Sex a vztahy

Letní lásky tě omámí

Léto je kouzelné roční období. Slunce v nás vzbuzuje klid, uvolnění, harmonii a chuť užívat si. Když se k tomu přidají ještě lehce odění kluci, není už co víc si přát. Ať už pojedeš k babičce nebo k moři, určitě tě budou lákat letní lásky. Letní lásky nemívají dlouhé trvání, většinou končí s koncem prázdnin nebo s odjezdem domů. Jak si letní lásky užít na 100 % a jak se netrápit po tom, co skončí? Čti dál a všechno se dozvíš.

Vychutnej si sílu lásky

Důležité je, si letní lásky vychutnat plnými doušky, nemyslet na to, co bude, jak to dopadne, zda to skončí. Soustřeď se na přítomnost, vychutnávej si společné procházky, držení za ruce, polibky a šimrání v břiše. Pokud se ti nějaký kluk líbí, neztrácej čas, nikdy nevíš, jestli ještě budeš mít možnost ho vidět. Flirtuj s ním.

%CODE1%

Hraj si

Výhoda letní lásky je v tom, že si můžeš zahrát na někoho trochu jiného, než ve skutečnosti jsi. Můžeš být tím, kým už dlouho chceš být. Malé neškodné lži nevadí, když jimi nikomu neublížíš. Hlavně prázdniny trávené v zahraničí lákají ke změnám identity díky změně prostředí a tím, že tě tam nikdo nezná.

Užívej si

Pokud tvoje letní lásky dospějí k sexu, užij si ho, buď sobecká, nech si dělat, co máš ráda, nenech se do ničeho nutit, nedělej nic, co nechceš a hlavně se chraň. Použij vždy minimálně kondom a to i při orálním sexu. I když tě kluk bude tisíckrát ujišťovat, že je zdravý, nevěř mu. Kluk udělá cokoliv, aby dostal do postele hezkou holku. Některé národy, jako třeba Italové a Španělé mají svádění a oblbování holek v krvi :-).

Hlavně se nezamiluj

Kluk, kterého jsi na svých prázdninách poznala, určitě působí bezchybně. Je to pán vysněný, dokonalý a ideální. Jenže to je jen zdání. Prázdniny netrvají tak dlouho, abys zmíněného kluka stihla dostatečně poznat. Během té chvíle se může zdát úžasný, ale ve skutečnosti není. Není ani tak osudový, jak se ti zdá.

Máš doma vztah? Brzdi.

Pokud máš přítele, jedeš na prázdniny bez něj, flirtuj s kluky, tancuj s nimi, ale pokud ti na tvém klukovi záleží, rozmysli si, jak moc k tělu si pustíš někoho jiného. Přítel by ti nevěru nemusel odpustit a takový letní románek by tě nakonec mohl stát spoustu slz.

Žij přítomností, ne minulostí

Návrat z prázdnin je určitě těžký, na letní lásky se zapomenout nedá, ale stejně tak se nedá žít ze vzpomínek a trápit se tím, že skončily. Není dobré si do nekonečna prohlížet jeho fotky nebo si je dokonce vystavovat doma. Začni myslet na budoucnost – příští rok budou taky prázdniny :-).

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.