Sex a vztahy

Kámasútra pro milence 21. století

Pustit nudu do sexuálního života? Tak to raději nemít sex žádný! Nedovol, aby se milování stalo nutným zlem a společně s milencem objev nový rozměr erotiky.

Objevuj nové vzrušení

Jste zamilovaní, toužíte po sobě každou minutu, střídáte sexuální polohy a sex je váš společný koníček? Říkáte si, že nikdy nebudete jako páry po dvaceti letech, které mají zástrčkové středy, tj. středy, kdy na sebe jednou týdně vlezou? Dopadnout to pochopitelně může ještě hůř, chuť na sex se může překvapivě snadno vytratit nadobro. Nech se včas inspirovat a objevuj s postelovým partnerem novou erotickou dimenzi.


Po čem doopravdy jako ženy toužíme? A po čem touží muži?

Netřeba doufat, ale něco s tím dělat

Neusni s milencem na vavřínech a nenech se ukolébat stavem, kdy je váš sex momentálně úžasný a fascinující. Proč? Protože pořád je co zlepšovat a nejlepší erotická pomůcka pro páry na světě ti ukáže, že se máš stále co učit! Neustále je potřeba na vztahu pracovat, objevovat nové věci a nenechat své životy zevšednět.

Nesmrtelná Kámasútra s novými nápady

Hledání inspirace v legendární Kámasútře může znít jako dost ohraná písnička, a proto je zapotřebí klasiku hezky opepřit neotřelými inovacemi, pořádně ve stylu 21. století! Všude možně se dočteš, jaké sexuální polohy bys měla s postelovým parťákem vyzkoušet. Sex není jen o různorodosti poloh, a proto by se ti pozornější kromě šprtání pozic z Kámasútry měli zaměřit předehru, erotické hry, masáže a erotické pomůcky. V tom všem ti pomůže dnes již legendární LOVERATOR original, erotická podložka, která je originálním dárkem pro každého, kdo si chce užívat milování se vším všudy.

Orgasmické polštáře jsou kořením sexu

Tenhle pomocník navnadí tvé smysly a zavede tě společně s milencem do světa nevšedních zážitku a rozkoše. Orgasmickou podložku seženeš i ve variantě pro náročné, Loverator TopSecretCOMBO vyzkoušelo mnoho spokojených párů a vsaď se, že při jeho používání se nebudeš nudit. Tato věcička totiž partnerovi šikovně pošeptá, po čem ženy touží. Polštářem si můžeš skvěle podložit zadeček a vyzkoušet další erotické polohy, které by byly bez speciálně tvarovaného polštáře příliš nepohodlné. Jako pár přivítáte sex v jiném rozměru, orgasmus je mnohem intenzivnější a rozkoš, kterou prožijete, vám nedá spát. Loverator nabízí nesčetné možnosti dle vašeho gusta. Je to dárek pro muže, je to dárek pro ženy, je to potěšení pro oba!


Nech se zlákat novými zážitky a cestou k orgasmu.

Společník do trojky

Kdo z nás někdy nezatoužil prožít sex se dvěma protějšky najednou? Nestyď se s partnerem mluvit o svých snech a touhách. Pokud nepatříte s miláčkem k těm odvážnějším a nemáte na to přizvat k erotickým hrátkám třetí osobu, sáhněte po němém společníkovi, který poslouží podobným způsobem. Použijte vibrátor a vyzkoušejte ten slastný pocit, když máte vyplněné obě dírky najednou. Nepodceňuj muže, i oni možná někdy touží zažít ten pocit, když vstoupí někdo do nich. Erotická podložka pomůže odbourat zábrany a lépe se uvolnit při experimentech na vlastní kůži.

Sexuální polohy

TIPY na dárky pro ženy

Hrajte si, mazlete se, překvapujte svého partnera či partnerku stále novými podněty k nevšednímu milování. Přesně to jsou pravidla pro Kámasútru milenců 21. století. Z každého může být postelový profesionál. Inspiruj se a objevuj luxusní sex s erotickými podložkami. Uvidíš, že milování s partnerem tě nikdy neomrzí. Vždyť orgasmus i po letech vztahu je pro ženu z intimního pohledu tím nejkrásnějším dárkem.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.