Sex a vztahy

Koukni na můj sexuální deníček

Od té doby, co jsem měla první sex, si vedu poctivě svůj vlastní sexuální deníček. Nepředstavujte si nějakou tajnou knížku se zámečkem, kterou schovávám pod postelí, abych rodiče nevyděsila. Ve skutečnosti je to úplně obyčejný dokument v noťasu, co schovávám v jedné složce. Tento dokument vždycky aktualizuji, když se něco v mém sexuálním životě stane. Teď se na takový deníček jedné "běžné" osmnáctileté slečny můžete podívat!

Kdo jsem a proč si píšu sexuální deníček?

Jméno radši neprozradím, ale je mi chvilku 18 let, žiju v Plzni a jsem studentka gymplu. Kluka nemám (nehledám), miluju Zumbu, cestování a svého Tysona (můj labrador). I když kluka nemám, tak mě baví sex a tak nějak si ujíždím na tom vše ohledně toho dokumentovat. Už dříve jsem si psala klasický deníček, ale pak mě to přestalo bavit a brácha mi ho navíc určitě za zády četl. Když jsem o to přišla se svým prvním “klukem”, začala jsem si všechno psát. Je vždycky zajímavé se podívat na to, co se v našem životě děje a jsem moc zvědavá, až se na ten dokument podívám za pár desítek let.

Sexuální deníček bez cenzury!

Hodně holek v mém věku řeší, jestli mají bohaté sexuální zkušenosti. Některé jsou v očích ostatních za šlapky, druhé zase za ledové královny. Já jsem dle mého názoru docela průměrná, takže nečekejte sex každý den. Nyní máte ale exkluzivní příležitost nahlédnout do mého sexuálního deníčku.

12. únor 2010
Můj první sex s Markem (20), se kterým jsem tenkrát chodila už čtvrt roku. Jeho rodiče odjeli na víkend, blížil se Valentýn a já už to chtěla. Trošku to bolelo, trvalo to asi 5 minut včetně předehry, ale bylo to jinak fajn.

13. únor 2010

Ráno petting s Markem, udělala jsem mu to rukou a on si se mnou taky trošku pohrál. Večer druhý sex. Byla jsem už uvolněná a začala si to i trošku užívat. Kromě klasické polohy jsem to zkusila i na koníčka, ale styděla jsem se za svoje špeky. Trvalo to asi čtvrt hoďky. Před půlnocí další sex, tentokrát mnohem delší. Před tím mě Marek chvilku líže. Nechávám Marka, ať zkoušíme různé polohy, ale ať je aktivní hlavně on. Orgasmus jsem nečekala, třebaže se mi sex hodně líbí.

17. únor 2010
Vykouřila jsem večer miláčka u nás doma. Udělal se mi na prsa.

20. únor 2010
Celej den v posteli, to znamená sex, jídlo, filmy a miláček. Postupně se objevujeme, zkoušíme různé polohy, mazlení a další. Už si víc věřím.

21. únor 2010
Prakticky to stejné jako včera.

23. únor 2010
Rychlovka zezadu u nás, rodiče vedle v obejváku. Docela vzrůšo.

6. března 2010
Mazlení ve sprše, pak sexík v obejváku. Orgasmus jak prase!

7. března 2010
Měl být sex, místo toho hádka kvůli jeho posraný ex. Asi rozchod.

2. dubna 2010
Líbačka se spolužákem Matějem na diskotéce, sahá mi na prsa, já jemu hladím péro přes kalhoty. Děsněj úlet!

3. dubna 2010
Kafe s Matějem, pak mazlení na bytě u jeho bráchy, vykouřila jsem ho, on mě prstil. Nemá to cenu.

24. dubna 2010
Líbačka s Matějem, když mě šel doprovodit domů. Jinak nic.

13. května 2010
Dostala jsem jako dárek vibrátor od Zuzky, muhehe :-D. Těším se na víkend!

26. července 2010
Dovolená Itálie – líbačka, mazlení a pak sex na pokoji s jedním klukem z Prahy (24). Bylo to super, už mi to fakt chybělo, navíc má NÁDHERNÝ tělo!

27. července 2010
Ivoš mě pozval přes den na pláž, večer procházka, večeře a sex, potom sex a potom sex. K nám jsem se vrátila asi v jednu. Rodiče nasraný taky na jedničku.

28. července 2010
Ležím u Ivoše na dece na pláži, nějaký mazlení, večer mega super sex a další mega super sex a pokec o análním sexu.

29. července 2010
Přes den a večer s rodičema v Benátkách, takže bez Ivoše. Aspoň jsem si to udělala pak na pokoji a popřemejšlela o tom análu. Dlouho mě láká to vyzkoušet a navíc už nemám zrovna moc času na to a Ivoš se zdá ideální a má zkušenosti. Jen nevím, jestli se mi to bude líbit. A budu Ivoše potkávat v ČR?

30. července 2010
Můj první anál v životě – moc to nešlo ze začátku, ale Ivoš byl hodně něžný a ta hromada lubrikantu taky pomohla. Došlo ale jen k pár pohybům. Ani jednoho z nás to úplně nebavilo. Každopádně zajímavej experience.

31. července 2010
Konec dovolený, návrat do reality. Na rozloučení mazlení a líbání. S Ivošem jsem domluvená, že ho navštívím v Praze někdy.

19. až 22. srpna 2010
Jsem u Ivoše v Praze, má slušnej byt, chodíme na akce a v sobotu celej den sex (i pozice 69) jenom, stejně tak neděle. Pak mažu vlakem zpátky do Plzně. Dobře prosouloženej víkend, ale jak jsem z Ivoše pochopila, tak víc od něj čekat nemůžu. Dost mě to mrzí.

