Sex a vztahy

Líbání – exkluzivní návod

Vše co si chtěla vědět o pusách, polibcích a technikách líbání ti přináší speciální líbací návod, který je určen nejen začátečnicím. Přinášíme ti rady a triky, jak se stát neodolatelnou sexy dračicí a jedním polibkem získat každého chlapa. Možná nelze naučit skvěle líbat podle nějakého návodu, ale určitě lze získat alespoň základní přehled o tom, čemu by si se měla vyvarovat.

Úvod do líbání

Všude se dočteš to stejné – líbání s klukem nelze naučit a vše musí vycházet z tvých pocitů a situace. Do určité míry je to určitě pravda. Na druhou stranu to ale neznamená, že neexistuje seznam základních pouček a pravidel, které je před a během líbání dobré dodržovat. Přece jenom je líbání aktivita jako každá jiná, takže i v ní se můžeš časem zlepšovat. Důležité je nemít strach, naslouchat signálům partnera a být přirozená. Možná pak sebe sama překvapíš tím, jak ti líbání přijde snadné.

Před líbáním

Líbání je dost intimní záležitost, během které jsi klukovi opravdu blízko nejen psychicky, ale i fyzicky. Především kvůli té druhé blízkosti je bez nadsázky vhodné zkontrolovat čistotu chrupu, svěžest dechu a případné nedostatky dohnat vyčištěním respektive Tic Tacem nebo žvýkačkou. Třebaže ještě neztratila žvejka příchuť, musíš se jí vždy před líbáním zbavit. Popraskané nebo vysušené rty si potři balzámem. Pokud chceš kluka trošku potěšit, může být klidně s příchutí. Lahodně ovocné polibky si určitě zapamatuje. Při polibku se k tobě přiblíží nejen partnerovo rty, ale i nos! Správné pachy dělají své, takže klidně můžeš vsadit na trošku oblíbeného parfému stříknutého na tvůj krk.

Těsně před polibkem

Oba se chcete políbit, vaše rty se přibližují a brzo se setkají ve sladkém polibku. Dej na své pocity a pokud chceš kluka obejmout kolem ramen, klidně to udělej. Poslední krok by vždy měl být na tobě. Směřuj partnerovo ruce tam, kam je ti to příjemné. Většině kámošek se například líbí, když je kluk během polibku hladí ve vlasech.

%CODE1%

Oči zavřené nebo otevřené?

Zde záleží pouze na každé z nás, ale drtivá většina lidí má při líbání oči zavřené. Není to z toho důvodu, že by si snad během líbání představovali někoho jiného. Víš ale, co se říká? Ten, kdo má při líbání oči otevřené, často přehlédne to nejdůležitější.

Techniky líbání

Zde je seznam nejběžnějších technik líbání. Techniky ber pouze jako návod, základem je se u líbání uvolnit a vše pak půjde úplně samo.

1. Něžné líbání

Polibky nemusí být vždy vášnivé jak z těch nejdivočejších filmů. Často stačí se něžně dotýkat rty a pusinky jen tak dávkovat všemožně na pusu či krk partnera. Rtů se dotýkej zlehka a vždy jen chviličku. Odvážnější mohou rty partnera jemně olíznout špičkou jazyka, přejíždět po nich ze strany na stranu a citlivě na ně foukat. Po chvilce určitě partnerovi půjde vzrušením mráz po zádech. Rty se při takovém líbání prokrví, stávají se citlivějšími a plnějšími.

2. Zapojení zubů

Že nemají zuby při líbání co dělat? Tak to rozhodně není pravda, jen je zapotřebí dostatek opatrnosti. Během líbání můžeš zuby jemně stisknout dolní ret partnera. Podobné zlobení ho určitě překvapí. Pro první polibky ti zapojení zoubků moc nedoporučuji, protože by si mohla kluka klidně i vystrašit.

3. Hra rtů

Takový mladší bráška francouzského polibku je následující postup líbání. Stiskni partnerův dolní nebo horní ret mezi své a něžně ho saj. Pozice hlavy můžeš měnit, hlavně nezapomínej pravidelně dýchat. Rty se díky sání stávají opět citlivější a tím pádem i vzrušivější.

4. Francouzský polibek

Líbání jazykem neboli francouzák je pravděpodobně jednou z nejobávanějších technik líbání, ale nemusíš mít strach. Jemně pootevři ústa a vklouzni špičkou jazyka mezi rty partnera. Jazykem přirozeně pohybuj tak, jako by si s ním kroužila dovnitř a ven. Velkou roli během francouzského líbání hraje partner. Vaše jazyky by měly být sladěné a zbytečně se ve spojených ústech nepřetahovat o dominanci. Za žádnou cenu se nesnaž svůj jazyk strčit klukovi až do krku, to rozhodně není dobrá cesta. Pokud se o něco podobného snaží partner, můžeš mu říct, že preferuješ jemnější zacházení. Přílišná snaha k francouzskému polibku nepatří, nech se raději unášet krásou okamžiku.

5. Zkrátka líbání!

Jaká je tedy ta správná technika líbání? Žádná správná není, záleží pouze na tobě a tvém klukovi, která z nich je pro vás v daný okamžik ta pravé. Jednotlivé techniky můžete libovolně kombinovat. Po chvilce ladění poznáte, co se vám líbí.

Jak se naučit líbat?

Hodně z nás se naučilo líbat nejdříve s plyšákem nebo kámoškou. Není na tom ve výsledku nic špatného, ale rozhodně to není ta nejvhodnější cesta. Líbání nelze naučit čtením článků a tajnými pokusy s kámoškou. Líbání je něco, co se musí zkrátka zkusit ve správný moment se správným člověkem. Pokud tě tvůj první polibek teprve čeká, nesnaž se příliš soustředit. První pusa je zkrátka něco kouzelného, co je škoda propásnout kvůli stresu z případného trapasu.

A kdy jsi ty dostala svůj první polibek? Jaké to bylo?

Štítky

188 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

 • Ahoj, proč si myslíš, že to děláte špatně? Líbání je o pocitech a pokud nemáte ani jeden moc zkušeností, tak až časem najdete “techniku”, která bude oboum vyhovovat. Stačí netlačit zbytečně na pilu a požitek se dostaví sám.

 • V líbání není žádný leader, zkuste na to jít zlehka a nakonec uvidíš, že vás povede vlastní vzrušení, touha a příjemné pocity…

 • ahoj…..hele mas dobrej clanek libani jsem jeste nikdy nezazila a je mi s toho na nic protoze vsechny kamosky uz jo 🙁

 • Ahuj,dobrej článek 🙂 ještě sem se nelíbala ale myslim že to brzy příde a docela se bojím 🙁 ,,, co když udělám něco špatně?? 🙁

 • Ahoj Veruu, i já si vzpomínám na to, jak jsem se před prvním líbáním bála. Dokonce i po líbání jsem si říkala, že jsem určitě slintala, strkala moc hluboko jazyk a podobně. Neboj se, stačí být přirozená a hlavně zapomenout na všechny návody :-). Teprve trénink dělá mistry… nějaké malé trapásky v začátcích ke vztahům zkrátka patří.

