Sex a vztahy

Pole dance – smyslné dovádění i skvělé cvičení

Začíná tě nudit sexuální život? Chceš zažít znova ty vášnivé chvíle jako na začátku vztahu? Předveď partnerovi tanec jeho života! Pole dance je nejen svůdná erotická předehra, ale i výborné cvičení.

Když se řekne tanec u tyče, tak většinu z nás automaticky napadne erotika. Pole dance ale už dávno není pouze záležitost lechtivých podniků, ale moderní taneční disciplína. Spojuje v sobě prvky baletu, akrobacie a moderní gymnastiky.

Dřina, díky které budeš mít postavu snů

Před tím než zvládneš předehru erotických snů svého miláčka musíš hodně natrénovat. Pole dance vyžaduje každodenní dřinu. Námaha se ale rozhodně vyplatí! Odměnou ti bude bombastická postava, oživení sexuálního života a zvýšení sebevědomí.

Ptáš se, kde s tancem u tyče začít? Dnes probíhají kurzy pole dance téměř v každém větším fitcentru nebo tanečním centru.

Začátky pole dance zvládne opravdu každý

Začátků se nemusíš obávat, zvládneš je i když jsi před tím žádný sport nedělala. V prvních lekcích se naučíš šplh na tyči, pár různých otoček, ale hlavně budeš trénovat fyzičku. Chvíli totiž trvá, než se získá potřebná síla do rukou.

Očekávej také pár modřin, které k pole dance neodmyslitelně patří. Časem ale všechny modřiny zmizí a tobě zůstane nadšení a skvělý pocit z rychlého zlepšování.

Co budeš na pole dance potřebovat?

Další skvělou výhodou pole dance je i to, že nepotřebuješ žádné speciální vybavení. Postačí ti kraťasy, nějaký top a pohodlné spodní prádlo. Oblíbené jsou podprsenky Astratex.

Dopřejte svému partnerovi pořádnou dračici

Výborně, pole dance už ovládáš. Jak ho ale využít, abys svému partnerovi připravila noc, na kterou nezapomene do konce života? Obleč se do sexy kostýmku, který nakoupíš v e-shopu Růžový slon, pusť romantickou hudbu a dej se do tance.

No a jak využít vzrušení ze smyslného tanečku? Neboj se svého partnera překvapit! Erotické pomůcky jsou dalším skvělým tipem pro chvíle nefalšované slasti.

TIP: Každá sranda něco stojí, ale tahle se ti bohatě vrátí! No ale protože jsem tvoje kámoška, tak ti poradím, jak ušetříš. Věrnostní a nákupní klub Tipli ti z každého nákupu vrátí část peněz. Přesvědč se sama!

Začni s pole dance ještě dnes

Znáš to přísloví, co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek. Žádné novoroční sliby, pusť se do pole dance ještě dnes. Začni tím, že se zdarma zaregistruješ na Tipli a budeš získávat odměny za každý nákup na internetu. A nezapomeň, když partnerovi jednou zatančíš pole dance, tak už nikdy nebude chtít jinou!

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.