Sex a vztahy

Měla jsem sex s kamarádkou

Rozhodla jsem se podělit o svůj příběh, který možná někomu přijde tuctový, ale mně v poslední době tenhle zážitek hodně zamotal hlavu a moc dobře nevím, jak z toho všeho ven. Vždycky jsem si byla svou sexuální orientací jistá a věděla, co přesně chci. Sice jsem četla hodně článků o tom, jak holky experimentují a mají poměrně zajímavé či příjemné zkušenosti, ale nikdy jsem si nemyslela, že mě to také potká. Vždyť mě to samotnou ani nikdy nenapadlo!

Můj kluk by nestačil koukat

Je mi chviličku 17 let a bydlím v jednom větším městě nedaleko Mostu. Už víc než půl roku chodím s klukem, je to moje první vážná známost a tak nějak si říkám, že to čekání se vyplatilo. Sex s ním je úžasný. Se vztahem jsem hodně spokojená a za celou tu dobu si nepamatuji ani na jednu hádku. Možná mi trošku vadí jeho žárlivost, nicméně důvodů k žárlení moc nemá a ani já je cíleně nevytvářím. Pokud už vyrazím ven někam sama, je to vždycky jen nějaké kafe nebo kino s kamarádkama. S jednou z nich jsem v poslední době vyrážela docela často, protože má také “nově” kluka a máme si o čem povídat. Je to rozhodně hezká holka, vždycky jí závidím nové přírůstky v jejím šatníku. Tahle kamarádka nedávno slavila svátek a s tím byla pochopitelně spojena i dámská oslava u ní doma, kam pozvala několik kámošek.

%CODE1%

Můžeš u mě přespat

Oslava byla v plném proudu, přičemž její rodiče byly v dolním patře baráku, takže se konec plánoval někdy na půlnoc. To by nebyly moje kamarádky, aby se jim nepovedlo propašovat na oslavu nějaký ten alkohol, se kterým jsem to tak nějak přehnala. Nikdy na sobě nepoznám, kdy mám dost. Půlnoc se blížila a já se doopravdy nechtěla promenádovat v tomhle stavu před taťkou mé kamarádky, takže mi nabídla, že u nich můžu přespat. Má velkou postel a rodičům to rozhodně vadit nebude. Napsala jsem domů SMS a počkala na odpověď od mamky. Nebyl to vůbec problém, mohla jsem u Gabči v pohodě přespat. Holky odešly a my jsme zůstaly osamoceny. Pusu jsem si jen tak vypláchla zubní pastou a poprosila o nějaké tričko na spaní. Svlékla jsem si nejdříve svetr, pak tričko a pak podprsenku. Začala jsem se nešikovně soukat do trička na spaní a ucítila, jak mi “něčí rty” začínají laskat prsa a bradavky.

Vzrušující překvapení

Byla jsem sice docela opilá, ale něco takového mě docela probudilo ze stavu, ve kterém jsem byla. Když na to koukám s odstupem času, čekala bych od sebe úplně jinou reakci, ale já se nezmohla prakticky na nic. Jenom jsem stála a nevěřícně koukala. Ani jsem se nejdříve nesoustředila na ten fyzický pocit, spíš jsem se snažila přijít na to, co se to vlastně děje. Nejsem autorkou erotických povídek, takže se tady nehodlám do detailu rozepisovat o tom, jak to probíhalo dál. Snad jenom prozradím, že jsme se vzájemně svlékly a začaly se líbat po celém těle. Bavilo mě zkoumat holčičí tělo (jak kdybych ho nikdy neviděla) a byla jsem překvapená z toho, jak se mi některé věci opravdu hodně líbí. Něco takového jsem se svým klukem nezažila. Těžko říct, jak dlouho to mohlo trvat, tipuji tak půl hodinky. Pak jsme v náručí obě spokojeně usnuly. Ještě mi jen řekla, že tohle byl nejhezčí dárek k svátku, co dostala.

Dělám, že se nic nestalo

Ráno jsme se probudily a já vyrazila domů. Její mamka mě pozvala na snídani, ale já jsem se necítila v přítomnosti kámošky moc příjemně. Od té doby jsem si s ní psala pouze na Facebooku a domluvila se s ní na tom, že o tomhle našem zážitku nesmí nikdo vědět a nechci o něm dál mluvit. Už jsem s ní a dalšíma kamarádkama byla i venku, ale je to pochopitelně dost zvláštní. Nikdo dle mého názoru doopravdy nic neví, ale já mám hlavu plnou otázek. To by možná nebyl ale ten největší problém. To absolutně nejdivnější je, že mám na kamarádku docela chuť. Chtěla bych to zažít alespoň ještě jednou, třebaže jsem od té doby měla několikrát orgasmus se svým klukem. Budu moc ráda, když se podělíte o svůj názor a pokusíte se mi poradit, jak dál? Mám to svému příteli říct? Mám se svěřit té kamarádce? Vždyť i ona má kluka a přišlo mi, že to rozhodně nedělá poprvé. Vůbec nevím, co by mi na to přítel nebo rodiče řekli. Jsem zkrátka ztracená.

8 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

  • Taky jsem zažila sex s holkou. Byla jsem samozřejmě opilá a měla jsem také přítele. Ze začátku jsem to tajila, ale jednou jsem se prořekla, prtože jsem myslela že už to ví. V tu chvíli se semnou nechtěl bavit ale na druhý den přijel a dělal jakože nic vzal to dobře ..holka s holkou je neco jiného než kdyby ho podvedla s klukem. S tou holkou jsme o tom už nikdy nemluvily ….chovaly jsme se k sobě normálně jako kamarádky…jako by se nic nestalo …ani jedna z nás o tom nechtěla hovořit. Sice bych si to ráda někdy zopakovala ale nemyslím že sem lesba přitahují mě kluci a nikdy bych něchtěla chodit s holkou. Jen je to takové jak kdyby spestření ..A nejlepší na konec ? …Když sem se rozešla s tím te´d už ex přítelem vyšlo na jevo že on s ní spal 🙂 Takže nás dostala oba …Děvka jedna 🙂 Možná pto to to vzal tak skvělě

  • Stalo se mi něo podobného, bylo mi 16 měla jsem přítele a byla jsem na jeho koncertě. S dotyčnou slečnou jsme se tam líbaly a nebylo to moje první zkušenost s holkou. No ale potom jsem na to pořád myslela, víc jsme se bavily, chodily na kafe a já měla zmatek v hlavě (ve zkratce) a za dva týdny jsme spolu začaly chodit. Jsem s ní do teď, už je to skoro dva roky a jsem nejšťastnější člověk:) Dřív jsem měla dva vztahy, jeden byl na 3 roky a pak ten kluk, s kterým jsem byla tenkrát na jeho koncertě. Vždycky se mi kluci líbily a sex s nimi jsem měla ráda. Ale od té doby co mám moji Johanku to vše nějak pominulo. Bylo těžké si to přiznat, ale je to tak a cítím se sama sebou:)

  • dřív jsem si myslela jak mě muj kluk naplnuje přesně jako Tebe a vzápětí je ze mě lesba, od doby co jsem poznala jednu slečnu ..možná prostě bud sama sebou, kamarádce se svěř pokud jí důvěřuješ 🙂

  • To se stane,ale neznamená to hned,že jsi výhradně na holky,jenže v opilosti člověk dělá to,v co třeba skrytě touží a tak podobně.Mě můj kluk taky sexuálně uspokojuje,ale celkem mě láká nějaká ta zkušenost se stejným pohlavím:-)Zkus to příteli nějak šetrně vysvětlit a zároven si o tom promluv s kamarádkou:)

  • Já mám taky kluka ale tíží to fakt, že jsem i na holky. Toužím poznat sex s holkou a také bych s nějakou někdy chtěla chodit. Jo, sice jsem i na kluky ale holky mě přitahují víc. Je to tak 95 na 5%. Ale baví mě s mým klukem chodit na procházky atd. ikdyž zatím nedošlo na pusu. Poradíte mi někdo prosím? Jsem zoufalá!

  • Slečny, všechno je to o věku. Je mi osmnáct a mám taky zkušenosti s obojím, s klukama i s několika holkama. Obojí je zajímavý a obojí má něco do sebe a nestojí za to jedno nebo druhé potlačovat… Prostě tomu dej volný průchod a ono se to nejak vytříbí samo, po jednej noci nemůžeš posoudit, jestli jsi na holky nebo ne, to se prokáže až při dlouhodobějším hledání 🙂

  • Tak asi takhle … mě je už 25let mám dvě děti a manžela … nevím jestli je tohle web pro náctileté ale cítím se pořád jako náctiletá 🙂 to co napíšu se nikomu nemusí líbit ale je to jen můj názor a zážitek , zkušenost. Když mi bylo patnáct tak jsem s kamarádkou bez jakého koly opojení mimo erotického měli sex… bylo to moc krásné a obě jsme tak měli úplně první zkušenost (panny jak hrom) bylo to tak krásné že se to opakovalo za naše přátelství mnohokrát. Pak jsem si našla kluka a ona taky , já se vdala a kamarádka taky … Nikdy jsme ale neporušili pouto přátelství a naši manželé o tom věděli , jasné bylo to že svého manžela miluji a ona taky. Štastný spokojený život , jenže pak se kamarádka rozvedla a zůstala sama. Nastěhovala se k jejím rodičům a já jí pomohla aby se smířila a nakonec se jí i ulevilo(bývalí si na její jméno napůjčoval peníze a dokonce jí rozhádal s bratrem a podváděl jí) byla už v pohodě a měla dovču. Bydlíme od sebe půlhodiny cesty a tak jsem se s ní domluvila na tom že by mohla na víkend přijet k nám domu. Byla tady od pátka a moc jsme si povídali a vzpomínali. Pak jsme si oživili i erotické zážitky a mě se docela moc myšlenka na oživení líbyla. Další den jsme vyjeli na obhlídku naší chaty a pak jsme se tam rozhodli spát aby jme si pekli buřty s místními. Když jsem se vrátila do chatky a v bojleru bylo malinko teplé vody kamrádka mi nabídla že si dáme o vanu kámen nůžky papír… nakonec jsem v yhrála já a vlezla si do vany napustila vodou a užívala si to. Najednou přišla kamarádka a řekla že se moc chce vykoupat a at se šoupnu. No poslechla jsem a po koupeli jsme se začali povídat o satrých časech , začala mě mazlit a došlo na všechno… bylo to krásne jenže jsem měla výčitky před manželem a tak jsem mu po týdnu vše řekl nezlobil se a sex s kamarádkou jako nevěru nevidí … miluji ho a on mě … a s kamarádkou si občas zavzpomínáme na staré časy a je nám u toho dobře :-)))

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.