 • ahoj…už jsem se s klukem líbala bylo to na táboře ale potom se nějak zakoukal do mojí nej. kámošky a potom si me prestal vsímat ale potom se mi omluvil jak se ke me choval a potom jsem se ho zeptala co bude mezi námi dál a on mi rekl ze budeme asi jenom kámoši ale kamarádka mi říkala že když řekl asi tak chce abych udelala prvni krok nebo tak neco pomozte co mam delat ….prosím oslovuji vsechny kdo si muj komentář přečte napište mi na email….děkuji
  rainboweN@seznam.cz

 • Jéjda, polibků bylo… zatím si na můj styl nikdo nestěžoval a vůbec můžu s tímto článkem souhlasit. Nejlepší je opatrně, něžně a příliš nad tím nepřemýšlet.

 • Taky myslím že se blíží první polibek,ale ani jeden jsme se ještě vikdy s nikým nelíbali.Mám strach…Ještě k tomu se dá říct že trapasy přitahuju jako magnet.Prosím odepiš.

 • Jj já to také tak měla..nejdříve jsme se opili a pak jsme se líbali..sice jen malou chvilku asi..nic si nepamatuju..=D Ale stejnak se ještě teď bojím líbat =(

 • ja jsem se nikdy nelíbala a počkám jak se to vyvine chce mě hodně kluku ale ja chci jenom jednoho a ten má holku a ja nevím jakto udělat at se do mně zymiluje jsem z toho smutná a asi zacnu chodit s někým jiným a nevím jestli mam když se mi nelíbí chce mě ale je zabvný a další mě chce a ten má to stejné co ten první sem v prdeli prostě nevím co dělat

 • Ahoj,taky jsem se ještě nelíůbala jenže se tu asi blíží…fakt to příde samo?Jaká je nejlepší ta technika plosim odpoves,mám ztoho špatnej pocit..

 • Holky, nejlepsi technika neni :-). Taky jsem se desne bala, precetla si tenhle navod a pak… pak na to jednoho dne prislo a bylo to krasny.

 • Slečny,líbání je jako hra,kterou když ovládáte,tak jste nedosažitelní.Líbání o člověku hodně vypoví,jeho charisma,charakter a spostu dalšího…Tip pro ty,kteří se ještě nelíbali a mají to v úmyslu: Při prvním líbání se neřiďte žádného popisu,návodu..Líbejte tak,jako by jste měli nalíbáno nekonečně času,jako PROFESSIONÁL…Kombinujte vše,a nezapomenout,že jste professionál,který se už jen zdokonaluje,každé líbání vnímejte jako poslední,neboť se do toho více vžijete 🙂 Přeju hodně štěstí a nové,exotičtější polibky!

 • Ahoj. Líbání jsem se taky bála, a jak moc. Ale přitel mi řekl ať ho nechám ať se nbojím. A všechno to dopadlo dobře. Bylo to krásný i když jsem to nikdy před tím nedělala. Není se čeho bát, jde to samo 🙂

 • Ahoj…Jeste jsem se nikdy nelibala s klukem… nebojim se toho ale nwm jiste jak to mam udelat.. 😀 jak se liba :D? diky odepis

 • Ahojky.. Jem i 13 a taky sem se ještě nelíbala.. Ale asi to už budu potřebovat, strach mám velkej, fakt se hodně bojím, že mi to nepůjde 🙁 .. Ale těším se na první líbání 🙂

 • Ahoj! ještě jsem se nikdy nelíbala 🙁 kamoška jo a pořád o tom mluví… pořád se líbá s jedním klukem a říka jak to je krásné. 🙂 🙁 a ja si čtu pořád návody a teoreticky už vím jak na to. ALE MÁM PROBLÉM.. kdykoli se ke mě kluk přiblíží těsně předemě rozbuší se mi srdce jako nikdy jindy a strašně moc se bojím že mě bude chtít líbat !! Prostě když dojde na skutečnost na vše zapomenu, strašně se bojím a zmatkuju, bojím se že to tak bude i při líbání !! PROSÍÍÍÍM PORAĎ

 • Já jsem se také, vždy bála trapné situace, ale kdyz se vám rozbuší to srdce nervozitou, tak by jste se nemeli toho všímat, a pak uz to pujde opravdu samo a vsechno z tebe spadne. Základ je aby jste se nebáli, a kdyz uz se bát budete, tak to překousněte a vse bude naprosto vpohodě OPRAVDU!!! Zkuste to… 🙂 Ahoj

 • prosim vas poradte mi 🙁 🙁 🙁 bojím se toho jako ničeho jineho !!! je mi uz 14 let a za chvíli mi bude 15 !! stračně se těším na sex a taky se rada mazlím s klukama, ale nedokazu libat?? Moc se bojím že jazyk strčím jinde nebo narazim na ten jeho nebo ho zatahnu prilis daleko nebo naopak jen strasne malo nebo ze ho tam budu kroutit uplne blbe nez bych mela!!! :'( :'( jaka je vase skušenost a je toto opravdu možné?? muže se mi to stat?!! :'( prosím odepište .. už to chci mit za sebou 🙁 ale nemužu z toho překonat ztrach!!

 • ahoj ja mam kluka ktery je skuseny ale ja jesem se jeste nelibala mam stoho strasnej strach pomoctemi pls 🙁

 • já jsem se nelíbala a a si největší strach mám stoho že se rozklepu a nic s toho nebude tak snad to bude v poho myslim si že stačí překonat první strach a pak to jde samo.

 • Je uplně krásný si číst takové příspěvky 🙂 Protože vím jaké to je, mít strach z prvního polibku. Je to ta úplně první věc, která navazuje na sexuální život 🙂 Takže když se bojíte polibku, co budete dělat potom? Nicméně, holky, užijte si ho, jak nejvíc to půjde 🙂 Trénujte s kámoškou, nemáte se proč stydět, jste přece obě ženy a nemáte se proč bát že něco pokazíte 🙂 A z vlastní zkušenosti vím, že to vlastně ani pokazit nejde 🙂 A těšte se, až to budete mít za sebou, budete mít vše zase o krok jednodušší. Pak to bude totiž první věc, kterou budete chtít od kluka získat! 🙂 Něžný polibek. Takže kočky, nemít strach, na nic nespěchat 🙂 Přijde to samo. A když si nebudete vědět rady, váš partner už si s vámi poradí. Nebojte se, je to nádherný!! 🙂

 • Ahoj mám holku a ta už měla 6 kluků a já jenom tři,a nikdy sem se nelíbal a ona už jp.Bojím se že když se sní budu líbat tak to zkazím.Všichni píšou jak je to jednoduchý a že to půjde samo.Je mi teprv 12.Ale i tak se bojím že to zmrvám.Pls helpni mi xD

 • Všude píšou o líbání s klukem do kterýho ste zabouchlý…. ja sem se v životě s nikým nelíbala a poprvý budu na 100% na lyžáku :(( já mám stráááách!!!! *fňuk

 • Z mého prvního polibku sem mela strasny strach.Kdyz me chtel muj kluk polibit (jelikoz je mu 20 a je zkusenejsi) tak sem se nenechala az jsem mu potom rekla ze se mu omlouvam ale ze z toho mam strasnej strach a on to je v pohode tak tvuj prvni polibek ti dam na nakym romantickym miste. Pak jsem nemela uz vubec strach byla to nadhera :-*

 • Ahoj…poprvé jsem se líbala asi před půl rokem, bylo to to nejůžasnější co jsem kdy zažila, partner byl velmi něžný, jen já byla jak dřevo.. těď už je to vpohodě, polibky mi nedělají prolém, takže jestli se to někomu napoprvé nepovede, nevěšte hlavu :))

 • Já se budu líbat poprví zítra a mám stres jako nikdy před tím, už jsem si snim dala pusu ale mi se chcem pořát líbat a jsme domluvený na zítřek na večer ale bojim se a hodně jak to dopadne, protože se ani jeden znás ještě nikdy nelíbal jo ale hodně se těšim =o)

