Sex a vztahy

Možná ta pravá láska čeká za hranicemi

Nechceš už být sama? Hledáš vážnou známost a nevíš, kde ji potkat? Máš pocit, že si nerozumíš s českými muži? Zdá se ti, že gentlemani v Česku vymřeli? Pokud si odpovíš na tyto otázky ano, neváhej vstoupit do světa seznamování se s muži ze zahraničí na mezinárodní úrovni.

Není seznamka jako seznamka

Možná si říkáš, že seznamování se přes seznamovací agentury není nic pro tebe nebo máš dokonce zkušenost a myslíš si, že to vůbec nefunguje a je to jen ztráta času. Nemůžu úplně zcela souhlasit, jelikož není seznamka jako seznamka a né všechny seznamovací agentury je třeba házet do jednoho pytle.

Na našem trhu existují mezinárodní seznamovací agentury, které jsou ve svém oboru profesionály s dlouholetými zkušenostmi a se svými klienty jednají na individuální úrovni. Tento způsob práce je úplně rozdílný od klasických seznamek, kde se jedná o tzv. online seznamování a kde ze samého nadšení z poznání svého potenciálního životního partnera můžeš skončit totálně frustrovaná a bez nálady chtít navázat další vztah.

V dnešní uspěchané době, kdy jsme všichni zaměstnáni našimi povinnostmi více než je zdrávo, se stal tento způsob seznamování velice rozšířeným . Není proto divu, že u většiny seznamek je spousta profilů falešných neprověřených, a ty tak vůbec nemáš ponětí, s kým se na druhé straně seznamuješ. Nemluvě o tom, že většina těchto potenciálních parnterů se nemá zájem seznámit na seriózní úrovni, ale jedná se pouze o seznámení se za účelem sexu.

Určitě se teď sama sebe ptáš, zda-li je pak vůbec možné najít svého životního partnera přes seznamku? Samozřejmě ano, ale je potřeba vybrat si právě tu, která to se svými klienty myslí opravdu vážně, ke každému z nich přistupuje osobně a ve svém portfoliu má pouze seriózní muže.

A proč se vyplatí zkusit se seznámit s cizincem?

Jednou z velkých výhod mezinárodních seznamovacích agentur je prověřená klientela, kterou jsou inteligentní muži na úrovni, převážně úspěšní podnikatelé nebo muži pracující na vysokých pozicích v korporátních společnostech. Tito muži jsou opravdovými gentlemany, umí být přirozeně galantní, věrní a jsou schopni i ochotni uživit rodinu. O českých mužích se tohle většinou říct nedá. Z nevěry se u nás v Čechách stává pomalu, ale jistě národní sport a ochota muže uživit rodinu je nadstandard, který čeští muži nejsou schopni ženám nabídnout.

Dalšími výhodami v případě seznámení se s mužem z dálek je časté používání cizího jazyka, které vede k trvalému zlepšení jazykových dovedností, poznání nových kultur a zemí. Také nesmím opomenout osobní přístup a diskrétnost ze strany agentur, aktivní vyhledávání nových gentlemanů z vyšších sociálních vrstev, maximální eliminace zneužití tvojí důvěry a spokojená klientela.

Hledáš TIP na seriózní agenturu?

Zaujala tě možnost seznámení a hledáš vážný vztah se seriózním mužem ze zahraničí? Kámoška.cz ti přináší konkrétní představení mezinárodní seznamovací agentury, která si zakládá na vysoké kvalitě a seznámení na úrovni.

Eastern European Matchmaker je exkluzivní mezinárodní seznamovací agentura se sedmiletou zkušeností v oblasti seznamování. Našimi klientkami jsou atraktivní ženy z České a Slovenské republiky, kterým nabízíme možnost seznámení se se seriózním a zajištěným mužem ze zahraničí. Zaměřujeme se pouze na vážná seznámení na úrovni. Naše služby jsou pro naše klientky zcela zdrama, tudíž jestli jsi připravena na vážný vztah, neváhej se k nám přidat! Čeká Tě objevování nových krajin a kultur, cestování po překrásných destinací naší planety a spousty skvělých zážitků. Prolom své jazykové bariéry, zvyš svoji životní úroveň a přitom poznej muže svého života! Úspěšnost seznámení v naší agentuře je vysoká a největší radostí pro nás je néjen spokojenost našich klientů, ale satisfakce z nalezení toho správného protějšku právě pro tebe!

Právě tento pár se přes agenturu dal dohromady
Právě tento pár se přes agenturu Eastern European Matchmaker dal dohromady

A jestli i přes dočtení tohoto článku až sem stále váháš, zda se vydat touto cestou seznamování , možná Ti pomůže, když ti napíšu i pár vět o klientkách mezinárodní seznamovací agentury EE Matchmaker. Klientky této agentury jsou ženy, které umí jeden světový jazyk alespoň na základní úrovni, mají špatné zkušenosti se vztahy s českými muži, nejsou spokojeni s životní úrovní v České republice anebo mají ve svém okolí někoko, kdo má pozitivní zkušenost ve vztahu s cizincem.

Štítky

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.