Sex a vztahy

Mám strach z jeho penisu

Se svým stávajícím klukem chodím už dva roky a docela se divím, že to se mnou takhle dlouho vydržel. Ve svých devatenácti letech mám totiž panickou hrůzu z kontaktu s jeho nářadíčkem. Pohled na mužský úd mě absolutně nevzrušuje a i když vím, že můj kluk dodržuje hygienu a tak dále, stále nejsem schopná nějakého fyzického kontaktu s touhle věcí.

Kdy to začalo?

Za každou fóbií stojí nějaký nemilý zážitek z minulosti, který nás pronásleduje. U mě to byl jednoznačně první sex, kdy můj vyvolený měl opravdu obrovský penis. Při prvním pohledu jsem si řekla, že něco takového se do mě zkrátka nevejde. Jsem docela drobné postavy a moje obavy se naplnily. Snažil se do mě to žilnaté monstrum nacpat, ale nepovedlo se. Abych ho neztratila, vyzkoušeli jsme alespoň orální sex, ale mě se při pokusu vykouřit ho udělaly mžitky před očima. Na něco takového jsem zkrátka neměla. Je to 3 roky zpátky a já se od té doby bojím kontaktu s mužským přirozením.

Fuj, na to nešáhnu!

Moc dobře si uvědomuji, že vztah se mnou nebude mít kluk jednoduchý, o to víc obdivuji přítele, se kterým jsem nyní. Velikostně již odpovídá průměru, avšak mám v hlavě stále nějaký blok. Dlouho jsem se bála říct mu pravdu. Když už na mě koukal jak na lesbičku, rozhodla jsem se jít s pravdou ven! Udělala jsem dobře, Pavel všechno pochopil a od té doby postupujeme vpřed a můj problém v rámci možností řešíme. Mám stejně jako on chuť na sex, ale při pohledu na penis mě vše přejde. Taky vám přijde ta věc tak “divná”?

%CODE1%

Návod krok za krokem

Rozhodla jsem se za pomoci svého kluka s mým strachem něco dělat. Rozhodně nejsem ten typ, co by hned letěl za sexuologem nebo nějakým jiným doktorem. Tenhle postup mohu doporučit každé dívce, která je na tom stejně, jako já. Penis si od přítele vždy na chvilku “půjčím”, prohlížím si ho a zjišťuji, co s ním dělají různé doteky. Už se mi povedlo udělat ho i rukou, za což jsem na sebe hodně pyšná. I tak si ale myslím, že mi bude ještě hodně dlouho trvat, než si ho vezmu do pusy. To pro mě bude taková maturita. A sex? Došlo už k nějakému mazlení bez spodního prádla a myslím si, že při zhasnutém světle by to již brzo neměl být problém.

Jsem divná?

Snažím se mít hlavu otevřenou a na svět koukat s nadhledem. Podle mě hodně holek má strach ze sexu. Jedna má mindrák ze své postavy, druhá leží při sexu jako prkno a třetí se bojí orálního sexu. Já měla odpor k penisu, který se mi daří překonávat. To vše díky chápavému příteli, který mě miluje. Když jsou na problém dva, není to problém. Nebojte se tedy komunikovat se svým klukem. Když to bude blbec, nevyjde to. Pokud to má ale váš kluk v hlavě srovnané, měl by vám být oporou ve všem, co vás bude trápit.

Štítky

5 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

 • ahoj tak ti moc děkuju za raadu :)) ale tedka mě trápí ještě něco… když už jsme se rozhodli… skoušeli jsme to..ae nějak se tam ,,penis,, nedostal… nebo spíš…dostal ale pak nějak povadnul….a pak už to nešlo…nevím čím to bylo?…je pro to nějaké vysvětlení? popř. nějaká stránka?? k přečtení? MOc děkuju :))

 • Rozumím. Chápu. Trpím tím samým. Respektive, připadám si “tam dole” nejzranitelnější a představa, že se tam má vejít ta velká věc se mi nelíbí…

 • Asi vám budu připadat jako reklamní robot, ale skuste pročíst
  pár časopisů tipu BRAVO GIRL, mohly by se šiknout… (mívají je i v knihovnách)

  A jinak teda gratuluju, kluci jako Tvůj se moc často nevidí!!
  Držím palce!

 • Slečno, obdivuji Vašeho přítele, že to s Vámi tak dlouho vydržel. Je tady ještě druhá možnost. Nejste náhodou velmi bohatá a není s Vámi kvůli peněz? Není možné, aby 2 roky onanoval. Buď má bokovku nebo nevím. Mám pro Vás radu. Zkuste si najít nového přítele s co nejmenším penisem, ideálně 7 cm (ve stopořeném stavu). Pozor, vyhněte se černochům, raději lovte ve vietnamských vodách na tržnici. Nebo zatněte zuby, zavřete oči, zhasněte, lehněte si pod peřinu a ať to do Vás ten Váš frajer strčí. Hodně štěstí.

 • Ahoj, nemyslím si že jsi divná. Spousta lidí má různé problémy s různými věcmi a psychyka je někdy svinstvo, věř mi, mohl bych vypávět. 😉 Jediný skutečný problém je, pokud se problém neřeší a člověk se před ním schováva v naději že se vyřeší sám. Nevyřeší. To že jsi ho začala řešit s přítelem je dobře, a to že se skutečně snažíš vypovídá o tom že o vztah stojíš, což přítel určitě ocení. Přeji ať se ti daří a držím ti palec. 🙂

  Pro Drahomíra: Ne všichni z nás mužů ve vztahu vidí pouze peníze nebo sex, je mezi námi spoustu těch, kteří dokáží skutečně milovat. Je mi líto že máte zřejmě jinou životní zkušenost. Přeji vám ať jednou potkáte někoho lepšího. 😉

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.