 • Líbala jsem se poprvé začátkem prosince, strašně moc jsem se bála, protože partner už se líbal a já ještě ne.. Seděli jsme vedle sebe na zemi a on mě chytil za ruku, podívala jsem se mu do očí a dali jsme si pusu, jenom obyčejnou pusu, nic víc.. lehla jsem si mu na klín a on že chce ještě jednu.. převládala u mě nervozita a tak jsem to brala s humorem a takhle jsme si dali ještě asi dvě nebo tři. Pak mě chytil za ruku a odvedl mě na židli, sedla jsem si mu na klín a dlouho jsme se na sebe dívali, potom se začali přibližovat(Vždycky jsem u filmů nechápala, že jim je jedno na jakou stranu otáčejí hlavu, když to musí být pro praváka příjemnější na pravou), oba jsme natočili hlavu na levou stranu a začali se líbat. Hned na poprvé s jazykem jsem nechtěla, ale podřídila jsem se partnerovi a nelituji toho. Bylo to myslím lepší, než se stresovat jaké to bude potom. Bylo to super, oba jsme byli nádherně synchronizovaní, hladil mě ve vlasech, na krku(hrozně mě to vzrušuje :D), a potom na bříšku.. Bylo to úžasné a vím, že moje obavy byly zbytečné.. Proto, ač to některé vážně nepotěší a přijde vám to na nic, je jediná rada počkat, nebát se(i když to k tomu vlastně patří:) a počkat co bude.. A pro ty co si myslí, že to nedělají dobře je asi jediná věc ta, že to všichni dělají dobře, není na tom co zkazit, kromě nadměrného slintání, popraskaných rtů a pachu z pusy.. Takže, přivřít pusu, nesnažit se partnera sníst, rty namazat(není to potom nic moc příjemného ani pro vás) a do pusy hodit tic tac, žvejku nebo cokoli jinýho 😉 Když se líbáme, vždycky jí zapomenu vyhodit, ale ono se vlastně nic moc nestane kromě toho, že vám bude trochu trapně a budete nejistí.. Když jí schováte do tváře, partner nic nezjistí 😀
  A ještě můžu doporučit jeden způsob líbání, líbejte se normálně francouzsky, jenom víc a víc proplétejte jazyky a rty přibližujte v kratších intervalech. Dá se říct, že se takhle vyvarujete zbytečného slintání a je to neuvěřitelně vzrušující a když se synchronizujete, budete oba spokojeni 😉
  A ruce! Hlavně ne kolem těla. Jak říkám, nejlepší je prsty směrem k uchu, palec na tvář a jemně zajíždět do vlasů. Kolem ramen, boků.. A potom záleží jen a jen na věku a na tom jak daleko chcete zajít.. 😀 😉
  Doufám, že jsem pomohla..

 • 😛 my co už tomáme zasebou si vzpomíname na naše první políbení líbaní atd..:D já vám napíšu kde jde se já poprve políbil s holkou . bylo to v clubu .. padli sme si do oka ..pozval jsme ji na skleničku poklabosili a pak mi se sedla na klín .. a už to prostě šlo samo od sebe.. ono se nebojte . přizpusobíte se podle situace ani otom vědět nebudete.. :PP 🙂 😛

 • Ahoj strašně moc se chci líbat s mým klukem ale bojim se ;-( jsme spolu přes 3 měsíce ale bojim se,že to zkazim a rozzejde se mnou.Pls poraďte

 • dobrý den, je mi 13 let a jestě jsem se s nikym nelíbala.. Přemýšleli jsme s kámoškou že by jsme to zkusili, ale nevíme jestli je to vhodné a jak se k tomu dopracovat aby jsme se nedostali do trapne situace, zase si rikame lepsi se ztrapnit pred kamoskou nez pred klukem. Mohla bych poprosit o nějakou radu?
  Díky moc VerčA

 • dnes se mám líbat ale moc se toho bojím že to pokazím 🙁 nevím co přitom mám dělat 🙁 a abych jí nák neublížil nebo to tak nepokazil abych jí to neznechuti a nechěla se už nikdy líbt 🙁 moc se bojím že se jí to nebude líbit poradí někdo pls 🙁 předem děkuji

 • Ahoj mě je 17 a já jsem se líbala s mým idolem, kterého už rok miluju (on o tom nevěděl) a bylo to krásný, byl to zážitek na který nikdy nezapomenu, už ani nevím jak přesně se to stalo ale prostě to nějak vyplynulo ze situace. Byli jsme spolu sami, povídali si, podívala jsem se mu do očí… a najednou se to stalo! Já byla v 7.nebi! Bylo to tak něžný a jemný, přesně takový, jaký to chce zažít každá holka. Když je člověk opravdu zamilovanej, tak to jde samo a v tu chvíli to nikdo zkazit nemůže! 🙂 ale to líbání bylo ze všech nejkrásnější,a asi taky právě proto že je starší než já…

 • Ahojj 🙂 mě je taky 17… dřív než jsem dostala první pusu často jsem myslela na to co při prvním polibku dělat… teda pusa sem pusa tam ale zapojit do toho jazyk je težší 🙂 poprvé jsem se líbala s klukem kterého jsem už dlouho znala, líbal se už s hodně holkama a věděl že jsem se nezkušená stydlivka… je trochu sukničkář a tak líbá krásně.. řekl mi že poprvé to nebylo tak špatný a mě to trochu zvedlo sebevědomí… když narazíte na takovýho kluka je to trochu štěstí a lepší vykousnout se s někým s kým nemáte vážný vztah, abyste potom nezoufali jak se bude první pusa líbit vašemu klukovi a nebáli se, že se s vámi pokud to zkazíte rozejde… mimochodem toho se bát nemusíte každý má jednou své poprvé a časem se to naučíte 😉 váš kluk (vzlášť jestli s ním chodíte 3 měsíce jako ty Lucinqo)to určitě pochopí a časem to dotáhnete k dokonalosti 🙂

 • ahoj,
  používá se při každém líbání jazyk??fakt si s tim nevim rady:-D
  dík za odpověď Lili:-)

 • Ahoj, ještě jsem se nikdy nelíbala a nehorázně se bojím,ale bojím se jen těch to věcí: nevím co stím jazykem 😀 :/ !!!!
  A taky,když jsem klukovi řekla,že už jsem se líbala a te%d,kdybych se sním chtěla líbat a pokazilato myslíte si,že by bylo nějaký blbý-podezřelý?
  Dále chápu líbání,ale co potom znamená v poslendí době více a více používaný výraz VYKOUSNOUT SE…??? Co to znamená,.. Je to jen přezdívka pro líbání nebo co? Prosím o radu 😉

 • Ahoj,píšu za mojí kamarádku,která je právě v nemocnici a pořád myslí na jejího kluka..Tak jí chci aspoň nečím potěšit-Ona se bojí že je pusa příliš vlhká,že by i mohla “slintat”.. Jak tomu zabraní?..Děkuju moc..

 • Čau,němejte strach je mi 12 a kamarádce sem řekl že sem se už líbal abych nevypadal blbě.( Je jí 13)Pak jsme se poprvé zkousli a bylo to jako bych to dělal pořád.Uplně super pocit.Líbali jsme se pak skoro celý tábor jen tak..nechodili jsem spolu bylo mezi námá něco víc než prátelstvý a něco míň než láska.Tak s toho němejte strach,přijde to samo stačí si věřit.

