Kultura a společnost Sex a vztahy

Názor na novou Netflix reality show: Too Hot to Handle

Po randící reality show Láska je slepá přichází Netflix s novou reality show, která má dost bizarní pravidla. Too Hot To Handle je prakticky soutěž o tom, zdali se partička atraktivních lidí dokáže zřeknout sexu za balík peněz.

Reakce po prvním dílu Láska, sex, nebo peníze

První díl Too Hot to Handle přináší vše, co byste od podobného formátu očekávali. Šok, bizár, trošku erotiky a hlavně pořádnou dávku zábavy. Po zhlédnutí si s největší pravděpodobností řeknete, že je to děsná blbost pro nadržené puberťáky, a proto se musíte podívat okamžitě na pokračování. Protože nechceme spoilerovat, doporučujeme se na Too Hot to Handle na Netflixu podívat. Netflix můžete mít 30 dní zdarma, takže není problém udělat registraci, na vše se podívat a pak předplatné zrušit. A než ho zrušíte, mrkněte rovnou i na seriály Russian Doll a Sexuální výchova.

Mrkněte na trailer

Pokud si vše chcete ještě lépe představit, doporučujeme podívat se přímo na trailer, který vám ukáže hlavní aktéry.

Vy byste to vydrželi?

Dokážete si představit, že byste se podobné show zúčastnili? Na první pohled vše vypadá velmi snadno, ale jak víme, tak ani v takových reality show jako Hotel Paradise nebo Vyvolení soutěžící nevydrželi bez intimností. První série Too Hot to Handle má celkem osm dílů:

  1. Láska, sex, nebo peníze
  2. Když Harry potkal Francescu
  3. Pomsta je nejlepší sladká
  4. Dva jsou akorát, tři jsou… trojka
  5. Jak dospět v muže
  6. Bryce není ten pravý
  7. Samy bez kluků
  8. Touha, nebo ouha

Název posledního dílu jasně prozrazuje, že na konci dost možná budou „kluci a holky“ hodně překvapení z toho, kolik peněz jim vlastně zůstalo. Hezky se bavte!

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.