Sex a vztahy

Kam s domácím mazlíčkem během prázdnin a dovolených?

Máš doma mazlíčka a před každými prázdninami či dovolenou řešíš otázku, kdo se ti o něj postará, zatímco budeš pryč? Kamarádky odjíždí taky a nikdo jiný není ochotný se o tvého mazlíčka postarat?

Chtělo by to najít někoho spolehlivého, kdo by se tvému mazlíčkovi věnoval celý den, udělal si čas na hraní i mazlení. Přestaň hledat a kontaktuj firmu Petland. Tvůj mazlíček se tam bude mít jako na dovolené.

Co Petland mazlíčkům nabízí?

Firma na hlídání mazlíčků Petland se profesionálním hlídáním a péčí o zvířata zabývá již dva roky. Nabízí celoroční ubytování zvířat v domácím prostředí s individuální péčí. Žádné kotce pro pejsky a kočičky v tomto zvířecím hotelu nenajdeš.

Hlídání není jen o krmení, ale také o lásce a mazlení.

Právě naopak, zvířata se mohou i proběhnout na zahradě. V hotelu je možné hlídání hlodavců, králíčků, papoušků, plazů a exotických zvířat. Jestli máš doma kočičku, která změny prostředí špatně snáší, a na prázdniny vyrážíš i s rodiči, nech kočku doma, firma Petland za ní může docházet k tobě domů.

Hotel však nabízí i možnost venčení psů. Tuto službu můžeš využít, pokud musíš pejska nechávat samotného doma po dobu, než se vrátíš ze školy a tvoje rodiče z práce. Jestli tvému pejskovi, kočičce, králíčkovi nebo fretce schází nějaká hračka, může si ji tvůj mazlíček odnést přímo z hotelu.

Co všechno mazlíčkovi do hotelu zabalit?

Pejskovi zabal krmení, náhubek a očkovací průkaz. Kočička bude potřebovat krmení, očkovací průkaz a záchůdek. Určitě přibal ještě nějakou oblíbenou hračku, deku nebo prostě něco, co voní domovem. Nezapomeň taky na léky, pokud tvé zvířátko nějaké musí brát. Drobná zvířata nepotřebují vůbec nic. Klece s veškerým vybavením, podestýlku i různé druhy krmení hotel poskytne.

Zamilované zebřičky měly v Petlandu tu nejlepší péči.

Nejneobvyklejší zvířecí zákazníci

Zajímá tě, o jaké nejzajímavější zvíře firma dosud pečovala? Byl to například leguán Cecil dlouhý metr a půl, páreček vakoveverek létavých, chovatelská stanice se čtyřiceti morčaty, další s osmdesáti potkany, dvěma kočkami a akváriem plným vodních živočichů a chovatelská stanice s dvanácti ježky. Neobvyklé bylo jistě i obstarání statku se čtyřmi koňmi, stádem ovcí, devíti psy a s ohromným množstvím králíků, morčat a činčil.

Skinny
Skinny patřil ke spokojeným návštěvníkům zvířecího hotelu.

Jak postupovat, když máš o hlídání mazlíčků zájem?

Podívej se na stránky www.hlidanimazlicku.cz, kde se dočteš nejen informace o hlídání mazlíčků, ale i o tom, jak jednotlivá zvířata chovat. Hlídání zarezervuj po telefonu nebo e-mailu. Na společném setkání bude podepsána smlouva se všemi společně dohodnutými podmínkami.

Šneček
Aneta z firmy Petland se starala také o afrického šneka Achatina achatina.

V průběhu tvých prázdnin budeš dostávat SMS s informacemi o tom, jak se tvému mazlíčkovi vede. Přijdou ti dokonce i fotky tvého miláčka, aby se ti tolik nestýskalo. Pokud službu využiješ opakovaně, čeká na tebe i sleva na hlídání.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.