Sex a vztahy

Je mi 23 a jsem ještě pořád panic

Nedávno jsem oslovil své třiadvacáté narozeniny a začal ještě víc přemýšlet o tom, jestli jsem vůbec normální. V tomhle věku jsem totiž ještě pořád panic a nikdy jsem neměl sex. Tak nějak si říkám, že již brzo vezmu kondom, půjdu do bordelu a moje trápení ukončím. Ještě předtím bych ale konečně chtěl vědět, co si mladé dívky a ženy myslí o klukovi, co je ve 23 letech panic?!?

Panic je na nic

Na tenhle web mě přivedl článek, ve kterém jedna holka popisuje, jak v 17 letech měla hromadu kluků. Všiml jsem si, že se článek setkal fakt s velkým ohlasem a některé příspěvky v diskuzi byly opravdu zajímavé/rozumné. Při čtení toho článku jsem se přistihl, že té holce snad i závidím. Jsem totiž úplně opačný extrém. Abych se ale představil. Jmenuji se Jakub, je mi 23 let a studuji práva na Karlovce. Docela mě to baví, třebaže někdy je to docela peklo, státnice mám ale úspěšně za sebou. Dřív jsem neměl moc přátel, dalo by se snad i říct, že na gymplu jsem byl regulární outsider. Praha pro mě ale byla příležitost, jak se světu ukázat v úplně novém světle. Chtěl jsem si najít brigádu, přátele a hlavně holku. Teď chodím vypomáhat do jednoho officu a pár nových přátel se taky našlo. A holka? Pokud se nějaká příležitost objevila, tak to nedopadlo. Přijde mi, že fajn holky mají vždy přítele. Nejsem zrovna nějaký model, ale mám sportovní postavu, snažím se slušně oblékat a nemyslím si, že by se v mojí přítomnosti cítily holky nějak extra nepříjemně. Měl jsem přítelkyni, avšak ta se ještě před tím, než bylo milování, vrátila ke své staré známosti. Nejsem teda úplně bez zkušeností.

Holky to snad vycítí

To, že jsem panic, je moje tajemství. Nikdo mě sice nemá za lovce skalpů, ale kamarádům na gymplu jsem před lety řekl, že jsem se poprvé vyspal s jednou holkou z Budějovic, kam jsem dřív občas jezdil k tátovi na víkend. Rodiče se rozvedli, když mi bylo 13 let. Na vejšce už se na to nikdo neptá, protože se tak nějak počítá, že člověk měl sex někdy kolem těch 15 až 18 let. Připadám si jako dobrej mimozemšťan. Někdy mi tak nějak přijde, že to ale lidé tak jako tak poznají, hlavně tedy vy – ženy! Můžete mi tuhle teorii potvrdit či vyvrátit? Holky se mnou neflirtujou. I když se rozhovor dostane k sexu, tak každá z toho téma rychle vybruslí a rozhodně si nepředstaví to, že by se mnou mohla něco mít. Ve 23 letech bych už zkrátka rád našel holku a užíval si. Nejsem impotent a začínám z toho všeho mít docela deprese. Nedokážu přestat na to, že jsem tak zaostalej!

%CODE1%

Vyzkoušel jsem skoro vše

Moje deprese a stavy se zhoršují především v momentě, kdy mi nějaký z kamarádů začne vyprávět o tom, jak mu ta holka ze včerejška dala u něj doma na pohovce. Nemám problémy se seznamováním, nedělá mi to problém. Mám sice dost pošramocené sebevědomí, ale zkrátka nevidím rozdíl mezi mnou a třeba nějakým klukem, který už sex měl. Zkoušel jsem se holce nabídnout jako kamarád na sex, zkoušel jsem být romantik a vyčkávat a zkoušel jsem se seznámit přes internet. Většina inzerátů ale jenom lže, každá má bujnou fantazii, ale když se snažím domluvit schůzku, tak přestane komunikovat.

Bordel?

Tak už jsem si dost postěžoval a možná i vysvětlil, proč jsem už fakt v koncích. Už mě napadá pouze jedno řešení – vzít kondom a vyrazit do nějakého bordelu. Abych byl upřímný – už jsem v něm byl, ale nenašel jsem odvahu, takže jsem jen utratil několik stovek za drinky pro přítulnou slečnu a pak se dal na útěk. Asi nemám takovou povahu, nicméně nic jiného mě nenapadá. A dál čekat? To bych mohl být panic dalších sto let. Vždyť už si ani nemůžu najít holku, protože pochybuji, že nějaké holka ve věku 20 a 25 let touží po klukovi bez zkušeností, to je hloupost. A říct, že jsem panic? To je společenská/partnerská sebevražda. Tak a teď do mě!

119 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

 • Ahoj,
  vypadáš jako hodný kluk a pokud tomu tak doopravdy je, tak to je právě ta chyba.. Každá žena chce jen tzv. “grázlíky” ikdyž říkají že chtějí nějakého hodného kluka.. A jelikož je “grázlíků” všude hromada, tak to je pak hodně těžký najít si nějakou holku, když jsi “hodný”.

  Pokud je tvůj problém pouze to panictví a chceš se ho zbavit, tak jednoduše sbal nějakou holku na jednu noc a máš po problému. Pokud ovšem to tak nechceš a do bordelu taky ne, tak je pouze jedna možnost… A to, že se musíš stát “grázlíkem” a budeš mít holku i sex.

 • Ahoj, když jsem si přečetla název článku “Je mi 23 a jsem ještě pořád panic”, tak mi roběhlo v hlavě jediné slovo – JEŽIŠI!!! Ale po jeho přečtení jsem se nad tvým “problémem” hluboce zamyslela. Jelikož Tě neznám, můžu se jen domnívat, že jsi hodný, laskavý a galantní kluk. A to je špatně! Holka touží to rebelovi, sebevědomém borcovi. Pokud chceš dívku jen na sex, tak tohle všechno hezký nech doma. Zajdi do baru, pozvi nějakou dívku na něco k pití, zatancujte si, pozvi jí domu a když bude souhlasit, tak se chovej pudově. Udělej to, co Ti v tu chvíli přijde vhodné a bude to. Jestli bude mít ta slečna nějaké podezření, že jsi byl panic, tak to bude jedno, ptotože se už NIKDY neuvidíte!!! Pokud se Ti to povede, určitě se z Tebe stane novej sebevědovej člověk, kterej bude připraven na nový krásný vztah plnej sexu 🙂 Přeju Ti hodně zdaru

 • Taky jsem se nad tím tak trochu zamyslela a řekla bych, že najít holku jen na to jedno ti asi stejně moc nepomůže.. spíš bych řekla, že by ti víc vyhovovala holka na tzv. vážný vztah a když takovou najdeš tak nevím možná u kluků je to trochu jiná záležitost než u holek, ale asi to chce se víc odvázat hledat holku na těch správných místech a jít do toho pohlavě.. myslím do toho seznamování a ono to pak už pokud ten vztah nebude založený jenom na tom jednom 😀 .. tak ňák nebude vadit, že jsi ještě žádnou neměl .. asi bych poradila víc se snažit seznamovat a hodit mindráky za hlavu .. 😉

 • Ahoj Kubo, musím říct, že na článek, jako je ten tvůj, čekám už dost dlouho! 🙂 Je mi necelých 19 a taky jsem ještě neměla sex a rozhodně to v dohledné době nevypadá, že by se mi “poštěstilo” – nejsem typ, co by chodil po barech a lovil kluky, ať už na noc jednu nebo víc… A popravdě řečeno bych byla hrozně ráda, kdybych poprvé mohla prožít s někým také nezkušeným. Vím, že je to takhle trochu mimo, ale kdybys chtěl, můžeš mě kontaktovat na e-mailu LD.LUCKA@seznam.cz 🙂 Chystám se od příštího školního roku studovat v Praze (snad to vyjde), takže by mohlo vyjít i nějaké to setkání 🙂 Tak se měj hezky 🙂

 • Přítel byl panic do 22 let, jsem jeho první holka a tohle mi vůbec nevadilo, že byl bez zkušeností a jsme spolu už skoro 3 roky:). Být tebou počkám a určitě se nějaká fajn holka najde:)

 • Ahoj Kubo, myslim ze v tomhle nejsi sam muj bracha ma 24 ted mu jde 25 rok a nikdy nemel zenskou a nema ani zkusenosti s holkama..¨furt je v praci nebo s kamarady:( ma penize zazemi ale s holkama to proste neumi:(nema vzdelani jako ty je to rebel a kdyz uz chce nejakou holku sbalit tak ma proste smulu:(vsechny se bud vzdali s jinym nebo ho chvili svadi ale pak kde nic tu nic:(nevim co by meli kluci v situacich jako jsi ty a muj bracha delat:/v dnesni dobe uz jsou vsichni vybiravi a ja se snazim brachovi dohazovat aspon holky co by ho mohly chtit ale bezuspešne:(nemam zadnou radu protoze pomery mezi zenami a muzmi uz se zmenily a uz tu jde jen o penize a postaveni hlavne vzhled:/tak ti jen muzu drzet palecky a hlavu vzhuru!!!:)))

 • Ahoj,

  rozhodně to neber jako nějakou tragédii, bratránkovi je 22, kamarádovi taky a oba jsou na tom stejně jako ty. Já sama jsem byla panna do 20 let a to jsem před tím měla 5 vztahů, ne, že by nedošlo vůbec k ničemu, ale tak nějak jsem cítila, že s nimi to být nemá. Myslím, že nemá smysl snažit se s nějakou vyspat jen proto, aby ses toho zbavil. Myslím si, že tvůj problém bude hlavně v tom, že se příliš soustředíš na to, že se toho chceš zbavit. Lepší by podle mě bylo seznámit se s nějakou milou a hodnou holkou, vybudovat vztah a pak už to půjde samo.

