Sex a vztahy

Práce na live chatu není sranda

Mezi velmi netradiční a zároveň často odsuzované zaměstnání, kterému se mnohé ženy v dnešní době věnují, je live chat. Ten může mít několik podob. Rozhodně to ale nejsou peníze bez práce.

Livechat často budí představu snadných výdělků. Skutečnost je ale často jiná.
zdroj: livechatbloggers.com

Některé ženy se pro tuto práci rozhodnou ze zvědavosti, jiné na doporučení kamarádky, která ji vykonává nebo jenom z finanční tísně. Většina těchto žen ale očekává vysoké výdělky, které slibují různé reklamní spoty nebo nabídky firem provozující live chat studio.

Ani zahraniční servery pravou identitu neutají

Zájemkyně o práci před webkamerou mají větší zájem o práci na zahraničních serverech. Důvodů je hned několik. Zahraniční servery slibují větší peníze a také určitou anonymitu. Ženy pak mají pocit, že zde není tak vysoké riziko, aby je viděl někdo ze známých z České republiky. Ani na zahraničních serverech ale stoprocentní jistotu mít nemůžou.

Co slibují live chat studia?

Různé inzeráty a nabídky live chatových studií prohlašují, že flirtování přes webkameru je revoluční způsob získání vysokých výdělků z domova nebo ze studia. Slibují přitom velkou zábavu, jednoduchou práci a vysoké výdělky. Tyto lákavé scénáře vytvářejí představu, že vyděláš nadstandardní částky jenom za zábavu. Skutečnost je ale často úplně jiná.

Live chat je všechno, jen ne legrace

Dívky a ženy, které se této práci již nějakou dobu věnují, shodně přiznávají, že se rozhodně nejedná o legraci a častokrát už chtěly svoji práci vzdát. Nejtěžší pro ně byly začátky, které jsou prý obdobím častých chyb, beznadějných pocitů, zklamání a velké únavy. Aby jim totiž tato práce začala opravdu vynášet, je potřeba nejprve investovat nějaké peníze do technického vybavení, dekorací a oblečení. Na každém detailu je totiž závislý jejich úspěch.

Výdělky na live chatu zajistí jedině speciální triky

Nekvalitní webkamera nebo absence mikrofonu znamená méně zákazníků a tím i nižší výdělky. Aby jim začala tato práce vůbec nějaké peníze vydělávat, musí nejprve platícího zákazníka přesvědčit, aby je pozval do soukromé místnosti. K tomu je ale potřeba také znát několik triků, které jim zaručí, že jim zákazník dá přednost před konkurencí. Tyto fígle jim ale nikdo neporadí, pokud tedy nevyhledají specializovanou stránku zaměřující se na livechat a to, jak vlastně začít. Ostatní dívky si na triky musí přijít samy po mnoha hodinách i dnech, kdy se marně pokoušely zákazníky přesvědčit o své jedinečnosti. Konkurence je navíc i v této oblasti poměrně silná. Tuto práci totiž vykonávají tisíce dívek a žen. V poslední době také přibývají live chaty s muži nebo páry.

Na livechatu pracují často i kluci nebo páry.
zdroj: 2.bp.blogspot.com

Live chat přináší i problémy

Kromě těchto komplikací v začátcích se ženy pracující na live chatu musí navíc potýkat i s dalšími problémy, mezi které patří strach z odhalení, výčitky či vztek při čtení komentářů lidí, kteří takovou práci silně odsuzují a zaměňují ji s vykonáváním prostituce. Málokdy se tyto ženy mohou spolehnout na podporu rodiny, přátel nebo partnera. Často pak svoji skutečnou práci před ostatními raději tají, čímž se postupně izolují od společnosti.

Nevinné live chaty?

Kromě klasických live chatů, kdy ženy předvádí zákazníkům před kamerou různá erotická představení, existují i flirtovací chaty, kde ženy se zákazníky pouze mluví – flirtují. Finanční otázka je pak ale velmi odlišná. Reálné zkušenosti s tím, jak live chat funguje, jsou často tím nejlepším zdrojem informací.

Flirtovací live chat
Existují i flirtovací livechaty. Ty jsou ovšem mnohem méně placené.
zdroj: imgur.com

Live chat je obyčejné zaměstnání

Jiné ženy jsou ale naopak s touto prací vyrovnané a berou ji jako každé jiné zaměstnání. Naučily se totiž zaujmout určitý nadhled, který jejich okolí nedá příležitost k výčitkám a odsuzování. Většinou se se svojí práci na live chatu netají, což budí v okolí dojem, že se vlastně o nic špatného nejedná. Každá žena prý pozná již během prvního měsíce, zda je schopna tuto práci zvládnout fyzicky i psychicky. A jaký je tvůj názor na takové zaměstnání? Odsuzuješ ženy, které jej vykonávají, nebo vše vidíš úplně jinak?

3 komentáře

Klikni pro přidání komentáře

 • Dobrý den, máte někdo zkušenost (nebo znáte někoho takového) se stránkou livechat.cz ? Tváří se to jako videochat s erotikou, ale nevím, jestli tomu věřit.
  Benda

 • Zdravím Vás,

  projekt c4ng.com je ve vlastnictví americké firmy periscopemedia, která je na trhu již 10 let. Od letošního roku se začali soustředit na šíření softwaru prostřednictvím veřejnosti. A to s přispěním affiliate programu.

  Odchyťte tento trend již v prvopočátku, a získejte si co nejvíce klientů (kamarádů, obchodních partnerů).

  V základě se jedná o placené sdílení multimédii (webcam, youtube apod.) . Webcam se soustřeďuje na webcam show pro modelky/modely. Můžete si zadat smyšlenou lokalitu kvůli ochraně soukromí a lehce vydělávat. Při průměrném vysílání 6-10 hodin denně je zde výdělek až 6000 kč při začátcích (pro dívky). U mužů to není odzkoušeno prozatím.

  Youtube kanál vyplácí za každých 1000 vzhlédnutí.

  Tento program funguje prostřednictvím affiliate, tedy můžete dále nabírat pod sebe libovolný počet vašich partnerů, ze kterých se vám dedukuje také zisk.

  Program je nastaven tak, že firma má z vašich příjmů jen malou provizi ne jako ostatní podobné projekty.

  Je zde pouze měsíční poplatek za služby 30euro. A to z důvodu, aby jsme nebyli zahlceni spamem a nepotřebnými uživateli.

  Výplaty jsou vypláceny online a to přímo na kartu po dosažení zisku 100euro. Což při trošce šikovnosti není problém dosáhnout za den, dva. Ať už sdílením, či publikováním obsahu.

  Přeji hezký den, doufám že pomůžu těm, kteří chtějí pracovat z domu

  Pončík Ondřej

  kontaktujte mne na email : c4ngproject@gmail.com

  http://www.c4ng.cz

  http://www.periscopemedia.cz

  na výše uvedených webech je vysvětlen základ, po kliknutí na přidej se, budete odkázáni na web výrobce, který je k dispozici i v českém jazyce (v pravo nahoře)

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.