 • Všude tady jak si procházím komentáře je napsané, že nevíte co s jazykem. Nelamte si s tím vůbec hlavu. Když mělo přijít na první líbání s mým klukem, řekla jsem mu, že nevím, jestli to vůbec umím, jestli by jsme to nemohli zkusit bez jazyku. Ale on mi řekl, že to zase asi neumí bez jazyku, ale že to zkusí. 🙂 Po chvíli jsme se začali jemně líbat..myslela jsem, že mi tam jazyk nedá. Ale potom mi s ním vklouzl do pusy. Byla jsem překvapená, ale nepřestala jsem.Líbala jsem ho dál. 🙂 A nakonec.. ten jazyk si poradil sám. 😛
  Je to vzrušující zkušenost,nepřemýšlejte nad tím moc.Až to příjde, tak uvidíte, že strach je zbytečný 🙂

 • Ahoj..zdravím všechny,je mi 14 let a chci vám říct že jsem se poprví líbala včera.Strašně jsem se toho taky bála ale jak jsme se k sobě přiblížili tak to bylo nádherný a strašně příjemný…já jenom chtěla napsat,že jsem se taky strašně bála ale veřte 🙂 není se čeho bát 😉

 • Ahoj je mi 11 let a strašně se chci líbat se svým klukem je nějaký recept na to jak s líbáním začít ?

 • Dobrý den,zejtra se mám líbat s mým klukem ale newim jak na to 🙁 strasne se bojim on uz je zkusenej libal se uz s nekolika holkama jenomze ja jeste s nikym moc se bojim prosim poradte jak na to ! Předem dekuji !!

 • taky mě to asi zitra čeka a jsem nervozni už od včerejška a strašně se bojííím, mám rovnátka a nevím jestli to muže nějak negativně ovlivnit průběh…

 • Můj zadaný kamarád mi řekl, že se mu líbím a asi mě bude chtít při mé další návštěvě políbit na rozloučenou, páč nebude do konce roku možnost, se s ním vidět.. mám trému jak něco.. 😀

 • Ahoj,asi týden spátky jsem se poprvé líbala se svým klukem bylo to krásné vůbec ničeho se nemusíte bát 🙂

 • muzu se zeptat vykousnutí je líbání ?? prosím poradte jak na to mam se vykousnout s klukem nevím jak na to prosím prosím poradte :-((

 • Ahojte…takže prvi krat som sa bozkavala v 13 a možem povedat že som sa toho strašne bala ako všetky dievčata ale nakoniec to bolo niečo užasne a zostali mi po tom pekne spomienky…ale teraz už ked mam 16 tak mi to nerobi problem…proste ked mate niektho radi bozkavanie ide samo…:P

 • lenuš tobe to problem nedela ale mne je 12 a mam stoo staršný starch azne ho moc miluju prosím pomozte mi ekdo nevim co amm stim jazykem delat

 • nwm no mam ale strach proste nechcu ho stratit vazne se bojim nwm co delat stim jazykem i kdyz vsichni říkaj že až to poprvý skusim že mi to pujde ale i tak mam proste strach on už je zkušenej ale nwm

 • ahoj ano nejdřiv to skus ze svojí kámoškou a pak s klukem lestly chceš odepsat tak moje číslo je 722238540 jmenuju se indra a jemi 15 let

 • Je mi 13 a už sem se líbala,opravdu se ničeho nebojte….fakt se ničeho nebojte,koukala sem že se tady hodně ptáte jestli je líbání s jazykem nebo bez,je to jedno někdy je to s jazykem někdy bez,podle toho jak chce váš partner…. 😉

 • Abych pravdu řekla, tak na to, že je mi 13, jsem v líbání docela zběhlá. 😀 Líbala jsem se poprvé asi před rokem v únoru. Řeknu vám, že jsem se tehdy hodně bála, ale nikde jsem si to nezkoušela. 😀 První tři pokusy byly otřesné. 😀 Smála jsem se přitom. Ale později už mi to začalo připadat normální. 😀 Dnes už je to všechno v pohodě, líbání miluju. 😀 A nějak mi nedělá problém líbat se se starším klukem. Např. 17,18 let. ;D

 • ahoj strašne se chci líbat s mym klukem ale moc se vojim 🙁 už sme spolu pres 2 mesice ale bojím se ze to skazim a on se semnou rozejde

 • Ahoj, já se asi za týden mám sejít se svím klukem a vím 100% že se budeme líbat .. Mě je 13 a jemu 15 takže je mnohem zkušenější.. Jenže já se nikdy nelíbala a hrozně moc se bojím že to nějak zkazím 🙁 .. Mám teorii ale praxe .. fakt nic :DD .. PS: Vakousnutí je jako Francouzák 🙂

 • Dý: souhlasim stebou tky se mám sejít s klukem aje mi 13 a je mu je 17 jenomže on už je skušenej mel už tolik holek ale určitě vím že na 100% Se bude chtít vykousnout jenomže nwm jak na to nwm co mám dělat stím jazykem t je to nejhorší sice mi všichni říkaj že až to poprvé skusim ze mi to pujde jen se nesmím bát ale ja prostě strach mi nejde překonat v tomto 🙁 prosím poradte mi nekdo moc vás prosím :)) předem vám dekuju

 • ahoj prosim zitra jdu se svym klukem ven a vim ze se budeme libat,ale problem je ten,ze ja jsem se jeste s nikym nelibala a on je starsi a ma s tim vetsi zkusenosti nez-li ja …a bojim se,ze to pokazim,prosim,poradte mi…prosim,moc vas prosim…muj email je :karolinkahorakova2@seznam.cz … prosim,napiste mi vasi radu,prosim…Kaja…

 • jetu nějaka poradna kategorie na sex z více partnerkama najednou ?? .PPP .-DD kua to nedopadne dobře dvě baby na jednou .-D

 • hej prosím poradte když se z nekym koušu co mam delat s tim jazykem prosím prosím prosím poradte predem dekuju :())

 • Holky.. je mi 22 a fakt vim, o cem mluvim.. Vubec to nereste, prijde to samo 😉 Vas kluk je pravdepodobne jeste nervoznejsi nez vy a pokud je starsi, tak to pochopi, ze se vam treba do toho nechce nebo ze na to chcete jit pomalu.. Takze klid 😉

 • Hej prosím poradte mi když se chci z nekym vykousnout co mam delat stím jazykem moc prosím poradte

 • Petr: ty si s prominutim hlupák, buď se chceš jen chlubit (a to, že fakt nemáš čím :D:D) a nebo si jen vymýšlíš ;).
  Filip: souhlasim s tebou, ale když jsem se poprvé líbala já, bylo mi 13 a jemu 15 a moc to nepochopil :/ ale naštěstí už je to dávno za mnou :D:)
  a holky: pamatuju si sebe, když jsem hledala návody na internetu, jak správně líbat, aby to nebyl trapas, psala jsem do různých časopisů, ale jediná rada opravdu je, že se uvolníte, budete si to užívat a hlavně se nestresujte..všechno je jednou poprvé, že? 🙂

 • Holky nebojte se každá to máme v sobě každá to umíme a až si to skusíte uvidite že vam to pujde neni na tom co zkazit 🙂

