Sex a vztahy

„Nemějte z erotických masáží strach,“ říká masér Lukáš

Lákalo tě někdy zkusit erotickou masáž, ale styděla ses nebo jsi nevěděla, co by to obnášelo? Díky tomuto rozhovoru už budeš vědět co a jak.

Nosit si s sebou žena nic nemusí

1. Já děkuji, že sis udělal čas, abys nám osvětlil, jak to na takové erotické masáži chodí. Nejdříve bych tě poprosila, aby ses nám trochu představil. Jak ses vlastně k masážím dostal?

Dobře, takže jmenuji se Lukáš, je mi 24 a baví mě kulturistika, sport, cestování, motorky, bojová umění,… Masáže mě začali zajímat v 16 letech, kdy jsem známé pomáhal uvolňovat záda. Potom jsem se přes různé lidi dostal k masérským kurzům. Hodně mi v tom pomohla i ta bojová umění, tedy alespoň co se týče bodové masáže.

2. Než dojdeme k samotné otázce masáže, chtěla bych se zeptat, jak je to s objednáváním? Musí si klientky s sebou něco přinést?

U objednávání záleží na provozu. U mě, jako profesionála, se ženy musely předem objednávat, ale každé zdravotnické nebo wellness centrum to má jinak. Někdy se musí žena domluvit přímo s masérem, někdy to jde přes recepci. Nosit si s sebou žena nic nemusí. Ve wellness centrech je vše potřebné.

3. A jak je to vůbec se zájmem o tenhle typ masáže?

Větší zájem je o masáže zdravotnické a relaxační. Ostatní jsou spíše jen na zpestření.

4. Jak potom taková masáž probíhá?

Začátek je u každé masáže stejný. Klientka by se měla osprchovat a očistit. Erotická masáž je hodně o pocitech a vnímání a každý se cítí mnohem lépe čistý, takže v každé správné masérně by měl být k dispozici sprchový kout. Po sprše si klientka lehne na bříško a masér postupuje od končetin. Po nohou a rukách následují záda a zadeček. Poté, pokud bude žena chtít, se otočí a masíruje se zepředu – opět nejdříve končetiny a potom hruď. V té chvíli se už ptám, jestli mohu pokračovat a když dá žena svolení, masírují se i prsa. Masáž genitálií je poté čistě na dohodě.

Záleží na hodně faktorech

5. Jaké pomůcky se dají během masáže používat?

Těch je široká škála. Základem jsou samozřejmě ruce, kterými se masíruje, ale i hladí. Pak je to masážní olejíček, který by měl být nahřátý, ne studený. Já ještě používám aromaterapii, takže nasnadě jsou i vonné svíčky. K samotné masáži používám jemný hedvábný šátek, jemné peří, škrabátko z jemného materiálu a ještě jemný štěteček. Šátkem se dají také zavázat oči, což masáž ještě zintenzivní.

6. Je možné, aby během masáže dosáhla žena orgasmu?

Tak to je čistě individuální věc. Záleží na hodně faktorech, libidu ženy, uvolněnosti, atmosféře, psychickém stavu (stres, nervozita, stud),… Ale u klientek, které ke mně chodí pravidelněji, se většinou orgasmus dostavuje po masáži zadečku nebo zad a prsou. Někdy i u škrábání škrabátkem.

7. Je taková masáž vyloženě pro někoho určena – je pro někoho vhodnější?

No, to je zajímavá otázka. Abych předešel mystifikacím, tak „erotická“ masáž je určena vlastně pro všechny lidi od zákonného věku. Mladší 18-ti let si ji tedy mohou užít v soukromí, ale v centrech by se mělo dbát na věk. Také je to o duševním stavu a dalších individuálních faktorech, jinak ale nevidím důvod, proč by nebyla vhodná pro všechny. Předpokladem je, že žena masíruje muže a muž ženu. Homosexuálně orientovaným lidem nikdo nebrání, aby si masáž užili také, ale takto mluví o základním předpokladu. Nejedná se o sex nebo tak. Erotická masáž se provádí pro navození chuti na sex a velice se doporučuje před sexem. U profesionální erotické masáže by se masér neměl dotýkat ženiných intimních partií a prsou bez jejího souhlasu či po vzájemné dohodě.

Obohacení intimního života

8. Kolik taková masáž vlastně stojí?

U soukromých masérů je to jejich věc, ale u center je cena daná zaměstnavatelem. Já jsem je dělal za 1 000 Kč, přičemž masáž trvala tak hodinu a půl až hodinu a ¾.

9. Je možné k takovému masérovi vyslat drahou polovičku, aby se „něco přiučila“?

Tak to je čistě individuální záležitost, ale nevidím důvod, proč by se to nedalo dohodnout.

10. Já děkuji za rozhovor a nyní dávám prostor tobě. Chtěl bys něco vzkázat našim čtenářkám?

Hlavně to, že se opravdu není čeho bát a stydlivost se dá překonat. U profesionálních masérů je nikdy nebude nikdo do ničeho nutit. Masáž je za účelem uvolnění a relaxace. Konkrétně erotické masáže jsou potom k obohacení intimního života nebo mohou posloužit i k poznání své sexuality. Po masáži totiž většinou žena svoje tělo vnímá jinak a z nových úhlů. Dozví se o sobě spousty věcí a třeba najde i nějakou tu erotogenní zónu navíc :-).

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.