Kultura a společnost Sex a vztahy

Kruté pomsty záletníkům

Jsou nám nevěrní, tak jak se jim pomstít? Přináším ti několik výborných řešení, jak se s takovou nevěrou popralo několik holek.

Nevěra je hnus

Kluk, který svou holku vědomě prostě podvede, je naprostý grázl. A je jedno jestli se k tomu přizná sám nebo se to daná podvedená musí potupně dozvědět od kamarádky nebo přes nevypnutý profil na facebooku. Holky, které se přes to dokážou přenést, obdivuji, ale sama za sebe říkám, že tady už ani kajícné roucho nepomůže. Následující rozchod je často krutá záležitost, se kterou se dá ale poprat originálním způsobem.

Nejčastější důvody

A jaké, že k tomu vlastní mají ,,důvody“, aby hledali potěchu jinde? Velmi častou odpovědí je stereotypnost. Stále stejné polohy a nuda v posteli, to jsou problémy, které se dají ale řešit. Stejně tak, jako když chtěl zkusit, jestli to jinde není lepší. Zkusil, viděl. Horší je, když si onen milý, drahý myslí, že jde jen o sex a s vámi je to přeci vztah. Takže podvod to podle něj není, protože on si přeci jen namastil ego a s tebou zůstává dál. Tak jaké pomsty jsme schopné na takové ,,hajzly“ vymyslet?

Změna je život

Objevila jsi jeho nový vztah jenom díky tomu, že zapomněl zavřít facebook nebo e-mail? Pak není skoro nic jednoduššího, než se pomstít jako jedna zhrzená žena, která všechna hesla a přístupy na jeho účty změnila. Když si potom přítel chtěl vyzvednout novou poštu od přátel a milenky, zjistil, že je v háji.

Jeho mazlíček

Objet klíčkem auto nebo oblíbenému oblečení odšmiknout jeden rukáv či jeho oblíbené tričko obarvit na jím nenáviděnou barvu. Pomsty na majetku jsou snad ty nejklasičtější. Ohledně auta přidám jen ještě jeden skvělý tip – když se auto naolejuje rybím tukem, prý na něm budou neustále přistávat ptáci, kteří přeci jen dělají pěkný nepořádek.

Nejen na autě se dá pomstít.
zdroj: mirror.co.uk

Nepřátelé nepřátel jsou přátelé

Někdy je fakt, že daná spolunocležnice tvého přítele o tobě nemá ani potuchy. A určitě by se jí taky nelíbilo, aby byla oblbovaná jeho řečmi a de facto v jistém slova smyslu také podváděná. A v této chvíli platí, že nepřítel tvého nepřítele, by mohl být tvým přítelem. Protože ve dvou je pomsta někdy sladší. A tomu klukovi pak už nezbude nic. Takže, co si najít její číslo a brknout ,,nové kámošce“?

Lásko, vzpomínáš?

Jistá dívka, která přišla na to, že jí její kluk podváděl díky tomu, že se zapomněl odhlásit z facebooku, kde mu zrovna psala jeho milenka. A tak jak se daná dívka s věcí porvala? Jeho věci nevyházela z okna, ale jednoduše je schovala na místa, kde se odehrál nějaký důležitý moment v jejich životě. Chlapec tak našel dopis s návodem, že všechny videohry najde na místě, kde se poprvé políbili, oblečení tam, kde se poznali, apod.

Fotky všude

Nevěrnému manželovi, kterému dala několik šancí si svou pověst napravit, se manželka pomstila tak, že natiskla spousty jeho nahých fotek, které vylepila po celém městě, přičemž pod ně připsala, že se jedná o nevěrného a ulhaného blbce a jeho milenka xyz, že není lepší.

Hledá se

S předchozí pomstou také souvisí ,,hledající inzeráty“. To je tak, když zhrzená žena natiskne mnoho falešných letáku, na kterých je napsáno, že se ztratil jejich podvádějící manžel, přičemž nejčastěji byla právě jeho milenka ta, která ho viděla jako poslední.

Hledá se
Ztratil se nevěrný manžel
zdroj: funnyphotos.net.au

Hledá se
Ale někdy se může zatoulat i ta jeho nová ,,čubička“.
zdroj: happyplace.com

Vykřičet to do světa!

Oznámit to celému světu je docela drsné. Je ovšem otázkou, zda-li je to větší pomsta pro tebe nebo pro něho. Jistojistě ho ztrapníš, ale uvědom si, že všichni si pak budou pamatovat taky tebe. I tak, ale existuje mnoho žen, které nevěru řeší přímo tímto způsobem. A jejich tvorba je opravdu rozmanitá.

Billboard
Usvědčující billboard.
zdroj: funnyphotos.net.au

Pomsty, které radši nezkoušej

Některé pomsty jsou asi opravdu už moc a je o zdraví něco takového zkoušet. Uvedené případy tedy slouží spíše k pobavení. Jedna podváděná manželka svému manželovi během hádky o jeho neustálé zálety, jednoduše ušmikla varlata. Jeho chlouba mu sice byla přišita zpět, ale na plné funkčnosti se tento menší zákrok projevil. Jiná, velmi rozezlená a podváděná žena, zase svému příteli přilepila vteřiňákem penis ke stehnu. Ani toto jistě nebyla příjemná zkušenost.

A co na to holky?

Irena – ,,Přítel mě podvedl jednou. Nejdříve jsem zuřila, ale pak jsem to překonala a s ledovým klidem jsem se s ním rozešla přede všemi jeho kamarády.“

Pavla – ,,Podváděná jsem ještě nikdy naštěstí nebyla, ale kdyby se tak stalo, tak by se ten kluk měl na co těšit.“

Zdena – ,,Přítel mě kdysi podvedl, a tak jsem se pomstila tak, že těsně předtím, než měl přijít domů, jsem vystříkala celý byt lakem na vlasy, jehož smrad nesnáší. Vyplácala jsem na to tři. A na stole jsem mu nechala milý vzkaz, aby si zvykal, že ta druhá třeba nebude tak taktní, aby si vlasy lakovala jen na balkóně, jako jsem to dělala já.“

Markéta – ,,Nevím, co bych dělala, kdyby mě přítel podvedl. Pomsta mi ale přijde dost trapná.“

Závěrem

Na konec přidávám jedno video, kde byla nevěra vyřešena přes rádiovou pomstu. No, posuďte sami. Já bych do toho rozhodně nešla, ale tohle video mě docela pobavilo způsobem provedení.


Pomsta přes rádio

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.