  S předchozími názory, že se máš stát grázlíkem příliš nesouhlasím. Ano, takoví kluci jsou atraktivní, ale na sex ne na vztah, nebo ne na nic dlouhodobýho. Jestli hledáš vztah, buď takovej, jakej si a na to, že jsi panic nemysli, mám dokonce kámošku, kterou speciálně nevinní kluci velice přitahují, stejně jako vy kluci i my holky jsme každá jiná a každá chce něco jiného a někoho jiného, nesnaž se měnit se, buď sám sebou, zapomeň na starosti a ono to přijde, neboj 😉

 • Ahoj,
  na to, kolik kluků se za mnou otočí a mluví o mě jako o krásný holce jsem já byla až do 19 nepolíbená a do 20 panna. Tak nějak jsem o sex nestála a byla jsem příliš nesmělá, abych začala s nějakým ze svých ctitelů chodit. Můj současný přítel mě sbalil přes net, ale není to takový to klasický, že spolu určitou dobu mluvíte, a pak se teda domluvíte na rande. Napsal mi první větu (úplně obyčejnou, kterou ale nic nezkazil): ‘Nezajdeme na kafe?’ A já i přes svou nesmělost odpověděla: ‘Jo, kdy?’ O 4 dny později jsme měli první rande, za 2 týdny se mě zeptal, jestli spolu nebudeme chodit. A v současnosti jsme spolu 3 roky. Ale bych řekla, proč to tu tak rozepisuju – můj přítel byl panic až do 24 let – mě teda celou dobu v tomhle lhal a tvrdil, že s jednou holkou přede mnou už spal, ale mě by tenkrát bylo milejší, kdyby řekl pravdu. Skrz tyhle lži jsme sex odložili na později a proto se to protáhlo u obou na tenhle podle ostatních asi podivnej věk (20, 24).
  Takže já tě rozhodně jako divnýho nehodnotím. Je pravda, že tvá současná situace je smutná, ale jen proto, že tobě nevyhovuje. Že nejsi panic ze svýho přesvědčení. Co se týče prvního sexu… Jestli to není pod tvoji úroveň, tak je asi bordel nejjednodušším řešením. I když bych řekla, že zbytečným. Na to, že je někdo panna nebo panic je asi v dnešní době pohlíženo jako na nevyhovující status, ale já třeba z tvýho článku nechápu, proč si to o sobě myslíš. Měl bys být spokojenej sám se sebou. Holky na nikom na první pohled nevidí, že je panic (rozhodně ne všechny). A přijít o to jen proto, aby se tě netýkalo panictví… Svý holce to jednou přiznáš, že si o to přišel v bordelu, nebo budeš do konce života tvrdit, že jsi o to s nějakou přišel? Nemyslíš, že je někde holka, kterou by to neodradilo?
  Jasně, že máš asi strach, ale nenech se jím omezovat.

 • Je mi 20 a mezi mé velmi dobré kamarády patří i klučina, který je na tom úplně stejně, jako ty. Měl jeden vážnější vztah, ale k sexu nedošlo. A on je teď ve svých jednadvaceti zoufalý, že nemá holku. Ale neuvědomuje si, že když tráví celý život u počítače, pravděpodobně tam tu lásku nepozná. Chce to jen vyrazit do společnosti, mezi kamarády a vídat se s lidmi.
  A ta pravá se najde :). A řekla bych, že je správné prožít své poprvé s někým, na kom člověku záleží. 🙂
  Držím pěsti 🙂

 • Ahoj,
  sice mi bude osmnáct, ale s těmi pocity jsem na tom úplně stejně. Když si kámošky začnou povídat o svých přítelích, je mi z toho nanic. Samozřejmě jsem ráda, že jsou šťastné a přeju jim to, ale začnu si říkat a potká tohle někdy i mě?! A zase začnu přemýšlet a pochybovat. Naprosto tě chápu. Ale zase nadruhou stranu to jestli jsi panic, nebo ne na tobě nikdo nepozná. Je to převším otázka, která je v hlavě a tý je potřeba se zbavit. Tolik to “nehrotit” na světě jsou mnohem horší věci :-). Život není závod. Všechno má svůj čas. Takže určitě i pro tebe se nějaká slečna najde:)). Hlavu vzhůru a hodně štěstí 🙂

 • Tady Lukáš ti píše asi jen jaké on má zkušenosti. Myslím, že se nemusíš bát a chovat se prostě sebevědomně. Můžeš být i hodný ale nikoliv kluk ale muž. Ženy nechtějí „grázlíky“. Jistě si původně nemysleli že je to „grázlík“. Jen udělaly chybu. Tady Lukáš je nejspíš ještě kluk,bez urážky. Sebevědomí je základem uspěchu. Hodně štěstí a není čeho se bát.

 • Ahuj Kubiku 🙂
  Myslim ze tvuj nejvetsi problem je prave v tom,ze se az prilis soustredis na svuj sexualni zivot.
  Nema cenu ani hledat holku.Je to prece tak jednoduche obcas staci proste jit ven a bavit se..mozna potkas i tu pravou 🙂
  Prece jenom uznej,ze kdyby kazdy jen hledal a hledal , nikdo by nic nenasel, protoze by zacal hledat jen chyby.
  Vkroc do toho s usmevem 🙂
  A jen tak mezi nama…..podle me kluci , kteri to nedelali sou sexy 🙂
  Takze hlavu vzhuru!Preji stesticko!:)

 • Ahoj.
  Chci tě uklidnit že nejsi ufon. Já jsem také panic a to je mi skoro 28. A nedělám si z toho hlavu. Můj problém je v podstatě stejný jako máš ty jen jsem k tomu ještě strašně stydlivý. Ale abych nepsal o sobě. Doporučuju ti prostě se tím netrápit. Vem to tak že až začneš sexuálně žít tak tě to bude i za x let bavit a budeš si to s přítelkyní užívat narozdíl od těch co šukaj od 15 a v 30 už je to nebaví. A že se neumíš seznamovat,je to jen o hlavě.Prostě si musíš věřit a hezký, hodný, nezadaný holky určitě existují i pro tebe.

 • Ahoj 🙂

  Mě nepřijde že jsi divnej. Možná si tak sám připadáš, ale spousta holek by chtěla zaučit panice. Taky si myslím že pokud se na to budeš příliš soustředit, je třeba menší šance že někoho najdeš než když se půjdeš bavit a necháš to plynout. Každopádně hodně štěstí! 🙂

 • Ahoj,
  vůbec, nikdy bych nechtěla nějakýho grázlíka. Jen mě ten kluk musí něčím zaujmout, například můj přítel svou starostlivostí. Nenech se vtáhnout do něčeho, čeho bys mohl litovat. Samozřejmě, chceš najít vztah, ale nesmíš se do toho hrnout, jak už někdo psal. Stačí se jen nechat vézt životem. Vztah nemůže být založen na sexu. Já sama bych o takový nikdy nestála. Jsem šťastná se svým přítelem, nějaký ten čas už spolu jsme a můžu říct, že nám to výborně klape. Já jsme jeho první slečna a on je zas můj první kluk. Náš vztah je hodně vážný a krásný i bez sexu, opravdu to můžu potvrdit. Nejde nám o něj, čekáme až bude ten správný čas, až dostudujeme a poznáme, zda spolu opravdu chceme žít. Nemyslím si, že jsme jak z jiného světa, jen jdeme “proti proudu” nechceme být jako každý, chceme být výjimeční. A na té výjimečnosti něco opravdu je.

 • Hoj chlape,

  panictví neřeš :), časem si určitě najdeš prima holku s kterou se tomu ještě rád zasměješ. Měl jsem to podobné, řešil jsem to a úplně zbytečně. Mohu Tě ujistit, že to není tak častá vyjímka…

  Lukáš

 • Ahoj Kubo,
  podobné pocity jsem prožívala před rokem a kousek. Chodila jsem do prváku na vejšku a na různých akcích potkávala kluky, kteří evidentně stáli o sex na jednu noc. Ale já to tak nechtěla… chtěla jsem své poprvé zažít s někým, koho mám ráda a on mě… ale po takovém celkem zlomovém rozhovoru s jedním známým (samozřejmě v alkoholovém opojení) někdy v prosinci jsem si řekla, že s tím už praštím, že už mě to věčné čekání nebaví… v lednu jsem se začala scházet s klukem a po 10 (!!!) dnech se s ním vyspala… on mě ujišťoval, že počká, že na mě nechce spěchat… ale já už “to” chtěla mít za sebou… on si myslel, a stále i myslí, že to bylo z lásky. Ono totiž netrvalo dlouho a opravdu jsem se do něj zamilovala a nedávno jsme oslavili první výročí… a víš co? teď mám výčitky, že to poprvé nebylo z mé strany doopravdy… že jsem k němu nebyla upřímná… prostě mi to nevyšlo podle plánu. A co teď? Miluju ho… ale nikdy mu to neřeknu.. bojím se, co by se dělo dál.
  Tak si ještě rozmysli, co uděláš. A zkus se vyvarovat té samé chyby, kterou jsem udělala já…

 • Je to na tobě buď budeš čekat na tu ,,pravou” a nebo si najdeš holku na jednu noc. Měla jsem uplně stejné deprese že mi teď bylo 16 a ještě jsem s nikým nespala :// Ikdyž můj věk je trošku menší než tvůj tak si připadám jako největší debil!

 • Ahoj,
  možná je to nezvyklé, ale určitě to není žádný extrém. Souhlasím s ostatními, neměl by ses tolik soustředit na danou věc, přijde to samo.
  Také bych ráda reagovala na tvojí otázku – zda žena pozná, že je muž panic? Já osobně si myslím že v drtivé většině ano. Stejně tak je to znát na ženách. Potvrzují to ostatně i sexuologové. Ale s tím si hlavu nelam. 🙂

  Ještě si dovolím poznámku pro uživatele Ja83: Jak ses to vyjádřil? Nevím které slovo jsi použil, já budu slušná. Takže, já souložím od patnácti, a na tomhle, kamaráde, vůbec nezáleží. Někdo se na to cítí brzy, někdo až ve dvaceti.
  Ale pokud máš KVALITNÍ sex a dobrého sexuálního partnera, sex tě omrzí v dost vysokém věku, a rozhodně ne ve 30-ti, vzpamatuj se. Mě osobně baví sex rok od roku víc, protože už znám každou erotogenní zónu, vím co na mě platí apod…

 • Mno jsem na tom uplně stejně jako ty, ted jsem navíc oslavil 24. narozeniny a nervy z toho, že jsem pořád panic, rostou. Holku prostě sbalit neumim, stydim se a nevim o čem si s holkama povídat. Je jednoduchy říct nelam si s tim hlavu, přestaň myslet na to že jsi panic a prostě někam vyraž a sbal nějakou holku. Já to prostě nedokážu. Ale když tu tak čtu názory některých slečen, že by rádi panice… pak se teda hlásím…kdyby nějaká měla zájem mě toho zbavit, tak ať napíše na arth1@seznam.cz, děkuji 🙂

 • ahoj, podle toho co jsem postřehl, tak své panictví vnímáš jako “nemoc” a až o něj přijdeš třeba v bordelu, tak co dál…jedna zkušenost ale dál nic…já sám jsem měl první sex v téměř 19 letech. dnes mi je 25, a už několik let jsem sex neměl…taky mývám deprese a občas přemmýšlím jako ty..často slýchávám rady, jež zazněly i zde buď, že to přijde samo, nebo staň se grázlíkem…ale to druhé mi prostě nejde…obzvláště když se pprofiluji jako galantní muž. každopádně si uvědom, že panictví není nemoc, a nejde vyléčit jedním “číslem”…a takk se tajky zamysli nad tím, co bude pak…

 • Nic ve zlém, ale rada ,,tak ještě počkej,, mě vytáčí úplně do červena. Abych to upřesnil. Je mi 25 let a jsem panic. To mi ale tak nevadí. To co mi vadí je, že jsem nikdy nedržel holku za ruku, nikdy jí neobjal, nikdy jí nepolíbil. Sex není to co potřebuji. Já potřebuji dívku jako takovou. Chci abych měl s kým se smát, s kým plakat… Za kým jít, až mi bude ouzko. Obejmout jí, až bude mít strach. Chci mít dívku, abych s ní mohl chodit do kina, na procházky. Chci mít dívku, abych jí mohl číst knížku. Chci mít dívku, abych se měl ke komu vracet. Chci, aby má dívka byla šťastná, protože pak i já budu šťastný. Chci mít komu psát básně. Chci mít komu kupovat růže. Chci mít se na koho obrátit o radu. Nechci být sám na světě…
  Nedokážu žít ve světě, kde je tolik krásy a přitom mít zatažené závěsy. Ještě jsem to úplně nezabalil, dávám si nějakou malou naději. Nechci ale překročit hranici 30 let a stále nemít objevený svět.

 • Ahoj, kluci. I když mě je úplně jedno v kolika je muž panic a pro mě na tom nezáleží, úplně chápu jak je to pro Vás těžké a jak to berete jako silný průser. Kdybych byla ve stejné situaci, měla bych šílené deprese. Já radím najít si holku, byť třeba někde na chatu a narovinu se sní bavit s tím, že jste ve svých letech panici a že chcete Vás zbavila panictví. Aby rovnou věděla o co Vám jde. Myslím, že se najde nějaká, která do toho půjde a určitě to některé bude dokonce přitahovat i když za těchto okolností to pro Vás asi nebude zrovna nejúžasnější zažitek. Rozhodně si myslím, že to pro Vás bude lepší, nežli se trápit tím, že jste panicové. Pak si klidně můžete hledat dívku na vztah a už Vás pak nebude trápit, jak ji případně říct, že jste ve svém věku panicové. Bohužel, ve společnosti ve které žijeme je to divné, být v tomto věku panic. Jinak jak říkám, mě osobně to ujeté a divné nepřijde.

 • Ahoj,

  Myslím si, že Tvůj problém není zas tak hrozný. Podle toho, jak píšeš vypadáš na suprovýho kluka. Mám podobný problém jako TY. I když mi ještě není 23, pomalu se to blíží 🙂 Můj problém je ale v tom, že kluka MÁM už DVA roky ale ještě nepřišla ta chvíle na SEX. Deptá mě to, ale není to tím, že bych JÁ nechtěla nebo nechtěl MŮJ PARTNER. Spíše se oba bojíme, že tím náš vztah pokazíme. Ale to je jen ta na okraj ať víš, že nejsi sám s takovýmhle problémem. Taky jsem uvažovala, že půjdu a vyspím se s někým, koho potkám jako prvního. Ale tohle jsou jen mé myšlenky a já vím, že bych to nebyla schopna udělat. Pro tvoje uklidnění, nemusíš se vůbec stresovat z toho, že by se ti někdo smál, nebo že bys byl divný. Kdybych JÁ chodila s takovýmhle klkukem, jako seš TY, byla bych vlastně i RÁDA protože bych věděla, že nejsi nějaký hajzl, který chce po holce jen jedno. Vem si z toho něco 🙂 Snad se Tvůj “problém” brzy vyřeší … 😉

 • Pro Anonymku,
  holka zlatá, ty vůbec nevíš, jak těžké to je. Vůbec nevíš, co prožíváme. Tak jedna rada, chyť si svého prince za ruku a jdi si užívat života, bude to tak lepší.

 • ,,Ve světle reflektorů, které jsem rozsvítil, když Josa odcházela, vidím všechny ty tváře. Splývají v jednu trojjedinou. Reflektory zhasínají, kouzelná tvář se rozplývá, všechny tváře, které jsem kdy viděl, se rozplývají. Nakonec a naposledy velké světlo. Pak už je jen temnota a ticho. A potom už ani to ne.,,

  🙁

 • Tak první co ti řeknu…do bordelu fakt ne! Zkazí ti to “zážitek”…bordel je o ničem..tedy podle mého názoru…A že to ženy vycítí. Jsem holka a tak můžu s čistým svědomím říct, že ano, ale ne vždy. Možná ani nechceš, ale dáváš to znát. Možná když dojde na nějaké ty intimnosti, tak jsi stydlivý, nevíš co a jak. To je pochopitelné, když nemáš zkušenosti. Věř mi, že na světě je holek, které mají stejný problém a mají z toho mindráky. Ale i kdyby ne, tak se najde holka, která tě bude mít ráda proto, jaký jsi a né pro zkušenosti. A jestli ti ani tohle nepomohlo, tak věř tomu že sex je pud a každý to umí…bude to v pohodě uvidíš 😉 každopádně držím palce….

 • Chlape, chodíš sem a čteš si diskusi? Změnilo se něco? Jsi na tom lépe nebo hůře?

 • Ahoj,nevím, jestli Ti tohle nějak pomůže nebo ne,ale pokusím se o to.
  Nevím, proč všichni (kluci i holky) si připadají divně, když jim je přes 20 a ještě s nikým nespali. Přijde mi to jako hloupost…
  Chci povědět svou zkušenost s tímto: Měla jsem kamaráda(asi od července 2010), seznámili jsme se přes bráchu a stali jsme se po nějaké době hodně dobrými kamarády (nikdy jsem lepšího neměla). Od té doby jsem měla 3 kluky, pořád nějaký problémy a on mi byl vždy na blízku, utěšoval mě atd. Prostě moc hodný kluk. A já zase byla oporou mu. Trápilo ho, že je mu 18 a neměl nikdy pořádně žádnou holku. Ale netoužil po tom s někým hned hupsnout do postele, ale toužil po lásce a po vztahu. Ale prostě byl trochu trdlo (nebo alespoň jsem si to v té době myslela) a taky byl trochu stydlivý a tak se mu prostě nedařilo. Někdy v lednu jsem mu řekl ze srandy, že ho naučím líbat :D. Tak jsme se prostě políbili a bylo to neskutečně zvláštní! A bylo to skvělý! (Kam se na něj hrabal jeden trouba, co mě balil a měl předtím 19 holek! Fuj.. ). A jak to dopadlo? Přišla jsem na to, že to ani trdlo ani stydlín není, že je moc príma, milý a hodný a to, že nikoho ještě neměl mi vůbec nevadí. Nevím,jak to dělá, ale pokaždé nějak vycítí, co zrovna chci, co se mi líbí atd. A já jsem za něj prostě nehorázně ráda! Protože mám pocit, že tohle je na celý život (nebo bych to tak alespoň chtěla). A přestože jsem byla zvyklá na ty “zlý” kluky, tak už bych takového nikdy nechtěla! Protože až budu starší,budu mít ho a každá mi ho bude závidět. Protože s “hajzlíkama” nikdo rodiny mít nechce :D.
  Takže závěrem: Holky chtějí hodný kluky! Možná v 16ti ne, ale ve 23 podle mě jo. A jestli si myslíte, že jsme nějací nudaři, tak to teda nejsme :P.. Chodíme na party, máme plno přátel a užíváme si i tak:).. Prostě nejšťastnější na světě:).

 • Souhlasim s Lucinkou, Vercou, Ajou… a mnoho dalsima tady. Bud v klidu, znam dva kluky, je jim 20, nikdy nemeli zadnou holku. A pritom jeden z nich je docela hezkej a inteligentni, a myslim ze by sve holce snesl i modre z nebe. Nevim jaky je duvod, ze ho holky neberou jako potencialniho partnere, ja kdybych nebyla zadana tak rozhodne bych s nim zacala konverzaci a mozna casem i vic. Taky znam dalsiho kluka, je mu 23, jeho holce 23 a jeste se nemilovali. Proste nejak maji pocit ze na to jeste neni spravny cas. A dalsi kluk byl panic do 22. A dalsi holka, taky docela hezka, inteligentni, mila a vtipna, mela jenom jednoho kluka, se kterym ale nespala, protoze byli spolu jenom tri mesice a ji se to nezdalo vhodne (ani ta doba ani to ze s nim). Ted je ji 21 a je panna, a nema kluka. Ja byla panna do 19. Je to celkem normalni, to jenom nektere deti si mysli, ze je ultramoderni a trendove a zcela normalni mit sex v 12-16 letech. Vazeni, ne. Normalne to neni. Normalne to je mozna v Africe, kde rodi 13tilete holky. Sex neni soutez co nejdrive se zbavit nalepky panic/panna.
  A odpoved na tvoje otazky – ja si nemyslim, ze poznam na klukovi, kdyz je panic. Ale posramocene sebevedomi zpoznam jiste. Muj kluk ho mel taky nekde u kotniku, kdyz jsme se seznamili. Nastesti se mi podarilo za tu dobu co jsme spolu mu ho zvednout, protoze jsem mu davala najevo, ze je skutecne hodny a hezky a rozumny a sikovny a dalsi veci, naprosto skvelej chlap. Drive o nej meli holky zajem, ale on je nechtel, protoze hledal holku, kterou si bude vazit a bude s ni moci mit dlouhodoby vztah. A pak byl smutny, kdyz vsude kolem sebe videl zamilovane pary a on byl sam. A taky byl obcas uz temer zoufaly z toho, ze pro nej neexistuje zadna holka. No zda se mi, ze vic mu chybel nekdo blizky, jako partnerka, ne rodice nebo sourozenci nebo kamaradi, nez to, aby uz nebyl panicem. Ted uz to je vsechno ok a jeho rodina je taky rada ze ma hodnou holku a je stastny. Ne, nepredvadim sse a nechlubim. Ale jsem opravdu rada, ze jsme se nasli a ted jsme spolu. Cekali jsme dlouho a vyplatilo se.
  A dalsi vec – neni to grazlik. Grazlici se mi libili kdyz mi bylo 14. Cim jsem byla starsi, im vic jsem hledala spolehliveho a hodneho kluka. Myslim, ze slecny v tvym veku hledaji spis totez. Hodne stesti

 • Ahoj,
  za nedlouho mi bude 26 let. Přátelé o mě říkají, že jsem poctivý, férový chlap, který drží slovo. Jsem vysokoškolsky vzdělaný. Mám vytrénovanou sportovní postavu. Nekouřím. Alkohol vyjímečně. Mám rád přírodu, děti, zvířata. Myslím si o sobě, že bych jednou mohl být skvělí partner. Nemám nic proti uklízení doma. Rád vyperu, umyju nádobí, zametu. Žena je pro mě smysl života. Nedokážu si představit, že bych někdy žil sám. Do budoucna plánuji si postavit dům, pomáhat druhým, cestovat. Několik holek už mi i dokonce řeklo, že takový poklad by chtěli mít doma…
  Teď k mému problému. Nikdy jsem neměl žádný vztah. Nikdy jsem se nelíbal, nikdy jsem nedržel holku za ruku, nikdy jsem žádnou dívku neobjal. Nejblíže, kdy jsem byl dívce byly taneční. Tidíž nikoho asi nepřekvapí, že jsem panic. Neřekl bych, že jsem zrovna nějak moc stydlivý nebo ošklivý. Spíš mám pocit, že prostě není mým osudem být šťastný. To že jsem panic mi vůbec nevadí, ani mě to nijak nestresuje. Vadí mi ale, že jsem nikdy neměl žádný vztah. Vadí mi to, že to ještě nikdy nezacinkalo. Poslední dobou mám pocit rezignace, zatracení. Dokonce jsem už i začal brát antidepresiva. Jde se mnou z kopce…

  Nemám žádnou radu, sám bych nějakou potřeboval 🙁

 • Pavle, ja jsem zadana ale tohle cos napsal muze byt pro tebe prilezitost se seznamit s holkou, ktera hleda pritele jako jsi ty. Byt tebou, zverejnim tady na sebe nejaky kontakt 🙂 preji hodne stesti kluci, verim, ze vam to vyjde, nezoufejte, nehledejte jenom vy sami tu spravnou, dejte ji take sanci at najde ona vas

 • Ahoj,
  jen jsem ti chtěla napsat, že mi za měsíc bude 24 let a jsem panna. Moji nejbližší kamarádi to vědí, nestydím se za to, nemám za co! Nemám žádné trauma, jsem vysokoškolačka a za “ošklivku Katku” se nepovažuji. Vím, že je to těžké v jistých situacích a vím, že nejde o to mít sex, ale spíše poznat vztah-partnerství. Mě vždy pomáhá si sednout k internetu a přečíst si nějaké “bravíčko” a pomyslet si, že tohle nemám zapotřebí. Dojít do bordelu a mít to za sebou? Tím nic nezískáš, naopak ztratíš na originalitě. Taky zavidím svým kamarádům, že někoho našli či mají povahu a nevadí jim jednorázovka. Já, ale taková nejsem, nechci být. Až to přijde, tak to přijde. Doufám, že tím, že jsi to napsal se ti ulevilo. Jenom jsem ti chtěla vzkázat, že nejsi sám a nemá cenu se tím trapit.

 • Nemá cenu se tím trápit?????
  A čím se má necu trápit?????

  Jsem na prahu vyhoření, sebedestrukce…

 • Ahoj příteli, je mi 23 let, zkušenosti už mám, milování jsem už taky zažila, ale jasně Ti můžu říct, že já osobně bych neměla absolutně žádný problém začít si s klukem, který je totálně bez zkušeností. Naopak bych si nikdy nezačala s někým, kdo má za sebou tisíc sexuálních partnerů…Nevím, v jakých vodách lovíš, ale většina správných holek nemá problém začít si s nezkušeným klukem…naopak. Myslím si, že Tvé trápení je způsobeno spíš společenským nátlakem. Kdysi bylo běžné být panic či panna i do 30 let apod…sex přišel až po svatbě a nikdo se nad tím nepozastavoval…dnes je sexuální morálka natolik uvolněná, že jakmile má někdo 17 a je ještě panic/panna, tak je to považováno za společenské fópa. Proto moje rada zní, buď sám sebou, nedej na společnost a počkej si na pravou lásku…bordel zavrhni, mohlo by tě to mrzet, vyplatí si počkat na spřízněnou duši, to mi věř…
  A taková perlička na závěr…z vlastní zkušenosti Ti můžu říct, že když jsem v osmnácti při hře na pravdu řekla před celou třídou, že jsem ještě panna, tak k mému velkému překvapení mi postupně většina mých spolužáků řekla, jak mi závidí, jak je to hezké, že čekám na někoho, koho budu mít fakt ráda, a že by rádi vrátili čas a byli by taky rádi pannami,panici…i když lidi dělají ramena, pravda je většinou někde jinde;-) Měj se hezky!

 • Pro Tomáše: Nikdy jsi neobjal holku?? Tím se trap, protože jestli nedokážeš obejmout člověka (holku), jak jí chceš dát pusu? Jdi na diskotéku, jdi do společnosti, bav se a na rozloučenou můžeš zkusit kamarádku obejmout. První krok a ten druhý je se zvednout od počítače a přestat každý den “checkovat” tuhle stránku.

 • ahoj,
  je sice fakt, že znám pár holek které vyloženě říkají že se jim líbí “zlí kluci” ale tyhle holky jsou ve věku od 13 do 16 let, mají to z bravíček a zdřejmě nemají tušení o čem mluví, a s takovýma asi o sexu moc nepřemýšlíte?! Holky kolem 18 už by si o takového “grázlíka” neopřely ani kolo protože s takovým by jednou rodinu založit nechtěly. Takže ze sebe(podle některých rad které tady zazněly)grázlíky nedělejte pokud “o to” teda nechcete přijít s nějakou 15kou která by se vám za to možná i vysmála podle toho jaké ty holky v dnešní době jsou.
  Chtěla bych dát nějakou chytrou radu, ale krom toho ať ze sebe neděláte grázlíky nemám co dodat :(, snad jen to že mi by to rozhodně nevadilo, a i přesto že sice pozdě, tak by to mělo být s někým milovaným a ne v bordelu nebo nějaká jednorázovka…držím palce 🙂

 • Myslím, že žádné rozumné holce by nevadilo, že jsi ve 23 letech panic 😉
  Spíš kdybys nějaké slečně řekl, že máš ve 23 jednu sexuální zkušenost a to z bordelu, tak budeš za vola. Zrovna nedávno jsem se s jedním takovým klukem seznámila, je mu 23 a sex měl dvakrát – v bordelu. S tím se mi neváhal svěřit asi půl hodiny po seznámení, a to ani nebyl opilý, no co si o takovém člověku myslet. Ale i kdyby to nebyl býval řekl, celkově z hovoru s ním, z témat, která vybíral, z jeho chování, pohledů, snah o dotyky bylo zřejmé, že jakmile je v místnosti s nějakou holkou, tak by se s ní chtěl vyspat, protože prostě nemá sex a hrozně moc by ho chtěl. A tohle zaručeně odradí. Takže se zamysli, jestli taky na tobě není poznat, že tvůj jediný zájem je přijít o panictví. Kluk, který má 23, byl panic a tak moc o to chtěl přijít, že šel do bordelu, a tím jeho sexuální život skončil, je ubohý. Kluk, kterému je 23 a je panic, protože prostě ještě nenašel tu pravou a jednoduše ještě nenastala vhodná chvíle, je úplně normální kluk. Ale je to jenom v tobě. Musíš se s tím sám vyrovnat a uvědomit si, že na tom není nic špatného ani nenormálního. Pokud se tím ale budeš trápit a pokaždé, když budeš někde s nějakou holkou, tak se budou tvoje myšlenky točit kolem toho, že jsi panic, tak to ta holka vycítí a nebude s tebou chtít mít nic společného 😉
  Rozhodně nedoporučuju stát se “grázlíkem”, jak tady někteří radili nebo hledat vztah na jednu noc. To nemá smysl.

 • Mám podobný problém. Začal jsem chodit s holkou a jednou se mě chtěla zeptat jestli jsem panic (neptejte se jak to bylo, ale poznal jsem to z kontextu), vyhnul jsem se tomu, ale mám dilema kdyby se mě opravdu zeptala, jak odpovědět. Nejdřiv mě napadlo zalhat, ale podle komentářů tady to asi není nejlepší nápad. Navíc se bojim, že by s tím počítala při našem prvním sexu a byla připravená, že už jsem zkušenej. Btw teď mi bude 20.

 • Jejda bordel ne… To je snad to nejhloupější řešení. Vezmu to naprosto subjektivně jen a jen podle sebe… Je mi 20, studuju taktéž UK, jsem normální holka, momentálně sama… 🙂 Kdybych se seznámila s klučinou, milým, sympatickým, inteligentním, všechno ostatní by bylo v pořádku, jistě by mě tahle informacee neodradila 🙂 Ale rozhodně bych to chtěla vědět… Asi by nebylo fajn něco očekávat – pak by bylo zklamání nejspíš na obou stranách 🙂 Takže nad tím moc nepřemýšlej, seznamuj se, nelámej to přes koleno a až se nějaká slečna objeví – o čemž nepochybuji, nevybal to na ni třeba hned, ale chvilinku vyčkej… A jistě najdeš pochopení… 🙂 Hodné holky se potulují všude – a s tím zbytkem se nemá cenu zahazovat 🙂 Hodně štěstí 🙂

 • jak ta koukám je tu spousta lidí kolem 20 kteří ještě neměli sex. což mě děsně těší. Je to krásné počkat ale pak to deptá. Sama jsem také tlačila na přítele, ale ani po roce a čtvrt k ničemu nedošlo a ted´ jsem i ráda, nechtěla bych to poprvé s ním, chci si nějaký čas počkat i když mám velkou chut´ … jinak je mi 16 😀

 • Jako první věc bych Ti chtěla říct, že mimozemšťan opravdu nejsi..;)
  Takových “dobou nezkažených” lidí je tu mnohem více..;):D Jen se o tom nemluví..;) Asi to bude právě tím, že si myslíme, jak to není normální..;)
  Já sama (21-letá studentka vysoké školy) jsem na tom úplně stejně.:D A upřímně, byly dny, kdy jsem si říkala: “vlítnu na to s prvním, který mi do cesty vkročí..” 😀 Vždyť i sousedka od vedle, co pořád chodí na základku, zažila víc než já kdy stihnu dohnat..:D
  Ale čím jsem starší, tím více si uvědomuji, že o “to” chci přijít s někým, koho budu bezmezně milovat.. a budu si jistá tím, že právě on miluje mě..;)
  Chci tím říct, že se nemusíš bát a tu pravou určitě potkáš..;) Možná dřív než si myslíš..;)
  Jednou jsem dostala radu, kterou ti ráda předám..:D “Nesnaž se něco násilím přivolat.. ono to přijde samo v ten pravý čas..” 🙂 o to víc to bude krásnější..;) Někdy je lepší si počkat..;)
  A jen tak na okraj..;) Kolik holek by dalo všechno za to, aby měly kluka jako jsi právě ty..;)
  Přeji hodně štěstí při hledání té pravé..;)

 • Neneee hloupost…vůbec si to tak neber..možná existujou holky co by do panice nešly a přiznávám že má své výhody když je muž už zběhlý, na druhou stranu platí pravidlo, čím více zběhlý muž, tím víc měl žen v posteli, a to není zrovna moc příjemné pomyšlení…,myslím že pro spoustu romanatických žen to může být výhra že najdou muže, pro kterého budou tou první, mě osobně by to těšilo a ono ty tolik ceněné zkušenosti se dají velmi rychle naučit, takže tím bych se vůbec nedeptala a ten tvůj problém že máš pocit že to že ny vycítí že si panic, není tak ale podle spíš vycítí že nemáš sebevědomí a to je odpudí, ženy sice nemají rády namachrovaný debílky ale trochu sebevědomí mít muž musí, aby na nás zapůsobil…myslím že až se potkáš s nějakou pravou slečnou s kterou si sednete do noty, pak půjde vše samo..člověk si partnera přece nevybírá podle sexu ale podle toho jak si rozumí a jak jim spolu je. takže nevěš hlavu, nejsi ufon, spíš takový zakopaný poklad pro tu pravou=)jo a ještě něco podle mých zkušeností, láska dycky příjde když to nejmíň čekáš, takže na to nemysli, soustřeď se na jiné věci a ono to příjde samo až to nebudeš čekat=)

 • hele neřeš to 🙂 mě osobně by to spíš potěšílo … v dnešní době holka moc často nepotká slušného kluka, který si na nic nehraje a hledá lásku a ne jen sex … po pravdě mě je 20 a jsem taky panna … taky jsem měla pár příležitostí, ale já nejsem ten typ holky, která vleze klukovi do postele bez lásky … občas mám kvůli tomu taky deprese, ale pak si řeknu, že klukovi by to mělo spíš lichotit a přejde mě to a podle mého by jsi měl udělat to samé … netrap se tím na každéhočeká ta pravá láska a jestli jsi panic nebo ne na tom nezáleží 🙂 jde hlavně o to, jaký je člověk uvnitř 🙂 😉 takže držím palečky

 • Ale prosím tebe, buď rád, pořád lepší než ta,
  která Tě k tomuhle článku inspirovala.Podle
  toho, co píšeš seš sympaťák, stačí zvednuot sebevědomí :-).
  Určitě JI brzo najdeš, tak se na to vykašli.Dál prohlížej
  stránky tohoto typu, zjistíš,co a jak se nám líbí
  a nakonec budeš mile překvapen! Občas(!) si udělej čas a zajdi
  na diskotéku, i tam se najdou supr holky (nezapomeň se koukat
  do koutků, pak se vyprs, usměj se, čau,a zeptej se jí, nechce-li
  k pití něco zakoupiti.Když ne tak ne, hrdě k té naproti)!
  Nastuduj vtpiný hlášky a hlavně se pořád usmívej.
  Ale život nejsou jen holky a sex! Poslouchej hudbu, která se ti LÍBÍ,
  můžeš zajet i na tu zmíněnou chatu (působíš inteligentně, takže
  učení stopro doženeš), najdi si koníčka, vytáhni kámoše třeba na vodu…
  A pro chvíle té nejhorší depky si můžeš koupit vibrátor! =)
  V pohodě, relaxuj, to se zmákne 🙂

  Jen, proboha, ten bordel NE!

  PS: Buď v pohodě, milej, citlivej… – holky rozhodně
  nepřitahují ti namachrovaní borečci, kteří si myslí, bůhvíco nejsou
  PPS: Možná jsem to blbě pochopila, ale tak nějak mi vyplynulo,
  že holkám nabízíš sex prostě moc brzo. TIP: Tohle téma
  nech plavat aspoň první měsíc vztahu – holka, kterou si zasloužíš,
  ti nejdřív musí věřit!
  ZLOM VAZ!!! =)

 • Myslím, že do bordelu bys neměl chodit:D podle mě je nejlepší užít si první sex z lásky:)) tak přeju úspěšné hledání 😉

 • Panictví není největší starostí ,jakou v životě máš. Nic si z toho nedělej a počkej si na tu pravou holku 🙂 Já vím , že se ti může zdát , že je na to v 23 pozdě , ale přijde mi , že není. Nemohu to posoudit , jsem mladší . Jít do nevěstince mi přijde jako úplná hloupost , nechápu , co by si z toho bez lásky měl , ikdyž to taky nemohu posoudit jsem pořád panna . A občas si taky přijdu jako návštěva z vesmíru a když kamarádky začnou rozebírat téma sex , radši odejdu . Ne, že by mně tohĺe téma nějak odpuzovalo , ale když zůstanu obvykle mám své panenství hned na talíři a to ne na chvíli , ale aspoň na týden a to je mi teprve necelých 17 . A na závěr Ti v boji jménem život přeju hodně zdaru , ať najdeš tu pravou a neuděláš nějakou hloupost… :-))

 • Ahoj, když vidím tolik příspěvků od holek, tak musím přidat i něco za kluky :). Je mi 25 a taky jsem panic, respektive jsem dokonce nikdy neměl vztah, ani jeden pokus o něj. Můj „případ“ je trošku odlišný, příčina je spíš v tom že jsem si hodně šel za svými koníčky a studiem, a jelikož jsem už od střední studoval techniku, kde na holku nenarazíš a například diskotéky nesnáším, tak jsem neměl mnoho příležitostí ke vztahu. Nejsem extrovert, který je schopný sám oslovit dívku a v kolektivu kolem mě se od konce základní školy nikdy žádná nevyskytovala. Takže u mě je příčina spíše v prostředí, ve kterém jsem se pohyboval. To ovšem neznamená, že bych o dívku nestál.

  Když čtu řádky, co tu píšeš, tak chápu tvoje pocity, někdy člověk kouká kolem sebe a má pocit že něco opomněl, že s ním není něco správně,… Popravdě, každý jsme jiný, neporovnávej se s ostatními, nezávoď s nimi. Určitě nejsi zaostalej, nebo snad někde existuje přesná tabulka s věkem? Zamysli se nad svými pocity, trápí tě to proto, že skutečně chceš, nebo proto, abys zapadal? Ta druhá varianta je střelba špatným směrem, nemusíš naplňovat představy ostatních, záleží na tom, co chceš ty.

  Co se týče toho, jestli to holky poznají? Myslím, že zkušené jo. A pokud považuješ pravdu za společenskou/partnerskou sebevraždu. Myslím, že pokud hledáš jen sex, vztah na jednu noc, pak je lepší nezmiňovat 🙂 Pokud hledáš skutečný vztah, třeba jako já, pak později bylo dobré si o tom s partnerkou promluvit a to z dvou důvodů. Zaprvé se vyhneš nedorozuměním, například když nebude chápat, proč vám to v posteli moc neklape, což může dopadnout špatně, hlavně pokud si nebude jistá a nebude to s tebou chtít probírat. Za druhé, k čemu je vztah pokud spolu partneři neumí komunikovat, nedokážou se spolu důvěrně bavit a nedokážou být k sobě upřímní?

  Bordel je podle mě ubohost a tvůj problém to nevyřeší, ten bude asi hlubší a jedna noc nic neřeší, tipuju, že to po tom bude ještě horší. 🙁

  Nakonec, přemýšlel jsi o konzultaci s odborníkem? Třeba psychoterapeutem? Možná že existuje ještě problém někde uvnitř, který nevidíš. Ještě než takovou myšlenku odsoudíš se slov že „to je pro blázny“ ti musím říct, že jsem si to dříve taky myslel, ale život mi ukázal, že je často složitější, než se zdá. 🙂 Nebolí to, možná jen tvoje ego. Jedná se o lidi, co se s takovými problémy setkávají běžně a jsou schopni pomoci, nasměrovat tě, pomoci ti uvědomit si více než jsi teď schopen vidět.

  Jo, a když čtu příspěvky níže tak jsem příjemně překvapen kolik žen je citlivých a chápavých k takovému problému. Což mě těší, dává mi naději a zároveň mě silně nutí pochybovat o tvé větě o partnerské sebevraždě. Díky holky, ani nevíte, jak takováhle diskuze pomáhá. 😉

  Držím palce a věřím, že se ti to časem povede. 😉 Já jsem se nedávno začal snažit, už jsem dostudoval a mám volnější ruce. I když teď si musím nějak uspořádat život, a ještě to nebude jednoduché, ale co, někdy se začít musí. 🙂

  PS: Když to po sobě čtu, tak se divím, že jsem si ještě nikoho nenašel. Nevypadá to, že bych v tom měl úplnej hokej, nebo jo? 😀

 • Tak pro všechny tady, já bych se tím moc nezabýval, jelikož všechno špatný je k něčemu dobrý, navíc co je tak hroznýho na tom že je někdo panic? Máte jedinečnou možnost být volní … užívejte si života kolem sebe, choďte na výlety do přírody, na kolo … v budoucnu vás nebude nic omezovat a budete se moc věnovat naplno svým snům a zájmům. Život je o tom abychom si ho užili a ne abychom ho promrhali tím, že se budeme litovat kvůli něčemu takovému jako je sex. Ono to jednou příjde 🙂 Ale do té doby to pusťte zhlavy a alou ven! 😀

 • Po precteni tveho clanku jsem si myslel, ze jsem to psal sam vcetne veku,,,, a jinak vsem slecnam zde dekuji za pekne povzbuzeni (aspon me Vase prispevky povzbudily)

 • No, být tebou, seru na to. Já jsem sice cikán, takže jsem musel ”mrdat” už od 10-ti let. Musím Ti říct, že když začneš moc brzo, rychle tě to přestane bavit. Jsem sice cikán, jsem na to hrdý, pracuju, mám maturitu… Ale vykašli se na to! Aspoň máš volnost, užívej si, a hlavně, nedělej si s tím moc velký starosti. Víš k čemu by ti ty starosti byli? K HOVNU!!! Takže přeju všechno NEJ a uvidíš, přijde to samo.

  A BORDEL NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!

 • Přispívající se tu více-méně shodují, že to není přece žádný problém, až přijde ten pravý čas, že nic neuteče, a že jednou se určitě nějaká najde… OMYL!!! Samozřejmě, že TO PROBLÉM JE! A veliký! Protože jak poplyne čas, může to vést (a velmi pravděpodobně to také povede!) k rozvoji dalších psychických obtíží.
  Sex je přirozenou lidskou potřebou, která se projeví dříve či později a ve větší či menší míře. Pokud tato potřeba není uspokojována, má to samozřejmě negativní vliv jak na psychiku, tak ostatně i na fyziologii. Důvod, z jakého tato potřeba není uspokojována, je dost zásadní! Je rozdíl mezi vězněm, kterému to prostě není umožněno ačkoli by chtěl a za jiných okolností by mohl, člověkem, jehož potřeba zatím není tak silná a člověkem, který má silnou potřebu, ale není s to “opatřit si” vhodnou partnerku. U takového jedince vzniká začarovaný kruh s klesajícím sebevědomím a neschopností nalézt sexuální partnerku. To samozřejmě vede k dalším psychickým problémům, jako jsou deprese, apatie, pocity méněcennosti, stranění se společnosti, stresu při konverzaci nějak se sexem související (obtížná možnost zapojit se, pocit méněcennosti oproti svým vrstevníkům nebo dokonce mladším přátelům…), defensivnímu chování při konverzaci se ženami atp. Nakonec depresivní stavy mohou být tak silné, že to má zničující účinek na veškerý život takto postiženého jedince – na kariéru, pracovní/studijní výsledky, pěstování svých koníčků, vztahy v kolektivu, v rodině atd.
  Základní příčinou je obvykle neurotický stav zvaný sociální fobie, který se formuje v období puberty někdy mezi 14. a 18. rokem, a to na základě života tomuto období předcházejícímu a působení kolektivu, v němž se jedinec nachází v inkriminovaném období. Věk samotný, kdy si jedinec začne svou neschopnost najít si sexuální partnerku uvědomovat, není až tak podstatný – i když samozřejmě čím starší, tím těžší a těžší náprava bude. Podstatná je hlavně doba, po jakou tento stav trvá, protože v této době teprve dochází k progresi.
  Dále NENÍ pravdou, že dotyčný vše přece může dohnat, že mu nic neuteče. I kdyby svůj problém nakonec zlomil dejme tomu v 35 (i takové případy existují!), jen těžko už může dohnat ztracená “nejbujařejší” léta, sex s mladými děvčaty, sbírání zkušeností při ne příliš vážných známostech aj. a to se pak může projevit dalšími psychickými problémy, jež mohou vést až k různým pseudodeviacím (ve skutečnosti o žádnou deviaci nejde; dotyčný bohužel jen přeskočil určité období ve svém osobnostním vývoji, jež mu pak chybí), promiskuitě, problémům založit a hlavně udržet rodinu.

  Řešení?
  V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ si nenalhávat (nebo dotyčnému nenalhávat), aby to nelámal přes koleno, že jednou ta pravá přijde, že jednou se stane nějaký zázrak a vše se spraví. NESTANE nebo stane ale problém stejně nebude vyřešen docela. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ dotyčnému netvrdit, že ženy nepřitahují “namachrovaní borečci” – to dotyčný slyšet nepotřebuje, k tomu má totiž AŽ NEZDRAVĚ daleko! On by naopak trochu toho zdravého “namachrování” potřeboval. A navíc to je lež! Ženy si za sexuální partnery opravdu spíše vybírají “namachrované borečky” a v této fázi jde v první řadě opravdu o sex, o dlouhodobý vztah až v druhé řadě a dokonce bych to ani nedoporučoval. Dotyčný se totiž opravdu bude muset pokusit “dohnat” zameškané, aby v budoucnu byla eliminována možnost litovat něčeho zameškaného nebo nedej bože nezačal pociťovat touhu vynahradit si to třeba na vlastní dceři, až jednou eventuálně nějakou bude mít. Placené erotické služby samozřejmě NEJSOU cestou, jak tomuto problému ulevit, protože příčinou je ta neuróza, která nezmizí, protože dotyčný bude stále trpět pocitem, že “normálně” se k sexuální partnerce není schopen narozdíl od ostatních dostat. Dále je zásadní rozdíl v této situaci mezi muži a ženami! Ten rozdíl je prostě v rozdílných povahových rysech lidských samců a samic, proto NELZE aplikovat ženská doporučení na muže. Muži to prostě prožívají jinak už ze své podstaty a taky jsou jinak vnímáni.
  Buď je třeba CO NEJDŘÍV vyhledat odbornou pomoc u psychologa, nebo se pokusit najít si pár přátel, kteří takovýmito problémy zdaleka netrpí, ale spíše “trpí” opačným problémem (ve skutečnosti tím opravdu také mohou trpět – nechtěnou promiskuitou, neschopností najít si vážnou známost), a zkusit se dostat do jejich “vleku”, zkrátka mezi ženy, naučit se flirtovat, odpozorovat to od nich, získat sebevědomí. Přeci jen, když např. na koupaliště vejdou tři muži, z nichž dva jsou “zkušenými lovci”, bude mít i ten třetí co jde s nimi výrazně vyšší šanci dostat se do blízkosti žen a zapojit se s nimi do takového hovoru, který směřuje tam, kam by rád. Záleží samozřejmě také na stádiu, v němž se problém nachází, a na vnitřní síle a vůli postiženého jedince. Komplikovanější případy bude nutné nejspíš opravdu řešit odborně. Dobrou zprávou je, že tento typ neurózy, jež všechny ty problémy způsobuje, je poměrně dobře eliminovatelný např. pomocí kognitivně-behaviorální terapie, jež se může v počátku léčby kombinovat s medikamentózní léčbou (farmaka pro potlačování depresí a pocitů úzkosti).

  Sečteno-podtrženo, 23letý MUŽ, který ještě neměl sexuální zkušenost, ale potřebu sexu přitom má, opravdu MÁ PROBLÉM, který je třeba řešit a co nejdříve vyřešit. Žádné chlácholení není nic platné. Je třeba odstranit blok, který mu brání žít plnohodnotný život, a pak už bude na něm, jak s nově nabytou schopností naloží.

  • Citace: “…není s to “opatřit si” vhodnou partnerku. U takového jedince vzniká začarovaný kruh s klesajícím sebevědomím a neschopností nalézt sexuální partnerku. To samozřejmě vede k dalším psychickým problémům, jako jsou deprese, apatie, pocity méněcennosti, stranění se společnosti, stresu při konverzaci nějak se sexem související (obtížná možnost zapojit se, pocit méněcennosti oproti svým vrstevníkům nebo dokonce mladším přátelům…), defensivnímu chování při konverzaci se ženami atp. Nakonec depresivní stavy mohou být tak silné, že to má zničující účinek na veškerý život takto postiženého jedince – na kariéru, pracovní/studijní výsledky, pěstování svých koníčků, vztahy v kolektivu, v rodině atd.”

   Naprosto přesný popis stavu, kam se pomalu ale jistě začínám dostávat. Už mě pomalu ani mé koníčky nebaví.

   • Dalšího půl roku v tahu a v podstatě žádný pokrok. Jedno rande k ničemu, jedna kamarádka z druhého konce republiky, a jinak akorát oči pro pláč. K tomu ještě rodina v rozkladu.
    Asi pomalu začnu hledat toho psychologa (a nebo pistoli?)