 • Ahoj..je mi 12 a jeden kluk, který se mi už hodně dlouho líbí a nějakou dobu se s ním snažím seznámit mě pozval do kina. Jeho kamarád mi řekl že se ještě nelíbal, a já taky ne. Takže nevím jak to bude, i kdyby jsme si nejdřív dávali jenom pusy, stejně na líbání někdy dojde (kdyby jsme spolu chodili :D) . Bojím se že to pokazím i když jak vidím ty komenty, asi na tom není nic moc co pokazit. Ale stejně mám hroznou trému 😀 A co když budu sedět jak tvrdé Y? je to poprvé co mě kluk pozval do kina :/

 • já dostala svoji první pusu ve 13-zkrz flašku, první sex jsem zažila ve 14 a poprvé jsem se zamilovala v 15..jsem tak trošku nenormální 😀

 • Všude slyším, že první líbání je to nejkrásnější. Moje kamarádky mi vykládají o tom jak se svého partnera nechtěli pustit. Ale první líbání nemusí být jen to nejkrásnější. To moje “první” bylo odstrašující!
  Nejdříve se pomalu přiblížil a rukou mi sjel z tváře až za krk, pomalinku si mě přitáhla a pak..to bylo. Ta hrozná chvíle, kdy mi jeho polibek snad chtěl říci pocit, že mě chce udusit svým jazykem.
  Teď se tomu už jenom směji, ale dříve mi bylo do pláče.
  Tak se prosím vyvarujte náhlému proniknutí celého jazyka do úst partnera. Protože první polibek má být krásný pro oba. 🙂

 • No Je mi 14 a teď chodím s jedním krásným Klučinou!Akorát je můj první kluk,ale neví to,byl by to trapas je mi už 14 přece.Napsal mi na FB cituji ” A už ses někdy kousala miláčku, doufám,že ano =)* ” NAPSALA SEM MU,ŽE ANO,abych se neztrapnila.Ale co mám teĎ dělat? Bude to moje první pusa a zároveň i polibek.
  :DD Prosíím o pomoc. odepište mi prosíím na e-mail vera.0012@seznam.cz
  prosím vás moc!

 • Ahoj, zatím jsem se ještě se svým klukem nelíbala, ale už teď vím že se nemám čeho bát. V neděli už to bude 3 měsíce co spolu chodíme…a vím že se v nejbližší době budeme líbat..Dřív jsem se líbání strašně bála a pořád jsem si četla různý návody. Ale po nějakém čase už mně to příšlo trapný, a řekla jsem si že už toho nechám..a počkám si jak se to všechno vyvine. A jinak, je mně 12 a moje první líbaní teda bude za pár týdnů. První JEN pusu jsem dostala před 3-mi měsíci. To jsme spolu ještě nechodili ..Spousta holek mně říká že jsem blbá že s líbáním začínám AŽ!! ve 12-ti. Ale podle mně jsou blbý ty holky co mně to říkájí. Ony začaly s líbáním už někdy v 10-ti!! A to mně přijde až moc ulítlí!..a proto se nestyďte začít klidně až později. A hlavně se prvního líbání vůbec nebojte! Spíš se na to těště 🙂

 • Ahojky všicni poradte mi prosiiim holka se semnou chce vykousnout ale ja nevim jak nato co mam delat napiste poslut prosiiim je mi 13 tak jak to mam udelat?? jak je to stema jazykama a ATD???

 • Ka jsem to delala uz 12 se starsim klukem ale jeste jsemse nikdy nelibala!!!!:/ Je toblbi ? Tedbje mi zatim 13let.

 • Taky jsem se bála prvního líbání, ale není na tom nic! Strašně se mi líbil jeden kluk..znala jsem ho už asi 5let (tak v 9-10 jsem s ním chodila, ale potom jsme se už moc nevýdali a asi před 3měsícama jsme se strašně pohádali)! Teď je mi 12 a půl:D Brečela jsem kvůli němu a chtěla se mu omluvit jenže jeden na mě čekal před barákem a řekl že se mě omlouvá, že to tak nechtěl a jestli nechci jít ven. Šla jsem..bylo léto venku asi 23stupňů, bylo prostě krásně. Chdily jsem asi hodinu, řekli si všechno co jsem chtěli a potom řekl ať zavřu oči, že pro mě něco má! Zavřela jsem je a najedou mě chytl kolem pasu a dal mě pusu. Já jsem otevřela oči, usmála se, obejmula ho a potom to tak nějak přišlo..začali jsme se líbat!:) bylo to krásný. Trvalo to asi 3minuty a potom se mě řekl: měl jsem tě stějně pořád rád, je s tebou sranda a seš ta nejhezčí holka kterou znám..nakonec se zeptal jestli s ním budu chodit?! Řekla jsem že Ano a skočila mu do náruče! Potom jsme se začali líbat zase..a zůstali jsme venku asi až do půl jedenácté..Dělali jsme kraviny, on mě houpal na houpačce, přeskakovali jsem spolu potok, leželi na louce a za celou tu dobu jsme se pořád pusinkovali a líbali! Když už jsme se loučili tak jsem řekla že to byl nejhezčí den a že mu za všehcno děkuju..nakonec jsme se ještě líbali a už i s jazykem. Není na tom NIC..je to Jenom KRÁSA! 🙂 :*

 • Ahoj..:) Je mi 13 let 😀 a strašne se mi líbí jeden kluk..:) ale nejlepsi je na tom to ze ja se mu libi taky!
  Jednou kdyz sem snim byla venku tak mezi nama proudela nejaka silna energie!! 🙂
  A jednoho dne rekl ze kdyby mel nejakou holku tak by se snim ta holka musela libta!Vtu chvily mi doslo ze jestli snim budu chodit tak se snim budu muset libat :// ale nevim jak to mam udelat:// Chtela sem se zeptat de to samo od sebe ze si myslim ze to neumim ale pritom to umim??
  Kdyz sem mela kluka bylo mi ta 12 a davali sme si pusu ale jenom obbyc pusu ale jednou mi tam strcil jazyk je to to sami jako liba??
  Prosim odpovezte mi”” Dekuju :**

 • Hej poradte je to normální že mi je 13 a už sem měla sex ?..A ne ejn jednou ale mívám ho pořád skoro tak 1 za dva týdny..je to normální ?..:D

 • Helee nevim co vám je měla sem 12 a chodila sem ze 17ti letým klukem tak sme jednou šli k němu odm a on mě prostě začal vyslíkat atd.a pak to přišlo vím že enjsem normálí ale je to NÁDHERA !!! 🙂 😀

 • Ahoj je mi 12 a půl roku a ještě jsem si s klukem nikdy pusu nedala 🙁 ale moc bych chtěla jenže se strašně stydím…:( a ten kluk me má rád a rád by se semnou chtěl líbat ale já mu řekla že se stydím a ještě na to nejsem připravená… 🙁 jak se mám zbavit stydlivosti??? 🙁 prosíím poraďte mi..
  Předem Děkuji! 🙂 Simča

 • Ahoj …. 🙂 jeste sem se nelibala ale kluk uz se semnou chtel libat ale jeste to neumim jak se to naucim poradte mi nekdo abych to uz mohla alespon skusit… 🙁 dekuji

 • Ahoj hol.ky je mi 15 let a sprvnim klukem jsem se líbala ve 12 .verte mi nic to neni naopak je to super a vasnivý .Myslímn si že se nemusíte ničeho bat.Taky jsem se bala ,ale věřte mi je to fakt super

 • Nechci nikoho zastrašit, ale moje první líbání bylo hrozné… líbala jsem se prvně ve čtrnácti, skrz flašku a ještě s holkou 😀 a netušila jsem jak na to…nešlo to, nedokázala jsem se uvolnit. takže souhlasím, že hrozně důležité je , když máte dotyčného rádi a jste uvolnění, jinak to může být fiasko. Ale pokud jste s tím správným klukem a líbání vám zrovna nejde, je to OK, on to určitě pochopí a půjde na to jemně 😀

 • ahoj holky poprvé jsem se líbala v 9 letech. Bylo to nic moc… prostě jsme byli ještě malý tak radím těm mladším 🙂 líbejte se co nejdýl pak o vás bude o to větší zájem kluci se budou prát kdo vás první políbí dejte na mě 😀 🙂 😉

 • ahoj já sem se ještě s nikým nelíbala a chtěla bych vědět co mám dělat s tím jazykem? 🙁 prosím poraďte mi!

