Sex a vztahy

Kam na levnou rodinnou dovolenou?

Při výběru rodinné dovolené se hledí nejenom na to, abychom zde byli spokojeni, ale také na to, aby nás takový pobyt nevyšel na nijak výrazné částky.

V tomto směru je samozřejmě dobré začít už ve chvíli, kdy prohlížíme ceníky cestovních kanceláří. Pokud totiž půjdeme cestou last minute zájezdů, tedy těch na poslední chvíli, můžeme snadno ušetřit i několik desítek procent. A to hlavně v závislosti na obsazenosti letadla a hotelu, stejně jako v závislosti na tom, jak se blíží termín samotného odjezdu. Čím je blíže, tím jsou ceny nižší a tedy slevy výraznější.

Zkuste i levnější destinace

Samozřejmě že s cenou souvisí i to, kam konkrétně se chystáte. Pokud vám záleží na každé stokoruně, rozhodně není dobrou volbou vyhledávat drahé destinace, jako je Maroko, nebo SAR. Naopak lepší volbou je vyrazit východnějším směrem. A to buď do Turecka, nebo i do Bulharska. Obě dvě jsou pro letošní sezonu spjaty s poměrně příznivými cenami. Tak neváhejte a oddychněte si v Bulharsku, a to bez obav z toho, že byste snad nebyli spokojeni s nabídkou služeb. Tato země se už natolik změnila, že vyhovuje i náročným evropským turistům. A jaké jsou nejoblíbenější destinace? Rozhodně:

  • Slunečné pobřeží
  • Zlaté písky
  • Varna
  • Sozopol

Berte jenom nejnutnější věci

Samozřejmě většina zájezdů je koncipována jako letecké, s all inclusive stravováním. V rámci letní sezony tak skutečně stačí jenom pár věcí, které si vezmete s sebou. Ideální letní oblečení, plavky, ale třeba i stylové spodní prádlo, které se bude dokonale hodit pod vaše letní šaty. A ty jsou dokonalou volbou v rámci večerních příjemných procházek, kdy budete moci navštěvovat i četné obchody nejenom se suvenýry a nakoupit si tak zajímavé věci. A co se právě ve zmíněném Bulharsku vyplatí? Mohou to být kusy koženého oblečení, ale stejně tak různé zajímavé dekorační rukodělné výrobky. Ve zmíněném Turecku je to zase koření, nebo cukrovinky.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.