Sex a vztahy

Najděte chuť do intimních hrátek

Vánoční čas se pojí se spoustou splněných přání. Proč neobdarovat své nejbližší zábavnou hračkou pro potěšení během intimních chvilek? Začít můžete dráždivou erotickou masáží nebo striptýzem v neodolatelném sexy kostýmku. A jak pokračovat? Zeptejte se svých partnerů na jejich touhy.

Jako v knize Padesát odstínů šedi

Slavný román Padesát odstínů šedi tak nějak pořádně rozpoutal různé sado maso praktiky. BDSM erotické pomůcky poslouží k lechtivým aktivitám, kde nechybí dost odvahy a tužeb po poznávání dosud utajeného. Zpestření přijde například v podobě bondage. Svazování vyžaduje pořízení různých provazů, aby došlo ke znehybnění partnera. I když se lze seznámit s různými druhy uvazování, vždy je potřeba zohlednit dostatečné prokrvení končetin, aby nic neskončilo špatně. Stačí zapojit fantazii a určitě využijete obojky s vodítky, lepící pásky, svorky na bradavky nebo masky na oči.

Když štěstí, tak na maximum!

Zajímá vás, co společně dělají dvě ženy v jedné posteli? Potom si nechte vyprávět příběh od některé z lesbiček. Jistě si nenechají jen tak uniknout oboustranné dildo se žaludy na obou koncích, aby mohlo dojít k pěkným prožitkům. Dildo se od vibrátoru liší tím, že neobsahuje žádný motorek. Dopřát si můžete druhy vhodné pro začátečníky i znalce. Realistické modely skutečně kopírují penisy a nechybí jim tvarovaný žalud, žilkovaný povrch nebo varlata.

Venušiny kuličky se obecně doporučují jako dobrá zdravotní pomůcka. Umí ženu potěšit a zároveň působí preventivně proti různým zdravotním komplikacím. Používají se pro posílení vaginálního svalstva a ke zpevnění pánevního dna. V oblasti prevence oceníte účinný boj proti samovolnému úniku moči.

Ani jiné pomůcky nemusíte nechat stále ležet na www.eroticstore.cz, stačí si vybrat a brzy se stanou součástí vašich hodně rozvášněných momentů.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře