Sex a vztahy

Máš chuť zlobit? Jsou tady hravé dárečky!

Chceš blížící se volné svátky prožít se svým partnerem opravdu žhavě, zlobivě a za doprovodu bouřlivých zážitků? Vyzkoušej tyhle tipy, které tě nenechají chladnou.

Ve volných svátcích budete mít dostatek času na to, abyste si mohli užít pikantních hrátek, které mohou končit až k ránu. Přichází i vhodný čas na experimenty a toho je třeba náležitě využít. A jak? Zapojte do svého sexu šikovné hračky, jež mohou být pro vás i tím nejlepším dárkem.

Mysli na sebe i na něj

Chcete si k Vánocům nadělit erotické hračky, ale lámete si hlavu s tím, jaké zvolit? Podívej se na výběr tří hraček včetně tipů, jak je použít v praxi. A nemusíš se bát, uspokojení totiž přinesou vám oběma.

Vibrační vajíčka

Vibrační vajíčko je žádanou a velmi vzrušující hračkou, jež by vám rozhodně neměla chybět. Stimulovat s ním totiž můžeš sebe i svého kluka. A jak vibrační vajíčko například použít?

Vibrační vajíčko uveď do chodu a zasuň do pochvy. Poté vyzvi svého kluka k orálku a nech ho, aby tě prsty hladil okolo poševního vchodu. Během chvíle tě možná překvapí tak silný orgasmus, na který jen tak nezapomeneš.

Vibrační vajíčka se vyrábí nejen v různých barvách, ale také třeba s dálkovým ovládáním.

Nebo svému příteli dopřej orálek i s vibračním vajíčkem. Nejdřív ho pěkně připrav a až bude opravdu nažhavený, začni ho stimulovat vibračním vajíčkem. Jezdi mu s ním po varlatech a hrázi, ale s orálkem nepřestávej. Možná ani nemrkneš a tvůj kluk bude v extázi. Divoký sex můžete zažít i v případě, kdy ve vagíně budeš mít jeho penis a v zadečku vibrační vajíčko. Nebo i naopak. Pro oba to totiž bude znamenat obrovskou slast, která skončí výbuchem.

Erekční kroužky

Dalším favoritem je erekční kroužek. Proč? Protože tvému klukovi zajistí pevnější erekci a jeho penis se stane citlivější. Tebe pak bude při sexu příjemně dráždit na klitorisu, což je bezva kombinace. A jak na to?

Erekční kroužky
Pevnější erekce je předpokladem pro dlouhotrvající postelové dovádění se šťastným koncem.

Nasaď svému klukovi na penis erekční kroužek a nech si jím při sexu stimulovat svůj klitoris. Až se přivedeš k orgasmu, přesuň se k jeho penisu, který bude mimořádně citlivý. Věnuj se jeho penisu, masíruj mu varlata i hráz. Neboj se použít zlehka i své zoubky. Pokud to zvládneš, použij i vibrační vajíčko. A výsledek? Jeho maximální spokojenost z prožití silného orgasmu.

Venušiny kuličky

I venušiny kuličky vám mohou oběma dopřát nevšední zážitek. Venušiny kuličky totiž můžeš použít i během sexu, kdy zažiješ dvojí stimulaci – od kuliček a přítelova penisu. Když budeš při sexu stahovat a povolovat pochvu, bude tvůj kluk více než nadšený. Dráždit ho totiž budou tvé stahy i kuličky.

Venušiny kuličky
Nevšední zážitek je při použití kuliček zaručen.

Nechybí vám nápady a chuť experimentovat? Pak spojte klidně tyto hračky dohromady a zažijte bouřlivou rozkoš, po které budete znovu a znovu toužit. A co říct na závěr? Přeji krásné, eroticky nabité, svátky!

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.