  • Ahooj :)) četla jsem si tvúj komentář, a myslím, že je nejlepší dopředu nic nestudovat a nechat to potom jenom na tý pravy chvilce.. :)) ;)) určitě, co se hned s někým dáš dohromady, se nebudete hned líbat..možná že jo, ale to pak záleží už jenom na vás.. 🙂 Jediný, co ti poradim je to, že nejdřív začínejte jenom tak pusou..pak se to pomalu rozjede a to už spozoruješ co a jak.. méla jsemto taky tak .. :)) hodne štěstí :-)) :-*

   • před prvním jsem byla taky nervózní co s jazykem, ale přišlo to naprosto spnontánně a přirozeně:) vůbec není čeho se bát

 • héj 😀 když jsem se poprvé vykousla bylo to fakt legendární:) s jednim klukem jsme se chteli asi tak tri mesice a on me pak pozval k nemu na mejdan abych tam i spala. jenze ja se tam uplne opila takze me musel vytahnout az k nemu do pokoje a tam se to stalo 😛 pak jeste rano kdyz me doprovazel , ale me bylo strasne spatne 😀 ale bylo to legendarni) vek radsi rikat nebudu,mozna byste se dost divili:DDD

 • Holky,ničeho se nebojte…jde to fakt samo…je sice pravda,ze se soucasnym klukem to nebylo moje prvni libani,ale jde hlavne oto,ze ho strasne moc miluju a kdyz jsme se poprve libali(nez sme spolu zacali chodit)…byla jsem v sedmem nebi ♥ doted nato vzpominam,je to KRÁSNÉ 🙂

 • Ahoj :)) Je mi 13 let.. A ještě nikdy jsem se z klukem nelíbala.. Docela se toho bojím..a jsem taky nervözní..teď je tu jeden kluk kterej by se semnou chtěl líbat ale i když já bych to chtěla taky bojím se že to nějak pokazím.. Já taky nosím brýle tak nevím .. měla bych si je sundat ?.. prosím poradte 🙁 .. Můžete mi třeba napsat na můj fcb : http://www.facebook.com/simi.niemczukova děkuji vám :))

 • Ahoj,chtěla jsem se zeptat…No prostě když se chci líbat s klukem,vím jak na to …jakože myslím si že to i umím..Ale prostě …jak dlouho se asi tak líbá?? poprvý sem to zkoušela v 11letech a to jenom 10sekund..Přišlo mi to hnusný ale potom už to bylo Ok..A teď je mi 13 a strašně se stydím,protože nevím jak to potom zakončit.. 🙁 Poradíte?

 • Ahoj je mi 11 let .. Mám špatnou sklovinu .. Nevíte jesi by to mohlo při líbani nějak pokazit nebo ne ? .. A ještě sem četla .. Je výhodnější když chcou vykousnout oba dva .. Je lepší se vést partnera a nechat se s ním vést jazykem .. Nebo s mím jazykem kroužit ? .. Kdyžtak pište prosím na email .. teiikp@gmail.com Děkuji ještě .. Jak se naučit odslintavat při líbani ? :O)

 • ahoj za 5 dní mam oslavu narozenin a chtěla bych tam dat mimu klukovi pusu ale ne jen tak ledajakou a docela se bojim 🙁 cim ma zacit? esi víte tak sim radte dík

 • vždycky jsem se bála abych to nějak nezkazila nebo něco . ALe když partnerovi rty se přitiskli k mím rtům šlo to samo :* Bylo to užasně :* a po pár dnech když sme se viděly znova jsem skusila okousavání rtů . A jemu se to líbilo vždycky ho to vzruší .. :* A malinkou radu .. Nejradši kluci maj když líbáte pomalu :* to oni zbožnuji . nějakej ten pátek to vim :*

 • poprvé v 11, bylo to nic moc , protože mi bylo prostě 11 😀 s postupem času se vše mění, hlavně pocity k člověku, hlavně se nebát,pak to jde snadno 🙂

 • ahoj je mi 13 ještě jsem se nelíbala s klukem ale ted s jedním budu chodit!! a neumím líbat!!! zkoušela jsem to z kámoškou!!

  • Děláte si srandu ? Křivé zuby nevadí .. Jako , že se ptáte jestli vadí rovnátka .. To taky ne .. Když tě ten kluk má opravdu rád tak je mu to jedno !!

 • Holky je mi 12 poprvé jsem se konala na oslavě ve stanu z klukem a jim je to v celku jedno jestli tak nebo tak ;* je to krásný… A to jsem to ani neskousela před tím 😉

 • Ahoj, je mi 11let už mě táhne puberta a sem strašně hnusná, smrdí mi z huby a som tlustá..
  Chci se strašně moc líbát francouzákem s jedním úžasným klukem ale on mě chtít nebude protože sme tlustá a hnusná a táhne mi z huby jak koňovi… Poraďte mi jak se líbat a správně šukat…:(

  Som úplně na dně úplně děsně po něm toužím jak bych ho mrdala jak bych po něm skákala jak na koníčku a jak bych se sním líbala chci strašně moc sem nadržená panička poraď te mi jak začít jestli ho mám vyhonit nebo vykouřit a co pak?.:(

  Strašně bych to moc chtěla ale bojím se toho že on ne protože sem hnusná..:-(
  Děsně ho miluju a chci aby byl první kterej mě ošuká..
  Šukala bych sním klidně celou noc děsně to po něm chci sem zarostlá nevím co stím mám se oholit? Jeden kluk mi řekl že mám strašný prales..
  Tak mi poraďte co mám s mojí šmudlinkou dělat?…

  Mám jí vzít žiletkou do hola nebo udělat nějaký tvar??..
  Chci aby se mu to líbilo aby mě mohl lízat furt a nikdy na to nezapoměl a já bych mu kouřila tak výborně že by chtěl furt…

  Děkuji za rady.. Lucka..:-))

 • Ahoj,je mi 16 let a chci se zeptat kvůli své kamarádce,nevím jak jí to mám říct,prostě ona se bojí,že jí kkluv odmítne,protože má křivé zuby… Je to pravda? 😀 😀

 • Můj první polibek byl ve 14 a byl strašnej 😀 stal se mi menší trapas- toho kluka jsem bouchla zubama 😀 a on si pak asi 2 dny stěžoval na bolest.. cejtila jsem se fakt hrozně.. ale chce to prostě jen se nebát a trochu cviku..po druhé to bylo už v pohodě 🙂

 • Ahoj, jsem hnusná, tlustá, smrdí mi z držky a čistit si zuby fakt nebudu, chci se líbat a mrdat s jedním klukem poradí mi někdo jak na to?
  Děkuju Hugice

  • no, zkuse vykoupat aspon aspon trochu si ty zuby vycisti a nouskodilo by si trochu na mazat rty ovocnym balzamem!

