Sex a vztahy

PÉČE O ŽENSKÝ ORGASMUS: Bez jaké erotické pomůcky se neobejdeš?

Která z nás by nechtěla prožívat častější a intenzivnější orgasmus? Vždy každá z nás po tom touží, a proto je čas zavítat do světa hraček pro dospělé. Mnoho žen si neuvědomuje, že některé erotické pomůcky mají na kvalitu orgasmu obrovský vliv.

Konečně posilování, které stojí za to

Některé erotické pomůcky sice mají schopnost přivést nás k orgasmu, ale jedná se pouze o krátkodobý výbuch vášně. V poslední době se podobných pomocníků vyrojila pěkná hromada a orientovat se ve všech možných pomůckách začíná být docela složité. Pokud doopravdy toužíš po lepším sexu a máš odvahu objevovat ta nejskrytější zákoutí vlastní sexuality, zaostři na venušiny kuličky.

Tato prověřená pomůcka si zaslouží ze strany mladých žen mnohem větší pozornost, než která je jí momentálně věnována. Neslouží totiž pouze pro potěšení, ale také pro posilování poševních svalů. S kuličkami se stává i ta nejobyčejnější procházka po městě hodně vzrušující a zdraví prospěšnou záležitostí. Po chvilce používání sama ucítíš, jak tě kuličky automaticky nutí svaly procvičovat. A výsledek? Ten poznáš při milování nejen ty, ale v neposlední řadě také partner.

Velmi zajímavou novinkou jsou samovibrující kuličky. Sílu vibrací ovládáš sevřením vlastních svalů, takže je jen na tobě, pro jakou intenzitu se rozhodneš. Hodně zajímavý zážitek!

Samovibrující kuličky
Samovibrující kuličky jsou novinka, která si zaslouží pozornost

Vibrátor místo doktora

Nejen venušiny kuličky, ale i jedna z vůbec nejklasičtějších pomůcek pro ženy zlepšuje prokazatelně zdravotní stav. Vibrátory používá podle některých statistik více než polovina žen. Jeho používání vede k intenzivnějšímu orgasmu a údajně také minimalizuje počet různých gynekologických problémů. Určitě je také zapotřebí zmínit, že časté hrátky s vibrátorem prokazatelně zlepšují náladu a zvyšují sexuální apetit, o tom není pochyb.

Osobně mohu doporučit mini vibrátor, protože jsem zjistila, že k uspokojení zcela stačí. Jeho vibrace jsou dostatečně silné a nejednou jsem ocenila, že se mnou může cestovat v kabelce.

Mini vibrátor
Na délku má sice jen 13 cm, ale i tak je to velký šikula.

Pokud by maličký model nestačil, určitě ti padne do oka luxusní silikonový vibrátor doplněný o stimulátor klitorisu. Velmi jemný povrch a 7 volitelných stupňů jsou garancí zábavy, na kterou jen tak nezapomeneš.

Vibrátor
Tento vibrátor si s sebou můžeš vzít i do sprchy, je voděodolný!

Šup do víru vášně

Mít doma nějakou tu erotickou pomůcku rozhodně neškodí. Pro inspiraci a výše představené hračky zavítej na stránky internetového sexshopu nejlevnejsierotickepomucky.cz. Pravidelným používáním se můžeš propracovat k lepšímu sexu a intenzivnějšímu orgasmu, což je rozhodně pádný důvod, proč nějakou pomůcku vlastnit. Zahoď všechny zábrany a vyber si tu, která ti bude nejvíce vyhovovat.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.