Sex a vztahy

Pěstování pěsťování aneb zamiluj si fisting jako já

Fisting je sexuální aktivita, ze které má většina z nás docela strach. Rozhodla jsem se sepsat moje zkušenosti a přesvědčit tě, že při správném postupu se máš na co těšit!

Pro úplně nepolíbené

Pokud ti pojem fisting nic neříká, tak jde ve skutečnosti o takovou hardcore verzi prstění. Zatímco při prstění si do pochvy strkáš (nebo tobě někdo strká) pouze prsty, při fistingu je cílem strčit do pochvy celou celou ruku (pěst) až po zápěstí. Trošku drsnější verzí je pak hluboký fisting pro expertky, kdy se do poševního otvoru narve ruka až po předloktí. Před pár lety byla tahle sexuální aktivita k vidění hlavně v péčku a moc se o ní nemluvilo. Při pohledu na moje okolí a kámošky bych ale řekla, že dneska patří k poměrně běžným záležitostem, stejně jako třeba anální sex. Láká tě fisting – neboli pěsťování vyzkoušet?

Fistingu se bát nemusíš

Na různé sexuální praktiky nejsem úplně expert, protože vždy používám zdravý rozum a základní pravidla pro vše, co se v posteli mezi mnou a tím druhým člověkem odehrává. Důležitá je tedy vzájemná komunikace, hygiena a pochopitelně chuť fisting vyzkoušet. Zároveň nepočítej s tím, že hned při prvním pokusu do tebe tvůj kluk nacpe celou pěst. Každý pochva není automaticky kompatibilní s každou pánskou rukou. Pokud má tvůj Franta místo ruky lopatu, tak si musíte nechat zajít chuť.

Tip: Pokud tě fisting zaujal a chtěla bys ho zkusit, přečti si nejprve podrobný návod Jak na fisting. Je určen začátečníkům a provede tě tak postupně krok za krokem přípravou i volbou ideální pozice.

Příprava na pěstní souboj

Pro vyzkoušení fistingu jsem se rozhodovala docela dlouho, ale o to víc jsem měla možnost vše si srovnat v hlavě a pak do toho odhodlaně a absolutně v klidu skočit. I ta nejvlhčí lasturka při fistingu rozhodně nepohrdne pořádnou dávkou lubrikantu, takže si ho rozhodně připrav k posteli. V sexshopech najdeš už lubrikanty, které jsou přímo určené pro fisting. Nebo kdo raději používá krémy nebo spreje, je i tato alternativa k dostání. Někdo doporučuje používat při fistingu latexovou rukavici, ale to mi přišlo divné, takže jsem přítele jen poslala do koupelny pořádně si vydrhnout ruku mýdlem na intimní partie. A pak? No a pak už se šlo na věc!

Fisting můžeš vyzkoušet i sama na sobě, tvoje ruka je určitě menší než partnerova.
zdroj: alexlesterspersonalblog.blogspot.com

Můj první fisting

Lehla jsem si na záda a pod zadek narvala velký polštář, snažila jsem se co nejvíc uvolnit. Můj partner šel na vše hodně pomalu a několik desítek minut mě jen lízal, hrál si se mnou a snažil se mě tam dole co nejvíc rozmazlovat. Lubrikant ohřál třením rukou a začal do mě pomalinku strkat prsty. Lubrikant nestačí rozetřít jen po prstech, je zapotřebí ho umístit i na celou dlaň a kolem zápěstí. Jakmile ve mně měl tři prsty, použil palec pro stimulaci klitorisu, což bylo moc fajn. Úplně jsem cítila, jak začínají moje poševní svaly pracovat a čtvrtý prst se schoval v mojí dírce během chvilky. Zastrčení palce je pak už jen otázkou mírného otočení celé ruky a pokračování v hodně vzrušující masáži. Celá ruka do mě vklouzla nejen díky hromadě lubrikantu, ale také díky tomu, jak moc mě to celé bralo. Bála jsem se, že se dostaví nějaká křeč a já partnerovi ruku uškrtím. Nic takového se ale nestalo, já si fisting sakra užívala a podle pohledu na partnera hádám, že ani on se vůbec nenudil. Sice to není něco, co by člověk dělal každý den, ale jednou za čas je to zajímavý experiment a zkouška toho, jak moc si v posteli rozumíte.

Co na fistingu vzrušuje mě?

Pocity během pěsťování není lehké popsat a pravděpodobně to ani sama nedokážu. Cítit se ale úplně plná je hodně zajímavé a vzrušující. Hromada lubrikantu a všechna vlhkost je navíc taky moc fajn. Orgasmus při fistingu jsem zatím nikdy neměla, ale věřím, že se to jednou povede – neberu to jako hlavní cíl. Baví mě všechna ta péče kolem a stimulace roztahováním pochvy je taky příjemná.

Co na fistingu vzrušuje mého partnera?

Kromě pohledu na extra vlhký rozkrok si partner užíval podle jeho slov i ten pocit, kdy moje hřející pochva začala pohlcovat celou jeho ruku. Prý úplně cítil, jak po něm toužím a jak mě má doslova omotanou kolem prstu. Taková kontrola z něj udělala pána situace, což ho dokázalo dokonale nastartovat. Je to něco úplně jiného než prstění, čemuž pochopitelně věřím.

Na fisting musíš mít chuť

Budu moc ráda, pokud ti moje zkušenost alespoň trošku pomohla zjistit, co od fistingu můžeš čekat. Psát další a další teoretické žvásty už v tenhle moment nemá smysl, takže já přeji už jen hodně štěstí a pokud máš nějaké dotazy, ptej se dole v komentech nebo v naší poradně.

Štítky

2 komentářů

Klikni pro přidání komentáře