Sex a vztahy

Naivní postupy kluků, jak dostat holku na jednu noc

Že kluci občas zkouší sbalit holku jen pro jednu noc je známý fakt. Ne všichni jsou stejní, ale tihle lovci jsou stále mezi námi a jejich pokusy jsou stále kurióznější.

Pokud opravdu chceš znát návody kluků na získání holky do postele, čti dál. Připrav se ale na to, že rady, které si mezi sebou kluci vyměňují na diskuzích a v článcích svých blogů jsou přinejmenším k zasmání a v krajním případě i k naštvání. Věřím ale, že na podobné pokusy naletí málokterá.

Falešnou romantikou přímo do postele

Nejzaručenějším způsobem, jak nás přemluvit k setkání na jednu noc, je „falešná romantika“. Tenhle pojem mě překvapil asi nejvíc, protože jsem si nedokázala představit, jak chtějí kluci romantiku zahrát natolik, abychom jim to zbaštily.

Jejich návod je následující: „Abys byl romantik, stačí, když holce řekneš pár sladkejch slovíček a taky, že ji miluješ. Říkej jí zdrobněle a celou dobu se u toho usmívej. To holku dostane. Někdy je dobrý dát jí kytku nebo čokoládu. Tomu žádná neodolá“.

Tento návod vychází z citace, kterou jsem pouze trochu zkrátila a upravila. Podstata je ale stejná. Kterou z vás by tohle dostalo do náruče cizího kluka?

Romantiku máme rády, ale ne ve spojení s podvodem!

Zranění kluci potřebují sex?

Další návody jsou spíš zoufalé pokusy o sblížení. Některé jsou už ohrané, jiné celkem originální, ale jejich základ je stejný: „divadelní představení za účelem sexu“.

Někteří kluci radí hrát určité role, které povedou k vytouženému cíli. Prý zaručeně zabírá, když kluk bude hrát holce na city: „jsem právě po rozchodu, umřel mi pes, jsem tak opuštěný“. Je pravda, že jsme občas takové samaritánky a ublížených kluků je nám líto. Jak ale tímhle způsobem chtějí docílit kluci sexu?

Homosexuál a panic prý zabírají nejlépe

Dobrou fintou je prý také zahrání si na homosexuála nebo panice. Holky prý takové kluky doslova milují a samy je do postele tahají. Možná ze zvědavosti. Neumím si ale představit, jak mi kluk oznámí, že je homosexuál nebo panic a mě z toho popadne nezkrotitelná chuť na sex. Kluci tvrdí, že když dají holce najevo, že je sex vlastně nezajímá, role se otočí a bude svádět ona je.

Nenech se obalamutit. Kluk, který tě má opravdu rád, nebude naléhat.

Za oblbování holek bod dolů

Mnohem sadističtější návody se týkají oblbování holčičích citů. Ve zkratce to spočívá v tom, že holce musí naslibovat hory doly, černý les a svatbu. Když budou dostatečně přesvědčiví, holka se s nimi klidně vyspí i na prvním rande, protože je přesvědčená, že vztah je vážný a trvalý. Za tohle by ale kluci už možná zasloužili pohlavek.

Jsem James Bond, chceš mě?

Podobným způsobem probíhá oblbování ve stylu dělání ze sebe někoho lepšího. Kluci si vymyslí nějaký příběh o svém hrdinství a bohatství a v očích děvčete pak vypadají jedinečně a nenahraditelně. Spoléhají na to, že je holky nebudou chtít ztratit a poskytnou jim sex jako záruku toho, aby jim neutekli.

Kluci jsou kluci
Pokud to chtějí oba, je to v pořádku. Jen žádné plané sliby!

Upřímný přístup je nejvíc lidský

Na trik sexuálního přeborníka pak nalítne už opravdu jenom holka, co si sex užívá a představa sexu na jednu noc ji netrápí. S tím souvisí také další rada, která kluky učí, jak zaručeně holku dostat do postele – být upřímný. Tahle rada je ze všech snad nejrozumnější a nejvíce férová. Pokud kluk přijde za holkou, že má chuť na sex, ale nechce se vázat a ona s tím souhlasí, není na tom nic špatného. Přinejmenším jí alespoň nelže a nezkouší na ní přihlouplý finty, který si kluci čtou na internetu.

Opravdu upřímně by mě zajímalo, zda výše zmíněné rady vycházejí ze zkušeností kluků nebo jenom z jejich představ. Jedno se jim musí nechat – co se týká informací o sexu, jsou kluci velmi zvídaví. Možná ale hledají informace na špatných místech.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.