Sex a vztahy

Nemůžu najít toho pravého

Každá z nás si představuje prince na bílém koni, realita je však většinou poněkud odlišná. Najít ideálního partnera je jako hledat jehlu v kupce sena. Ten pravý muž musí být pozorný, chytrý, milý a v neposlední řadě i pohledný. Musíte být na stejné vlně a musí to mezi vámi jiskřit. Najít toho pravého je občas těžký úkol. Ale rozhodně to nevzdávej, gentlemani totiž ještě nevymřeli. Chodí venku a hledají také tu pravou, se kterou by se mohli seznámit.

Jsem moc vybíravá

Randíš, jako kdyby měl přijít konec světa? Žádný vztah ti nevydrží dost dlouho? Nebo se naopak klukům vyhýbáš a tajně sníš o tom, že ten pravý jednou přijde? My ženy jsme od přírody moc vybíravé. Nikdy nejsme s ničím spokojené a často muže házíme do jednoho pytle. Na každém nám něco vadí, nikdo nesplňuje naše požadavky. Je-li to dlouhodobý stav, možná by si měla své nároky trochu snížit. Nikdo přece není dokonalý. Úplně bez chyb není ani ten pravý kluk pro tebe. Pokud bys na všechny kluky měla vysoké požadavky, mohlo by se lehce stát, že bys “přefiltrovala” i toho pravého. Je to někdo, s kým počítáš do budoucna a kdo počítá s tebou.

%CODE1%

Už jsem poučená, mužům nevěřím

Každá z nás se občas spálí. Pokud ti někdo skutečně ublíží, může chvíli trvat, než se vzpamatuješ a začneš opět věřit lidem kolem sebe, především mužům. Pamatuj si, že ten pravý kluk by na tebe neměl v žádném případě v ničem naléhat, do ničeho tě nutit. Pokud by po tobě chtěl něco, co ty nechceš (a to se týká i sexu), nestojí ani za zlámanou grešli.

Hádáme se, je to stále ten pravý?

Sotva přijdou hádky, jsi na pochybách. Je on ten pravý, když se se mnou hádá a útočí na mě? Ve vztahu je potřeba nejen láska a důvěra, ale i nutná dávka chuti dělat kompromisy. Věř nebo ne, hodně lidí má vztah, ve kterém se vzájemně milují i nenávidí. Hádky jsou jejich denním chlebem, hádky je baví. Na druhou stranu, sama víš, jaký vztah si představuješ, jaký chceš.

Má spřízněná duše

Pro každého z nás je někde na zemi spřízněná duše, ten pravý kluk právě pro tebe. Lidé často vyhledávají protějšky se společnými zájmy. Jsi i ty taková, toho pravého hledej na místech, kam ráda chodíš a kde se bavíš. Máš ráda diskotéky nebo chodíš pravidelně do fitka? Objekt svého zájmu najdeš právě tam. Neobjeví-li se ten pravý hned, nevzdávej to. Život je i o hledání a o tom, že o něco rádi usilujeme. Protože když už to máme, často nás to přestává bavit a odkládáme to do starého železa. Nemůžeš-li stále najít toho pravého, nezoufej, chyba není v tobě. Ten pravý pravděpodobně jen čeká na správný čas, kdy se ti ukáže.

Štítky

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.