nic víc. Pokus se svého přítele uklidnit, že o nic nejde a že on je ten chlap, který je na prvním místě v tvém životě.

Můj bejvalý mě chce zpět

Řekl ti tvůj bejvalý, že opustit tě, byla ta největší chyba v jeho životě? Ano, po tomhle momentě jsi už dlouho toužila. Jednej však opatrně. Někdy je totiž nejlepší užít si vítězný taneček, zabouchnout dveře za minulostí a už se neotáčet zpět.

Štítky

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.