Sex a vztahy

Návod na masáž prostaty

Masáž prostaty je magická formule, o které slyšel snad každý muž. Je to technika, která pro ně představuje intenzivní slast a přinese jim hluboký sexuální prožitek. Někdy však masáž prostaty bývá pro ně i jejich partnerky tabu a to ať z důvodu neznalosti, ale také obavy, co tato masáž přináší. Přesto není na škodu, pokusit se tajný mužský bod G poškádlit a dovést partnera k výbušnému orgasmu.

Muži a masáž prostaty

Muži masáž prostaty milují, ale najdou se i tací, kteří se jí obávají, a proto k takovýmhle hrátkám nedochází. Někteří to berou jako součást sexuálního života, jiní zase mívají pocit, že stoupající oblibou v této masáži se stávají mužem inklinujícím k homosexualitě, což samozřejmě pravda není. Zároveň mohou mít strach a obavu z toho, že všechno bude v rukou ženy a oni budou oproti ní zcela podřízeni. Na druhou stranu i oni mají někdy chuť, aby si je jejich partnerka zcela podmanila a dostatečně se s nimi pohrála. Mezi jejich časté obavy patří také domněnka, že partnerka bude v závěru znechucena masáží prostaty (nejčastěji kvůli znečistění). A tak může docházet k tomu, že svou touhu po masáži prostaty raději šoupnou do „šuplíku“ a nikdy s takovou prosbou nepřijdou. Proč se něco o masáži prostaty nedozvědět a nepřinést mu vysněný sexuální prožitek, na který jen tak nezapomene?

Bez přípravy by masáž prostaty nestála za nic

Každý sex vyžaduje určitou přípravu a u masáže prostaty tomu není jinak. Důležitá je kvalitní příprava, která partnera uvolní a dostatečně připraví na masáž prostaty. Samozřejmě v první řadě je důležitá domluva mezi partnery, jinak by mohlo dojít z obou stran k nepříjemnostem a nemilým překvapení. Pokud tvůj partner o masáž prostaty stojí a i ty sama se jí nebráníš, začněte nejdříve příjemnou a uvolňující masáží těla. Pokud by byl partner neuvolněný a tak trochu vystresovaný mohlo by dojít k tomu, že se masáž prostaty nepovede. Nejdříve si vyberte chvilku, kdy zaručeně víte, že vás nikdo nebude rušit. Což je třeba pozdě v noci. Dopřejte si navzájem masáže a dalších uvolňovacích procedur, které odplaví všechen stres a napětí. Až budete oba připravení na masáž prostaty, můžete se směle pustit do dalších kroků.

%CODE1%

Hygiena je bezpochyby na místě

Masáž prostaty může probíhat buď z vnějšku, nebo v konečníku. U obou dvou technik, a u té druhé obzvlášť, je zapotřebí dostatečná hygiena. Prvotně je důležité vyprázdnit a důkladně očistit konečník. Pomoci může i klystýr, který poskytne maximální očistu. Důležitá je při masáži prostaty také latexová rukavice, ale klidně i kondom, ve společnosti lubrikačního gelu (existuje i speciální anální gel), který je při masáži prostaty z vnitřku nezbytný. Na místě je také vyhnutí se potravin, které způsobují plynatost a příliš zatěžují střeva. Velmi důležité je také ostříhání nehtů u partnerky, aby nedošlo k případnému a bolestivému poranění.

Návod, jak provádět masáž

Definice prostaty je jednoduché. Prostata je předstojná žláza, jejíž sekret je součástí ejakulátu. Problém spíše nastává v tom, na jakém místě se nachází. Prostata, velikostí přibližně jako ořech, se nachází mezi konečníkem a stydkou kostí, která je lehce dosažitelná prstem, aniž by se muselo postupovat příliš hluboko. Teď už víš, na co je třeba před masáží prostaty myslet a kde se nachází. Nyní si můžeš přečíst návod, jak dohnat svého partnera k zbláznění.

  1. Ze všeho nejdřív partnera na masáž prostaty připrav a to tím, že budeš lehce masírovat jeho hráz, která se nachází mezi konečníkem a varlaty. Na škodu není, spojit přípravu na masáž prostaty s masáží penisu. Poté pomalu jemně přecházej ke konečníku, který krouživým způsobem masíruj.
  2. Na rukavici nebo kondom nanes dostatečné množství lubrikantů a pomalu, jemně a hlavně s co největší opatrností pronikej do jeho konečníku.
  3. Teď záleží na tom, v jaké poloze se partner nachází. Jeli na zádech, směruj svůj prst vzhůru, jemně stlačuj a masíruj. Pokud se však nachází na čtyřech, prst naopak směřuj dolů. Pokud si skoro celým prstem pomalu pronikla do konečníku a narazila si na horní straně na malé tělísko, dopracovala ses ke spouštěči slasti.
  4. Teď, pokud je to partnerovi příjemné, pomalu krouživými pohyby masíruj prostatu nebo vyjížděj z konečníku ven a opět zpátky s tím, že se opět zaměříš na prostatu.
  5. Celou masáž prostaty můžeš spojit s orálním sexem a využívat dalších sexuálních zbraní a technik, které tvého kluka dovedou do extáze.

Něco málo na závěr

Teď už víš, co masáž prostaty obnáší a co je u ní důležité. Je však nutné pamatovat na to, že se hned na poprvé nemusí zdařit a může dojít i k bolestivosti u partnera – na což bacha. Jestli k tomuto dojde, nemusíte hned masáž prostaty poslat do zapomnění, ale najít si třeba vhodnější chvíli a zlepšovat to, co zezačátku nebylo stoprocentní. Masáž prostaty totiž nejen přináší pro muže intenzivní prožitky, ale pomáhá i k zdraví prostaty. Když vše vypilujete, třeba v tom oba naleznete zalíbení a novou, vzrušující záležitost.

Štítky

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.