  • Ty vole, tak s tebou bych teda šukat nechtěl. Když se nevykoupeš, nevyčisťíš zuby tak ti asi seschne kunda.

 • ahoj, já jsem se poprvé líbala až v 15, měla jsem z toho hrozný strach, ale nic to nebylo a docela jsem si to oblíbila, ale teď mi je 16 a mám strašný strach z prvního sexu… :/

 • Poprvé ve 14 jsem se naučila líbat s kamarádkou , protože jak už se říká .před kamarádkou se nemusím stydět.. poprvé sem měla hroznej stres i když vím že ona by s mi nesmála ,ale co už ,prostě sem byla hrozně rychlá ,až si kamarádka myslela že jí kecám že se neumím líbat ,potom jsme se začali smát a udělali sme to znova což už bylo lepší . . . . . . . potom jsme jeli na dovolenou k moři , potkali jsme tam opravdu roztomilého kluka se kterým sem se potom vykousla , bylo to ůžasné takže Žádný strach 😉 myslim že kluci jsou taky ve stresu

  • Přesně moje slova !!:)) taky jsme to chtěly zkusit s kamaradkou, ale ještě jsme se k tomu nedostaly..

 • Vážně nechápu k čemu bude 11 ti letým holčinám ,návod k líbání 🙂 holky proberte se mě když bylo jako vám ještě sem si hrála s panenkama ,a vy se tady ptáte jak se vykousnout , chcete kluka , chcete se probudit vedle něj , ale holky plyšový medvídci z postele neutíkají 😉

 • Ahojte je mi 12 let….Ještě jsem se z klukem nelíbala já to umím,ale nikdy jsi nejsem jista jestli to zvládnu bojím se co když mu zavadím zubem ? 🙁 to by byl trapas a nebo tak něco 🙁 🙁 on mi pořád říká ať to s ním zkusím,ale já odmítám prostě se bojím už jsem to zkoušela,ale né z klukem nemyslím jako že jsem se líbala z holkou to né 😀 poraďte mi prosím nebo si mě přidejte na fb 😀 😀 😀 😀 KatushQa Sklenářová

 • Ahoj, bude mi 15, nikdy jsem neměla kluka a nikdy jsem žádného nepolíbila, nikdy jsem necvičila s kámoškou a pusu jsem klukovi dala jedině když spal a nehrozilo, že mu to dojde 😀 Vždycky jsem se toho strašně bála, ale jak čtu ty komentáře, začínám se na to strašně těšit :)) 😀 a navíc jak tu pořád vidím: “Je mi 12/13 už jsem se vykousla je to super” Tak jsem fakt moc hrdá na to, že čekám na kluka, kterého budu fakt milovat 🙂 Myslím, že se k tomu polibku už brzo schyluje a nemůžu se ho dočkat 🙂 Je mi jedno co mám dělat, je mi jedno, jestli se budu třást, vím že to nějak zvládnu a že to bude super :)) Můj jediný strach přináší mé nedokonalé křivé zuby :/
  A ještě mě vždycky zajímalo: Jak to mají holky s rovnátkama? Já je nemám, ale vždycky mě zajímalo, jaké to je, dyť to musí být něco úplně jiného ne? Navíc strašně musí bolet, když vás jimi praští nebo tak něco, ne?

  • Ja som mala strojček a aj partner chvíľu. Dali mu ho asi po 4 dňoch dole. Bola som z toho strašne smutná :/ (strašne sa mi hodil a vyzeral dokonalo *-* .. to je jedno) .. Aj ja som si myslela, že mi to bude zavadziať, ale vôbec 😉 Ono.. ty sa bozkávaš perami a nie zubami 😀 .. Fakt. Nič to nie je a je to rovnaké ako bez strojčeku 😉
   .

  • Ahojda já mám rovnátka a už sem se líbala … Rovnátka můj kluk vůbec necítí nic to není .. 🙂 Je to jakoby sem je neměla 😛

 • Ahojky, vím že píšu celkem pozdě.. Bude mi 13, a včera jsem poznala svého prvního kluka, do kterého jsem fakt blázen.. Začal mě líbat francouzkou metodou, jenže já se nikdy nelíbala a tak se bojím že jsem to pokazila a budu to kazit i nadále, ale z téhle stránky jsem se celkem dost poučila, díky moc.. Budete hodní když odpovíte :))

  • Ahoj je mi 12 mam holku chodíme spolu asi 4 měsíce a ještě nemáme za sebou první polibek prosím zkuste mi dat radu jak na ni!!

   • Ahoj, nevim jestli uz nepisu pozde, ted mi je taky 12 a mela jsem strach z toho ze se se mnou jeden 17ti lety kluk chce libat..urcite se uz s nejakou libal,takze s toho jsem mela jeste vetsi hruzu..sli jsme ven a pak kdyz jsem odchazela tak me objal, sahl mi na zadek a zacal me libat.. jenom “rtama” (rty)..bylo to moc hezky, ale prislo mi to divne protoze jsme spolu nic nemeli, a myslim si ze se nemas ceho bat.

 • Ahoj, je mi 13 a hrozně se mi líbí jeden kluk na facebooku a když jsme sami tak je hrozně milej a flirtuje se mnou ale na veřejnosti mně úplně ignoruje. Mam s tím něco dělat?

 • Ahoj,je mi 13 ..mela jsem uz hodně kluků ,ale vždy z toho byla jen pusa nebo jen držení za ruce…teď mam kluka…o rok staršího než ja a je perfektní uz nekolikrat byla pusa a on chce zkusit líbání. Bála jsem se a říkala, ze ne… On řekl ,ze počká az budu připravena. Prostě když se budete bát dát mu pusu nebo tak, tak se mu svěřte…určitě vás za to neukousne 😛 ,
  Ps: diky teto strance jsem dostala kuraz,Moc dekuju

 • Vaše starosti bych chtěla mít.. 😛 líbala jsem se s klukem až v 15 a bylo to krásný on umí líbat uplně užasně a mě to bylo strašně příjemný Petra

 • Lidi, mám otázku, když se někým dolíbáte, jak to potom zakončit? Jako ho obejmout nebo tak? Děkuju 🙂

 • Ahoj je mi 14 let a mám kluka, vždy když je příležitost tak by se chtěl se mnou líbat, ale já se toho bojim a nevim co bych mu měla říct. říkám mu ne a on se ptá proč ne? a vždy mu odpovím to samí… (co bych měla dělat?)

 • ahoj je mi 15 a ještě jsem neměla kluka a ted’ ho mám a máme spolu jít poprvé ven a já se strašn+ bojím a jsem ve stresu že nebudu umět líbat nebo udělam něco špatně 🙁 on už se libal ale já ne :/ strašně se bojím že se strapnim nebo tak prosím momoste mi :/

  • neboj se 🙂 … i ja sem se zpočatku bála ale neboj 🙂 bude to užasni 🙂 ver mi … jenom delej co ti prijde jako spravny a prijemny 🙂

 • Ahoj je mi 11 let a ještě jsem se nelíbala… moc se bojím a můj kluk si o mě nejspíš myslí,že ho nemám ráda,když ho nechci ani políbit. Zatím jsme si dali spoustu pusinek,píše mi dokonce i básničky na dobrou noc a tak. Moc se stydím,co když to pokazím a on to začne po škole říkat,že neumím líbat? Mám to zkusit nebo ne?