 • hm…. jsem na tom dost podobně…. akoraát starší o něco 🙂 mám vyhledat psychologa teda? nebo by se našla holka co by mi pomohla? aniž by to byla vyloženě prostitutka? 🙂 icq 349 201 123 jsem teď často v Praze – Plzni

 • Zcela souhlasím s Dr.
  Žádné sladké řečičky o tom, že to jednou přijde, nejsou na místě. Moc dobře vím, o čem mluvím. Mám stejný problém, akorát mi je už 26 let. Mám velké psychické poruchy. Přišel jsem kvůli tomu i o práci. Straním se lidem, je mi ve společnosti nepříjemně. Mám pocit, jako bych mezi nimi byl jediný looser. A podívat se dívce, která se mi líbí, do očí? Nemyslitelné… ach jo 🙁 Nejraději bych tenhle život ukončil a začal znova jiný život. A to jsem býval takový příjemný, optimisticky naladěný kluk. Kde ty časy jsou… Jsou pryč, protože nepřišlo to, co mělo přijít. Je to těžké, moc těžké… Omlouvám se, ale žádnou radu na toto téma ani zdaleka nemám

 • Tomáši, každej má nějaký problémy. Každej! Někdo třeba nemá ruce. Někdo je plešatej, jinej tlustej. Další nemá peníze, jinej nevyjde s lidmi. Jinej trpí erotománií a chorobnou promiskuitou. Taky je to problém, ten člověk není šťastnej, zrovna jako ty nejsi, a rád by s tím něco udělal, ale neví jak. Že někdo do svejch šestadvaceti nebyl schopen sbalit holku je jen další z tý hromady různejch typů problémů. Prvním krokem je uvědomit si, že tím, že máš nějakej problém, nejsi výjimečný, ale naopak normální. A že ten problém není tak zásadní, jako kdybys neměl ty ruce – takovej problém se řeší o dost hůř a je to nesrovnatelně větší koule na noze, to asi uznáš. Ale tím to nechci shazovat – každýho omezuje jeho problém a ne problém, kterej nemá.
  A že nepřišlo něco, co mělo přijít… K někomu to přijde, někdo holt za tím musí jít sám. Zvlášť když už cítí, že by to potřeboval, a samo to za ním nejde. Když bude u tebe v baráku hořet, taky nebudeš spolíhat na to, že tě hasiči zachráněj, protože spoustu lidí zachránili, ale budeš se nejdřív snažit utýct sám.
  Důvody proč to nepřišlo můžou bejt různý – prostě jsi nebyl v tý správný společnosti, nebyl jsi na správným místě ve správný čas. Ale zase – to je normální, to se stává! Bejt ve správnou chvíli na správným místě – to je naopak štěstí.
  Když budeš svůj život trávit uzavřenej sám do sebe se svýma komplexama někde doma, tak zrovna tomu štěstí moc naproti nepůjdeš. Buď ti to tak vyhovuje, nebo to budeš muset změnit. Jo, je to těžký, ale těžký není to samý, co nemožný.
  Že bys nejradši svůj život ukončil a začal znova? To by mělo význam jen kdybys věděl, kdes udělal chybu. Víš to? Jestli jo – fakt je pořád pozdě na nápravu tý chyby? Tohle je život, ne naprogramovaná hra, kde když něco zvořeš, tak se nedá pokračovat ale jedině začít od začátku.

 • Koukam, že mnoho lidí tu má ty samý kecy o “té pravé”. Jakube mně je 20, a jsem na tom stejně, možná i hůř než ty. Dosud jsem neměl “to” a holku jsem měl jedinou a to celých 14 dní. Moje seznamování (v reálu) vždy skončí tím, když mi holka koukne do obličeje a vidí, jak vypadám nebo (na netu) když pošlu svojí fotku. O vzhled jde každému (i klukům samozřejmě) a jaký jsi uvnitř zajímá jen velmi málo lidí, z nichž ještě méně ti dá šanci ukázat to, jaký jsi. Kdo řiká, že mu o vzhled nejde, ten lže, jde o něj skutečně každému – snad jen někomu více, a někomu méně. Takže já ti nebudu přát, aby sis našel “tu pravou”, protože mně samotného tyhle kecy štvou a střílel bych za ně. Jenom prostě popřeji hodně štěstí, abys narazil na nějakou, co dokáže být hodná a věrná. Věrných se taky v dnešní době moc nenajde. Kuba
  PS: Čekám s tebou, nejsi v tom sám! 🙂

 • Jsem na tom podobně jako ty jen o rok míň. A nestojí to za nic.
  Můj problém je asi v tom jak někdo psal prakticky od konce Zš jsem v kolektivu bez žen. A mám pocit, že čím je tato doba delší o to je horší něco změnit a konečně si nějakou holku najít. Tím spíš že jsem jako většina lidí v této situaci introvert.
  A největší peklo je když se náhodu dostane řeč na sex. To si připadnu jako největší trotl na světě.

  Nemůžu vůbec číst některé příspěvky tady. Jako například co napsal Michal.
  Takovou s prominutím blbost jsem ještě nečetl.

 • Taky jsem to ještě nedělal je mi 25let těžký introvert – melancholik. Moc krásy jsem taky nepobral.. Pokusy zbalit holky na diskotékách ,akcich a podobně skončili fiaskem… citově mě to deptá.. Přitom mi nejde jen o sex ale i lásku,pohlazení a hlavně porozumění… přestal jsem věřit.. Tomaš

 • Ať si řiká kdo chce co chce, holkám většinou půjde o vzhled, aniž by se snažily toho člověka nějak poznat. I proto se tak často spálí a já jim to přeju. Na druhou stranu chlapům zas většinou jde jen o to jedno především.

 • Ahoj,
  taky se musím připojit s trochou podpory. Mě je osmnáct a sexuálních partnerů jsem měla… no… víc než by se slušelo. A řeknu ti, není to vlastně moc žádná výhra. Zkusila jsem proslulé holkaře, nevinné nezkažené slušňáky a spoustu typů někde mezi tím a v tuhle chvíli už mě sex zas tak moc nebere, což je v osmnácti trochu smutný 🙂 mmch, jestli chceš, napiš, pokecáme 🙂

 • Cau, je mi 21 a jsem taky panic, ale nijak si z toho hlavu nedělám. Takových jako my jsou stovky. Možná je to taky tím, že mám docela vysoké nároky na dívky.
  Každopádně si myslím, že vypadám dost dobře, a proto si z toho, že jsem sex neměl hlavu nedělám. Jednou to přijde a přijde to s tou, která si to zaslouží.
  Abych ti poradil – jestli vážně nemužeš překousnout, že si ještě nešoustal, tak jsi do bordelu a nebo nějakou buchtu znásilni (dnešní společnost už je tak zkažená, že to ani nikoho nepohorší) a nebo budeš chlap a počkáš si na holku, kterou ti přivane osud. A věř, že taková přijde 😉

 • Když jsem se seznámila s přítelem, tak byl panic – a i já jsem byla panna. Dobrá, poprvé jsme sice byli dost nervózní, ale zvládli jsme to. A jako jedna z mála holek může říct, že se mi mé poprvé opravdu líbilo, protože to bylo hodně intimní a celé to bylo jen o důvěře a komunikaci. Teď jsme spolu čtyři a půl roku a neměnila bych. Takže hlavu vzhůru, ono na tom panictví moc nesejde. Pokud tě partnerka bude mít ráda, bude ji to šuma fuk. Naopak si myslím, že je to možná i lepší, protože nemáš žádné špatné návyky a ona si tě bude moct naučit co jen bude chtít.

  Víš co je tvůj problém? Moc se na to zaměřuješ. Mně je dvacet a kdybych neměla přítele, tak by mi panic nevadil. Ale vadil by mi kluk, který je posedlý nějakou myšlenkou o tom, že je panic a je to vlastně strašně hrozné a nejhorší na světě. Zamindrákovaní kluci jsou příšerní. Prostě to neřeš, ono to přijde. Bordel je řešení, jak se zbavit nálepky “panic” – ale ta nálepka je pouze ve tvé hlavě. Ve skutečném životě totiž holky nejsou prostitutky a k sexu přistupují jiným způsobem, takže pak sex s normální holkou bude stejný, jako by byl tvé poprvé – protože daná dívka určitě nebude dělat to, co zjistíš, že dělají slečny, které jsou za to placené. Takže podle mě – vyhozené peníze.

 • Hogreta to evidentně nechápe. Nejde o žádnou nálepku. Nenapadlo tě, že to tomu člověku prostě chybí?

 • Kiwi: “To bych mohl být panic dalších sto let. Vždyť už si ani nemůžu najít holku, protože pochybuji, že nějaké holka ve věku 20 a 25 let touží po klukovi bez zkušeností, to je hloupost. A říct, že jsem panic? To je společenská/partnerská sebevražda.” – Opravdu máš pocit, že daný chlapec to nebere jako nálepku panice? Na mě ten článek takhle působí.
  Ale jasně, že mu to chybí. Mně taky chybí peníze, ale nejdu kvůli toho vykrást banku. Prostě počkám, až si našetřím, však nic neuteče. Pokud se ale budu furt trápit, že ty peníze nemám, budu z toho v depresích, tak si moc nepomůžu. Pomůžu si, když budu pracovat s radostí a přestanu se na to tolik zaměřovat:). Pokud si vybere bordel, tak si myslím, že si moc nepomůže. Naopak, bude sex vyhledávat častěji a častěji. Ve výsledku utratí spoustu peněz s tím, že když si pak najde partnerku, tak bude možná ještě nervóznější, protože si bude moc dobře vědom, že má na sex v partnerství možná trochu zkreslený pohled. Ale je to samozřejmě jeho volba, jeho peníze. Jen jsem chtěla poukázat na to, že jediný problém je v tom, že v tom vidí problém on. Rozumné dívce, se kterou stojí za to mít vztah, to vadit nebude.

