Sex a vztahy

Když je tvůj kluk jako dítě

Věř že ne všichni kluci jsou v této době dostatečně zralí. Máš snad i ty podezření, že ten tvůj je na tom stejně? Pokud ano, tak zpozorni, protože právě nevyspělost tvého kluka může způsobit, že se nakonec váš vztah rozpadne. Zde je několik tipů, jak poznat, že i ty chodíš s dítětem.
V soukromí je to hodný a rozumný přítel, ale na veřejnosti vystupuje jak nějaký pošuk?

Když neustále paří

Jasně, všichni si občas chceme užít nějaký ten čas ve společnosti, ale pokud je už tvůj kluk starší, např. přes dvacet let a stále má potřebu nejméně čtyřikrát do týdně navštěvovat diskotéky, dej si bacha. Vyrůst znamená najít dobrou rovnováhu mezi tím se bavit a být zodpovědný. Pokud jste to už spolu řešili a on nedokázal pochopit co ti vadí, je dost možné, že se jeho přístup nezmění.

Když vůbec nepřemýšlí o budoucnosti

Je sice fajn, když člověk žije přítomností, ale je také dobré mít nějaké cíle. Pokud tvůj kluk nepřemýšlí nad budoucnosti ani trochu – tedy nemá žádné cíle a ani si do života dopředu nic neplánuje, není to dvakrát nejlepší. Osobní cíle rozvíjí každého člověka a jestliže ten tvůj žádné nemá, je jasné, že se ani nemůže rozvíjet. Koneckonců, proč by si stavoval cíle někdo, kdo vlastně nehodlá vyrůst?

%CODE1%

Když neustále hraje počítačové hry

Je pravda, že každý občas rád relaxuje po svém. Není nic špatného na tom, pokud si párkrát do týdne tvůj kluk zahraje s kamarády počítačové hry, ale jestli to dělá každý den či kolikrát upřednostňuje právě hraní před tebou, měla by ses zamyslet nad tím, zda se v něčem takovém tvůj kluk dokáže změnit nebo ne. Čím víc sedí za počítačem, tím víc dává přednost virtuálnímu životu před tomu skutečnému.

Když myslí jenom na sebe

Další známka nezralosti je fakt, že tvůj kluk nedokáže pochopit, že je v životě důležité se zaměřit také na ostatní než jen na sebe. Jasně, sobecký je občas každý a u teenagerů a mladších lidí to lze pochopit, ale opět – pokud je tvůj kluk už ve věku, kdy by mohl mít kousek rozumu, měl by se umět také pro druhé obětovat, prostě se chovat tak, že mu záleží na druhých. Nedělá to? V tom případě se zamysli, jestli vztah s ním má vůbec cenu.

Je závislý na rodičích

To je každý z nás, ale do určité míry a do určité věkové hranice. Je starší a stále žije s rodiči, což mu i vyhovuje? Pokud ano, možná mu soužití s rodiči vyhovuje v tom, že nemusí platit různé výdaje, které by musel, kdyby bydlel sám. To je sice fajn, ale kdy se takový komfort onomu člověku “znechutí”? Nejspíš nikdy. Pokud se tvůj kluk nehrne do práce či nějaké brigády a je rád závislý na podpoře ostatních, začni jednat!

5 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

 • měla jsem kluka který se choval uplne jako male dite a já v něm v pro me težkých chvilich nemohla najit oporu .A přitom ze začatku takový nebyl . Když mu jeho mama prestala nakupovat obleceni a on si mel neco vybrat sam vzal triko ktere se mu libilo ale na velikost nekoukal a tak chodil ve tricku třeba XL ikdyž on byl až nezdrave hubený .Šli jsme kolem obchodu s hračkami a on “jeeeee to bych chtel” z jeho strany to byla sranda ale já se za nej ztydela

 • Zase si berete do ust videohry? Je to ostuda,ze se jeste v CR berou hry jako zabava pro retardovane deti. Herni prumysl uz dnes vydela vic penez nez filmovy,jenze kdo by vas pak zval do kina,tak je to.

 • Tester: Asi jsi nepochopil,o co běží. Nejde o to,jestli ty hry vydělávají nebo ne, ale o to, že se na nich lidé snadno můžou stát závislí. Já s jedním takovým,který celé noci tráví u WOW a Diabla zrovna žiju…

 • Možná se pletu, ale na vše by stačilo aby partnerka byla dostatčnou motivací pro to aby kluk byl ochotnej se kvůli ní změnit.

  Samozřemě, že to nebude na 100% pokud dělám něco co mě baví konstantně 10 – 15let a přijde zamnou holka, se kterou jsem tři měsíce – rok a řekne ať toho nechám, tak pro mě bude jednodušší si najít novou. (Hezčí a mladší 🙂 vtip)

  Kluci, milujou hraní her … já osobně neznám lepší způsob jak propojit literaturu, historii, fantazi, filmové umění, hudbu, osobní emoce, soutěživost a “uměle vyvolané mrazení v zádech” do jednoho úhledného balíčku. Na chvilku si odpočinout od problémů, které v tudle chvíly nepořeším a než se tím nervovat tak prostě vypustit páru.

  Samozřemě nic se nemá přehánět. Jen mě překvapuje proč je tak málo holek v Čechách (EU a USA je to 50/50), které hrají … a o co se tím pádem připravují. A jsou tak v nevýhodě v konverzaci s klukama, kteří zároveň čtou, sledují filmy+seriály, chodí na akce, dělají nebo poslouchají hudbu.

  Propojím reakci na články Anet a Nely “Jaké vlastnosti u kluků hledat?” a
  “Když je tvůj kluk jako dítě” a protočím to z mého osobního pohledu kluka na holku.

  Zdravě sebevědomá a dospělá slečna by měla umět:

  chodit v čas.

  Měl-by na ní být spoleh, že to co slíbí splní.

  Určitě věrná (nejenom v sexu).

  Určitě by bylo fajn aby zvládla vydělávat peníze a nemusela být na nikom závislá. Nechávat se pozvat na baru na panáky a neotočit to druhou rundou? To mi přijde zvláštní.

  Chápat, že i ostatní lidi mají taky právo na svůj názor, klid a vkus. A nepomlouvat je za jejich zády. Tolerance je senzační věc.

  Taky čas od času vymyslet program na večer a nenechávat to na svým parnerovi – (když už je hrdá, jak moc jí baví čtení, určitě musí mít i obrovskou představivost, kreativitu, fantazii, …)

  A v neposlední řadě by jí neměl být cizí massivní, nezapomenutelně smyslnej “zvířecí” sex.
  Když před společným milováním leží v posteli na zádech ve stylu “tak dělej a zhasni a hlavně ať už to máme zasebou” tak bych jí dal pusu na čelo přikryl jí peřinou až k bradě usmál se a šel si do obýváku zahrát Battlefield 3, Red Dead Redemtion, Deat Space, Half Life 2 nebo si pustil nějaký klasický film 😀

  ………samozřejmě, že nikdo nemá patent na pravdu, včetně mě, ale takhle to v tuhle chvíli cítím.

  Měj te se, a věřte, že pokaždé když se nudím,tak mě nejlíp dokáží přenést na jiné myšlenky strasti a překážky naivních dospívajících dívek otištěné na kamoska.cz

  držím palce a těším se na další zajímavé články

  Lukáš

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.