Sex a vztahy

Je sex ve vodě nebezpečný?

Jaro a teplejší počasí je tady a to mnohé z nás láká k vyzkoušení venkovního sexu. Je ale voda tím pravým místem na takové hrátky?

Sex a léto

Ne tolik tradiční místa k milování, která se nacházejí v přírodě, nás díky vyšším teplotám zvou a lákají. Sluníčko vzbuzuje dobrou náladu, která zvyšuje chuť na sex, ať už jste kdekoliv. A proč se tomu bránit? V parku, v lese, v rybníku nebo jednoduše v postranní uličce se přeci dá docela dobře schovat. Jak je na tom ale konkrétněji vodní prostředí?

I voda láká k vyzkoušení.
zdroj: mid-day.com

To dobré na vodě

Voda je příjemná na ochlazení, a pokud na sebe dostanete chuť, tak proč byste to měli oddalovat? Velmi dobré je to, že voda nadlehčuje, takže i dívky s pár kily navíc mohou vyzkoušet kdejaké polohy, které by nasuchu šly jen horko-těžko. Ale toho mohou využít i ostatní dívky, které chtějí vyzkoušet nějaké nové kreace, na které si na pevnině netroufají. Důležité je ale také nezapomenout, že ačkoliv to děláte pod vodou, nejste neviditelní, takže nejlepší je někde na odlehlejším místě nebo opravdu nenápadně.

Voda je dobrá pro své vlastnosti – nadlehčuje, a tak umožňuje nové způsoby průniku a jiné polohy.
zdroj: flawlessemotions.tumblr.com

Jedeme nasucho

Ač se to může zdát podivné, vaše milostné toužení by mohlo pohořet na nedostatečném zvlhčení. Nejde ani snad o to, že by člověk nebyl dostatečně nabuzený, ale voda tohle klouzadlo odnáší pryč a vás tak soulož prostě může bolet. Abyste se tomu vyvarovali, můžete zkusit nanést na penis před vstupem do vody lubrikant na bázi silikonu. Jen pokud budete mít ale kde to vykonat, na pláži totiž přeci jen bývá dost natěsnáno.

Riziko těhotenství

Co si budeme povídat, kondomy nejsou stavěné na to, aby fungovaly i pod vodou. Jakmile se ocitnou pod vodou, nejen že je tu menší ochrana, ale také se klidně může stát, že sklouzne nebo se pod něj dostane voda. A pokud byste se chtěli milovat bez kondomu? Tak možnost otěhotnění tu samozřejmě stále je, ale je menší, než při sexu na souši, protože voda odnáší spermie pryč (a navíc také rozpouští roztok kolem nich) a ty velmi rychle hynou. I tak na to ale nemůžete stoprocentně spoléhat. Nejlepší je tedy mít hormonální antikoncepci nebo tělísko.

Bacha na sinice

Dalším problémem je potom to, že do citlivého místa je dívce během sexu ve vodě zatlačován různý „bordel“. Ať už jde o sinice nebo bakterie žijící ve vodě, může se z toho vyklubat nepříjemný výtok nebo dokonce infekce. Kdysi jsem četla, že pokud už sex ve vodě máš, měla by ses hned po styku jít vyčůrat a doma se okamžitě důkladně osprchovat. Co je na tom pravdy anebo jestli to opravdu pomůže tedy nevím, ale gynekologové se shodují na tom, že když už sex ve vodě, tak spíše jen orální, protože penisem nebo prsty se ty potvůrky zatlačují hlouběji.

Špatné prostředí

Dívce je také ve vodě narušováno její normální PH, které je běžně ve vagíně. Důležité je jeho udržení, protože pokud dojde k nějakému většímu zásahu, především u náchylnějších dívek, může z toho být zase nepříjemný svědivý výtok.

Nejlepší je vana

Po tomto souhrnu ne příliš lichotivých informací pro vodní prostředí je ale nutno podotknout, že voda není zase tak hrozná. Mnohem lepší je ale něco takového praktikovat v čisté vodě doma ve vaně. Tady je pak ale základem mít velkou vanu.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.