 • Ahoj 🙂 Já měla první zkušenost se svojí partnerkou. Přišlo to nečekaně a bylo to opravdu nádherný. Nevím, jak to máte vy s klukama ale se ženskou je to trošku o něčem jiným 🙂

 • Poprvé jsem se s klukem líbala v patnácti a jsem s ním doteď(bude mi 18)…holky,ve třinácti ještě nemáte co řešit,pochybuju,že vztah ve třinácti k něčemu je…. Čekala jsem,kluky jsem odmítala,protože jsem v tom neviděla budoucnost a jsem šťastná. Samozřejmě jsem při líbání byla nervózní,ale časem zjistíte co má partner rád,synchronizujete se a všechno bude krásný 🙂 není se čeho bát,ale je na co čekat 🙂

 • Ahoj,ja jsem uplně mimo chci to zatím bez jazyka.Takže mám dát můj ret na jeho yřeba horní a jen zavírat a otvírat a pohybovat hlavou ale pořád na hirním!!?;)

 • Ahoj je mi přibližně 14 let a můj kluk se chce líbat ale mám zašité patro tak nevím co s tím a bude to tak asi půl roku :/

 • HOLKY nelíbejte se pokud nevíte že to je ten pravej jako moje nej kámoška se líbe skaždym i když kněmu nic necíti.RADA:NELÍBEJTESE POČKEJTE AŽ PŘÍDE PRAVÝ ČAS…………..

 • Ahoj, je mi 14 . Nikdy jsem se nelibala a bojim se toho protoze si o sobe myslim ze to zvoram…..a mam jeste jednu otazku muzu jinak prijit o pannenstvi nez sexem? Kdybych to delala např. Ovocem,zeleninou,či tak podobně? Dekuji kdyz mi poradite.

  • Ničeho se neboj ono to přijde samo 😉 taky jsem měla napoprvé obavy a bylo to naprosto zbytečné jenom se uvolni a nemysli na to aby to bylo správně ale na to aby vám to bylo oboum dvoum příjemné, není nic horšího než se bát a stresovat se tím si to zkazíš 😉 ano můžeš o panenskou blánu ,,přijít,, tím že ji protrhneš, ale myslím že je zbytečné to zkoušet nech si ti pro někoho koho miluješ 😉 🙂

 • Já jsem se poprvé vážněji líbala ve 13 se svým klukem v jeho pokoji, ale nakonec nám to zkazila jeho příšerná sestra- než jsme to stihli dotáhnout na francouzák, vlezla tam a hned začala: “Co to tu děláte?” “Vy spolu jako chodíte?” Nakonec ji vyhnal a zamáli jsme se tomu
  Hlavně se uvolnit, nebát se ale nevrhnout se na něj, ať nemá pocit jako že ho chcete znásilnit nebo co 😉

 • Ahoj je mi 14 a ještě jsem se nelíbala…:/ Jeden kluk se semnou chce líbat a já se bojim že to nějak pokazim!….Prostě se bojim…Kdyby jste mi někdo úoradil byla bych ráda… Děkuju;)

 • Když jsem se poprvé líbala s klukem, nepřemýšlela jsem co dělat. Nějak to šlo samo. Není se čeho bát fakt je to úžasný důkaz lásky 🙂

 • Ahoj je mi 9 let a už sem kluka líbala.A nebyla jsem nervozní ani jsem se nebala.Mímu klukovi je 8 let a do polibku ho donutil jeho brácha.

 • Když jsem se poprvé líbala, tak jsem se strašně bála… Můj kluk to asi vycítil a řekl, že se mám nechat vést… takže takový tip pro holky: pokud se bojíte, že něco zkazíte , tak se nechte jednoduše vést partnerem… ♥♥
  (Je mi 11 ale věk je jenom číslo ne..?) 🙂

 • Ahoj kvůly líbaní jsem za pět let matka Aneta
  To znamena ,ze jsem se tak bála a dala jsem se na jeptišku!Mam dva roky abych
  to rekla přítely

 • Holčičkyy já dostala dnes první polibek a pak sem se i libala je to neuvěřitelně zrušujíci..
  Když je mi 15 tak mě i osahaval 🙂
  To je běžne no 🙂
  Jinak se líbání a polibku nebojte je to úžasný!!!! :)))))

 • Ahoj je mi 12 let a mám holku včera jsem s ni byl sám venku a mělo dojít k líbání , ale ona mi řekla že to neumí , ale to není tím že to neumí ona se spíše boji .Prosím poraďte mi co sní mam udělat.

  • Můžeš jí ujistit, že se nemá čeho bát.. Zkus ji obejmout a něžně ji pokládat pusinky na krk, poté už stačí jenom sblížit hlavy a uděláš první krok.. Třeba se neodtrhne a bude se jí to líbit.. Jestliže ale nebude chtít, hlavně ji do toho nenuť. Snad jsem dostatečně pomohla a snad ne pozdě:)

 • Ahoj 🙂 bude mi 13 let… A už jsem si dal pusu s holkou. Dám vam radu jak a kde se o to pokusit.
  1.pozvěte jí do kina na rande, kup dvojsedačku je to nejvíc romantické. 2.jsou dvě možnosti: buď se k ní nachílíte pokud se taky nachílí, tak ji dejte prosťe pusu(polibek). nebo se jí zeptejte jestli to taky chce poku ano tak stejný postup. 3.je lepší si dát s parrnerem nejdřív pusu a až pak se líbat . 4. Meli by ste s ní neco prožít a poznat jí před tím než se o to pokusíte. (promiňte za chyby psal sem to na mobylu.). Ješte vám řeknu že je to úžasný zážítek na celý život. Ja osobně se velmi těším až se budu líbat.

 • Svuj prvni polobek jsem dostala nedavno, byli jsme oba zacetecnici a obema nam to prislo strasne zvlastni, ale ne neprijemne. Od te doby to na kazde schuzce pilne trenujeme a zacina to byt prijemne a uzivame si to. Nez jsem tu pusu dotala, byla jsem nervozni a procitala vsechny clanky o libani. Nakonec, kdyz se ke mne naklonil, zapomela jsem na nejakou teorii a proste se soustredila na jeho rty. Takze nebojte ale musite vedet, ze takova vec se opravdu musi trenovat, zvlast pokud je to poprve vas obou.

 • ahoj. je mi 14 a ještě nikdy jsem se s klukem nelíbala. Jednou když mě chtěl můj kluk políbit zpanikařila jsem a zavřela dveře od domu. Jenomže teď jevím zájem já a nechce zase on. Nevím jak ho svést až do bodu líbání…prosím poraďte mi jak ho svést na tolik aby se to zklouzlo až do bodu líbání…děkuju předem.

 • Můžu se zeptat?! je lepší se líbat v 15 nebo ve 13 ? kdy je to více záživný 🙂
  a ještě… se mi stala příhoda na táboře líbil se mi tam jeden kluk bylo mu ale 19…. konkretně to byl youtuber (ten tábor se jmenoval geekcamp ) psali jsme si po večerech a pak mi napsal že se mu také líbim ale menší problém byl že mi bylo 13 a nejsem holka která by hned skočila za nim a kašlala na věk ale já taková nejsem… :/ je to docela hodně věkový rozdíl… a přece on už myslí uplně na něco jiného :/ no ale k věci… byl poslední den a přišel za mnou holky šli pryč mluvili jsme spolu atd. ale potom mě zvednul a chtěl mě políbit jenže já uhla…. a řekla že nemužu prostě… nevím co si mám z toho odnést… už to sou 4 měsíce 😛 takže nevim no… jinak děkuju za odpověd

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.