Sex a vztahy

Orgasmus je jen stimulace nervového systému

Pořádný výbuch vzrušení během milování mohou muži vnímat jako magický okamžik, ale rozhodně za ním žádné čáry nestojí. Víš ty a tvůj postelový partner, kam a jak při erotických hrách doopravdy sáhnout?

Každá akce vyvolá reakci

Různé druhy orgasmu jsou výsledkem stimulace správných míst na těle. Pokud se chtějí dnešní muži doopravdy něco naučit o fyziologii ženského těla, měli by zapomenout na porno a raději prozkoumat dílo věhlasného Sigmunda Freuda. Právě on dokonale zmapoval složitý reflex, třebaže se nejvíce soustředil pouze na klitoris. Ano, ten malý citlivý bod, který muži občas hledají jak jehlu v kupce sena. Ve stopách Sigmunda Freuda šla celá řada dalších vědců a sexuologů, kteří dnes už dokonale ví, jak dosáhnout různých orgasmů prostřednictvím konkrétních sexuálních poloh a erotických pomůcek.

Ženský orgasmus má mnoho podob

Dnes známe několik cest, jak dosáhnout orgasmu. V praxi se jedná o dráždění klitorisu, vaginální masturbaci, stimulaci bodu G a děložního hrdla. Během více než 30leté praxe zkoumá britský gynekolog William Crombleholme všechny tyto způsoby a přináší rady, jak mohou ženy snadno dosáhnout orgasmu při milování: „Při sexu si neuvědomujeme důležitost úhlu pronikání a správného výběru erotické polohy. Za každým orgasmem stojí pouze správně dávkovaná stimulace nervového systému. Vždyť bod G není nic jiného než zformované množství nervové tkáně, jejíž stimulací může žena dosáhnout i mokrého orgasmu. Pokud se lidé budou při milování více soustředit na správné podložení těla a genitálií, mohou výrazně zkvalitnit svůj sexuální život.“

Orgasmické podložky jsou řešení

Pokud nemůže žena dosáhnout orgasmu, je chyba nejčastěji v podcenění intenzivní stimulace. „Ženské tělo a běžné polohy nejsou z evolučního hlediska nastaveny pro dosažení orgasmu, který je ve skutečnosti pouze obranným mechanismem těla, třebaže velmi slastným. I když si to muži nepřiznávají, neměli by v honbě za dosažením orgasmu partnerky spoléhat pouze na sebe,“ dodává doktor Crombleholme. Problém s nesprávnou polohou při stimulaci řeší orgasmický polštář Loverator, který je speciálně zkonstruován tak, aby podložil tělo při milování a usnadnil stimulaci správných místeček. Dráždění jednotlivých míst se pár naučí také při použití podložky během tantrické masáže, kdy je žena dokonale uvolněna.

Je i není to věda

Za ženským orgasmem možná stojí různé teorie a výzkumy, ale nemusíš být raketová inženýrka, abys poznala své tělo a dokázala partnera správně navigovat až k orgasmu, na který nezapomeneš. Orgasmická podložka nastaví tvé tělo do správné polohy a umožní vychutnat si postupně jednotlivé druhy orgasmu. Je jen na tobě, v jakém pořadí je budete chtít s partnerem objevovat.

Štítky

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.