Sex a vztahy

Letní Letná zase šokuje

V srpnu se v Praze na Letné rozjede velkolepá show – jubilejní desátý ročník Letní Letné, festivalu cirkusu a divadla. Vstupenky už jsou v prodeji. Na co láká festival tentokrát?

Jeden z účinkujících v představení Le bal des intouchables („Bál nedotknutelných“) je od roku 2000 ochrnutý.
zdroj: letniletna.cz

Le bal des intouchables – Magické představení s živou hudbou

Letošní ročník festivalu má svým divákům vážně co nabídnout. Přijde ti, že v cirkuse jsi byla už několikrát a nic tě nepřekvapí? Tak to jsi ještě neviděla mistrovskou skupinu vzdušných akrobatů Les Colporteurs s jejich unikátním představením Le bal des intouchables, které se s mnoha jinými skupinami na Letní Letné objeví. V představení s dalšími akrobaty vystoupí i jeden ze zakladatelů souboru Antoine Rigot, který v roce 2000 po pádu z lana ochrnul, přesto se k akrobatické činnosti v představení vrátil…

Nejsi z Prahy? Nevadí!

V Praze na Letné si budeme moct cirkusovou atmosféru pod letním nebem užít od 18. srpna do 11. září. Tou dobou už ale festival bude mít za sebou vystoupení v Olomouci, kam zavítá ve dnech 20. – 23. června a v Lipně nad Vltavou, kde pobude od 30. června do 6. července. A jestli ti to přijde jako vzdálená budoucnost, nenech se mýlit – vstupenky jsou v prodeji už od 18. března, takže pokud si skvělou atmosféru Letní Letné nechceš nechat ujít, neváhej a na webu si vstupenky kup!

V minulých letech byl festival hodnocený jako magická podívaná, která nemá obdoby a rozhodně stojí za vidění.
zdroj: letniletna.cz

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.