8. října 2010
Líbačka s nějakým Kubou na diskotéce. Pak jsem se vypařila.

9. října 2010
Úlet se spolužákem Matějem – na sex by došlo, ale alkohol to nedovolil.

12. října 2010
Sex s Matějem u nás po škole. Udělal se asi během 2 minut, proti Ivošovi amatér.

26. října 2010
Vykouřila jsem Matěje u nás po škole. On mi to pak udělal taky pusou a hrál si snad hodinu s prsama.

4. prosince 2010
Jsem v Praze na víkend, Ivoš mi chyběl a kvalitní sex taky. A že to bylo! Jízda…

5. prosince 2010
Jízda…

%CODE1%

13. ledna 2011
Líbačka s Natálkou, protože jsme prohrály sázku s jedním klukem z posilky. Docela dost mě to nažhavilo.

14. ledna 2011
Ošahávačka a líbačka s Natálkou v klubu. Matěj se nestačil divit.

6. únor 2011
Na otočku v Praze za Ivošem, jen mazlení, protože se Ivoš necítil nějak úplně ve své kůži a navíc pak i taková menší hádka.

21. května 2011
Vykousnutí na jedné akci na privátu s klukem z paralelky. Snažil se mi dostat do kalhotek, smůla.

26. května 2011
Byl u nás doma Matěj, ale nechala jsem ho jen udělat mi takovou masáž menší.

27. května 2011
Líbačka, ošahávačka a sex s Matějem v autě. Pěkně na nic.

28. května 2011
Líbačka s Matějem, ruční práce.

17. června 2011
Dvakrát sex a orál s Matějem na školním výletě v chatce.

18. června 2011
Sex s Matějem v chatce. Finále do pusy.

12. července 2011
Úlet na diskotéce s bejvalým jedné kámošky, orál a něco jako sex v parku.

15. července 2011
Morální kocovina, líbačka s Matějem.

1. srpna 2011
Sex s Matějem, nic extra.

2. srpna 2011
Sex s Matějem, dlouhá předehra.

3. srpna 2011
Sex s Matějem, večer ošahávačka v bazénu, pak sex.

4. srpna 2011
Sex s Matějem v kuchyni, pak dvakrát u něj v pokoji.

16. září 2011
Líbačka v parku já, Matěj a Natálka. Nápad na trojku?

17. září 2011
Sex s Matějem v autě.

Odsoudíte mě?

Když poslouchám někdy svoje kamarádky a čtu si příběhy jiných holek (třeba tenhle opravdu pořádně šílený článek Je mi 17 a měla jsem 37 kluků), tak se nestačím divit. Nejsem dle mého názoru nějak divoká a na svůj věk se docela krotím. Když si deníček čtu sama, je to něco trošku jiného. Pochopitelně že za tím sexem jsou často nějaké pocity, emoce a zážitky, které si vybavím pouze já. Ukázala jsem vám ale pouze můj sexuální deníček, takže se tady nebudu rozepisovat o tom, jak mi Ivoš zlomil srdce a jak je to třeba s Matějem ve skutečnosti komplikované. To možná příště, až třeba najde některá z vás odvahu a podělí se o své sexuální zážitky.

12 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

 • Ahoj, rozhodně Tě neodsuzuju, je srandovní číst si zážitky někoho jinýho beze všech skrupulí a upejpání 😀 a chápu Tě, je Ti 18, proč si neužívat, na vztahy je času dost, mám to dost podobné :)) napsala bych jen tak dál, ale mohlo by to vyznít blbě 😀
  T.

 • Teda holka…na jednu stranu tě obdivuju…na jednu bych měla strach…Je mi taky 18 a jsem se svých přítelem 3 roky…jo teď už vlastně ani ne 😀 to je na dlouho prostě a jednoduše už to byl stereotyp…proto tě obdivuju v tom jak si dokážeš užívat…ale bála bych se že něco chytnu (promiń že jsem to řekla tak narovinu) ale s cizím klukem hned do postele? Dávej si větší pozor…každopádně přeju hodně štěstí 🙂

 • Mně bude brzo 18 a takové zkušenosti nemám ani ve snu. Přijde mi, že 5 kluků (pokud si dobře pamatuju) a k tomu ten fakt, že si náhodne střídala ty 2 chvíli. No nevím, je sice pravda,že na vztahy máš teoreticky čas, ale tohle taky není zrovna to správný. Mě osobně by to nijak nenaplňovalo, spát s klukem jen kvůli sexu a nic víc.

 • Frajerka celkem 😀 je to psaný hezky jednoduše, žádný detajly ve stylu “zajel mi rukou pod tričko”.. doufám, že bude pokračování 😉

 • Tak to je dobry, mela asi 40x sex za tu dobu co to pise a rekl bych ze to nebude vsechno… Hele jestli si na rozzostreny fotce ty, tak jsem te asi nekde videl, protoze jsem z Plzne

 • REakce na Cassie:Aspoň má odvahu to dát na net a nestydí se za to ty jen urážíš a ponižuješ frajerko či frajere!

  • Ale nikdo ji nenutil to sem dát, takže nevím, co sem pleteš tu odvahu. Určitě je to zajímavý článek, ale autorka mi přijde trošku laciná 🙂

 • trapné dívčí cancy a pindy, je mi 18 stráááááááááááášně si užíváááám, jsem stráááááááášně hustá a nechám se vojet každým moulou na dýze, mám kalhotky jako jojo, jsem strááááááááášně zbouřená proti rodičůům, který mi dávají peníze abych vůbec mohla na to dýzu jít, jsem strááááááááááášně nezávislá a hustááááš a pozejtří mě bude píchat Aleš a pak Michal a pak Láda a v neděli Josef……

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.