 • vstricne reakce pritomnych dam jsou mile, ono je ale celkem snadne jen tak rict “jasne, ze by mi to nevadilo, dulezity jsou jiny veci a vlastne by to bylo i hezky”. tim nechci naznacovat, ze jsou to kecy, v praxi ma ale tve panictvi spoustu viditelnych projevu (sebevedomi, vystupovani, komunikace apod.), ktere vetsinou vadi uz trochu vic. jak tu nekdo napsal: “zamindrakovani kluci jsou priserni”. sam jsem jeden z nich a funguje to bohuzel perfektne. a to ani nejsem panic. ted mi je ale 24, uz nekolik let jsem sam a zazivam neco hodne podobneho jako ty. takze ztrata venecku sama o sobe nemusi nic resit, jde o to, aby ti ta zkusenost a vse, co s ni bude spojene, umoznily nabyt patricne jistoty a klidu. to nejaka ta souloz nezajisti a uz vubec ne v bordelu. (ne ze bych to mel overene..) jinak souhlasim (i kdyz jsem asi zaujaty) s Dr., ze to je PROBLEM a ze by se mel konstruktivne resit. tu terapii bych zkusil, ja s ni zatim moc nepochodil, ale nic za to (krom nejakeho toho penizu) nedas. tim problemem ale neni tva nezkusenost, ta z tebe nedela horsiho cloveka. PROBLEM je dopad, jaky to ma na tvuj zivot. a to neni jen o tom, ze to “moc resis” a holkam by to pri tom nevadilo. nebo teda je, akorat ze od toho reseni k nereseni je treba urazit kus cesty, resp. udelat kus prace na sobe a to muze byt sakra tezky.. no nic, tak at to jde

 • Mne je 17 a som panic, ani vzťah som nemal.. Len take detske v školke som s jednou babou chodil, aj sme si dali pusy..a tak v 10 som chodil vom z jednym dievčaťom to je všetko 😀 teda skoro nič..na druhom stupni o mňa žiadna baba ani nezakopla na strednej to je lepšie, baby si ma všímaju podstatne viac. Niektoré ma doslova balili pohladom, no po čase až na pár prestali..a viem prečo..som dosť tichý..nie daky extrem, v kolektive nie som žiaden outsider no ani zďaleka nepatrím k oblubenym..už 2 roky mi nikto nepovedal žiadnu urážku a som z 95% ľudmi zadobre no nikto z nich by si ma zrejme nezastal pri niejakej vážnej situácii a nemožem sa na nich spolahnut ako priatelov. Dosť ľudí sa ma pyta prečo nema babu, či som mal a tak.. Je to dosť deprimujúce.. Niektoré baby mi aj povedali že som pekný či zlatý, len ja ani neviem prečo bral som to len ako žart (pričom to ako žart možno ani nemysleli..). Doteraz som to priraďoval mojej plachosti a tichosti no s pribudajucim vekom sa mi zdá že tam bude URČITE aj dačo iné. A zrejme sa nato celé kladie velky dôraz, sex je na každom rohu keď si nemal 8 bab do 20 rokov tak si akože niečo viac ako ten ktory mal sotva 1 alebo žiadnu? Ak svet stojí na sexe tak sme v riti a z toho že ste panici/panny si nič nerobte. Mne sex ešte moc nechyba skôr by som chcel vzťah s dievčatom ktore viem že ma bude ľúbiť. Je vás tu vela nad 20 čo ste na tom ako ja a pevne verím že si niekoho každy z ná nájde ktory nás bude brať aj s našimi chybami, určite niekto taky pre každeho z nás existuje.

 • Re: Hogreta: Hele já si myslim že to partnerská sebevražda není. Já byl panic do 30-ti. Přítelkyně to poznala i když jsem zatloukal. Byla sice překvapená ale vůbec jí to nevadilo. Řekla jen:,,nechce se mi věřit se že tak hezkej chlap jako ty je ještě panic!”

  měl jsem trochu strach že se se mnou rozejde když to zjistila. Ale ujistila mě že ji to sice překvapilo ale že mě miluje a to že jsem panic není důvod k tomu aby se se mnou rozešla, že jsou pro ni důležitější jiný věci.

  Jen doplňuji, že přítelkyni je 27.

 • Dobre mozna si nedostal prilezitost a nebo na to nejsi pripravenej. Hlavne se nestresuj je to zbytecny 😉 nejde o to ze to nekomu vadi jde o to jestli to vadi tobe. Rekla bych ze dost kluku pohrda kamosema kteri jeste nemeli holku . No a ja jako holka bych z toho nedelala aferu 🙂 Proste az to prijde, prijde 🙂 Drzim palce 🙂

 • Jsem sice holka, je mi 19, ale mám stejný problém a snažím se to neřešit, ono se to jednou vyřeší samo. Není kam spěchat. Jinak držím ti palce, ať ti to jednou výjde a hlavu vzhůru 🙂

 • Mi je 28 a jsem na tom stejně.Pokusů mám za sebou mnoho. O vztah, úlety mě nikdy netáhly. A místama zážitky k pláči. Nevím co dělám blbě. Pořád poslouchám, že jsem takový a makový ale nikdy jsem neuspěl. Nechápu ten systém, jen vím, že jsem absolutně mimo něj 🙂

 • Mi je 28 a jsem na tom stejně. Pokusů už hrozně moc. O vztah. Zažil jsem i docela tragédie. Nevím jak to funguje nebo co dělám špatně ale nikdy jsem nezažil nic pozitivního i když mě okolí hodnotí kladně. Čert ví …

 • Zdravim naprosto te chapu me je 19 a jsem stále panic taky mam z toho obcas depku ale proste kdyz to nejde tak to nejde nedko holt ma smulu ja mam smulu spis v tom ze jsem malej no nebo nevim cim to je jako seznamuju se rad to mi nak jako jde a kecam se vsema holkama no ale kdyz proste zacnu tohle tema jako sex nebo proste neco podobnyho tak vsechny se prestanou bavit ajdou proste dal no jako me o ten sex ani moc nejde no ja bych spis chtel nakou holku a sni chodit no ale zkousel jsem to na 3 jestli by semnou nechdoily opatrne jsem sel na to ale nic nevyslo tak nevim no snad se to zlepší a držím ti palce

 • když to tady tak čtu…..tak naprosto přestávam mít deprese ze svýho života 😀 oproti vám jsem megastaaaaar :DDDDD

 • Kdo tohle nezažil, tak nikdy nepochopí. Je mi 24, stále panic a dívka stále v nedohlednu. Nějak jsem to neřešil, ale poslední tak asi 2 a možná více let se mi chuť na sex postupně zvyšuje a tady si všímám na sobě, že tyhle stavy již nemám úplně pod kontrlou a doopravdy začínám mít problém. Ten kdo napíše, že sex neni důležitý a že ho nemám řešit, tak bych ho nejraději kopl do hlavy. Ukájet své potřeby masturbací nemá již skoro význam, protože mi to prostě nic nedává. Fakt si nejsem jistý jak tohle ještě dlouho vydržím a kam to všechno povede. Už jsem byl rozhodnutý jít do bordelu, ale pak jsem si uvědomil, že to řešení není. Chci zažít první sex kde jsou city a láska, a ne že se mi vyvalí nějaká ťapka na postel absolutně bez nějakých emocí nebo tak. Navíc taková pravidelná návštěva bordelu by se taky mohla pěkně prodražit. Samozřejmě toto se projevuje na sebevědomí u mě poměrně významnou částí a cítím, že jako člověk prostě selhávám. Nervní, rozházený, podrážděný. Momentálně doopravdy život na prd.

 • Naprosto souhlasím s Petrem. Je mi 25 a sám bych to nenapsal lépe. Proč tady někdo nenapíše, jak a kde se seznámil nebo jak vůbec navázat kontakt. To by bylo pro nás daleko prospěšnější, než příspěvky ve kterých si někdo jen stěžuje. A mimochodem, myslím si že holky na tom jsou oproti klukům daleko líp už jen pro to, že se v naší společnosti očekává iniciace od mužů a ne od žen.

 • Já si myslím, že nějaké rady nebo zkušenosti s navazováním kontaktů u dívek jsou tak trochu zbytečné. Ono to můžou být dobré rady, ale každý člověk je jiný a prostě na každého / každou platí něco jiného. Samozřejmě, že ženy to mají jednodušší. To, že se od chlapa čeká nějaká iniciativa je prostě dané a myslím, že je tomu tak už od pravěku. Potom už záleží jakou muž zvolí taktiku. Ale spíš narážím na to, že když si žena usmyslí, že toho chlapa chce, tak použije “ženské zbraně” a je vymalováno za 5 minut. Naopak chlap se musí dvořit klidně několik týdnů, dělat ze sebe vola a to ještě s nejistým výsledkem.

 • Ahoj Lucko,
  rád bych se k tobě zapsal na intenzivní čtrnáctidenní kurs. Dle statistiky mám 14 let zpoždění. Rád bych dohnal ztracený čas… nic víc, nic míň.

 • Já jsem svého nynějšího přítele poznala před dvěma roky, když nám bylo 21…v té době byl panic. Když jsme se poznali tak říkal, že už holku měl, ale já jsem to stejně poznala. Vubec mi to nevadilo. Přišlo mi to roztomilý a navíc aspon vím, že to nebyl nějakej kurevník…

 • Zdravím, mám tenhle “problém” taky je mi 21 a žádná ženská v mojí blízkosti, co by se mno něco chtěla mít, přitom jsem docela komunikativní. Každopádně když jsem před dvěma lety vyšel ze střední tak jsem věděl ještě o dalších 3 lidech kteří si ve svým věku taky nějakých 19-20 let “nevrzly”.Myslím, že ve zkutečnosti bude daleko víc takových chlapů, jen to málokdo chce přiznat a většina to dusí v sobě. Když to ale jinak nepůjde tak ten bordel je jediná možnost.

 • Mam 55 let a jsem stale jeste panic, nikdy jsem s nikym nechodil, zadna holka me nikdy neobjala a ani mi nedala pusu….jsme totalni outcast neboli vyvrhel spolecnosti, zivot pro me nema smysl……jdu se zastrelit.

 • ahojky mě je 28 leta také nemohu něják najit holkua ani jsem ještě neměl,nejhorší je ta věc,že mě je 28 let,za což se dosti stydím,ataké jsem ještě neměl sexa nevím jak najít nějakou známost,zkouším zde seznamky na internetua bohužel nic.jsem veselé sympatické povahy,se spoustu zájmu,nekouřím,nepiji

 • Já sem na tom úplně stejně holky v dnešní době dělají až moc velké nároky na kluky bohužel patřím mezi ty hodné je mi 23 a poslední dobou se tím užírám víc a víc a vidím že mi nezbejvá nic víc než ten privat jinak se asi nedočkám :((

 • bejt tebou tak to neřeším..já už to taky přestala řešit..mně je 18 a v mým okolí je hodně málo holek, který jsou v mým věku ještě panny..ale mě je to jedno..mám i kámošku, která o to přišla před rokem a vystřídala 7 kluků a všichni si s ní vytřeli prdel..to mi dává ještě větší inspiraci si počkat..:) takže : “vydrž, prťka vydrž ” 😀

 • No výborně. Hlavu vzhůru, bude to ještě horší. Mně je 33 a mám stejný “problém”. Nikdy jsem nepolíbil holku. Nedokončil jsem kvůli tomu ani vysokou školu, je to deset let zpět. Za tu dobu jsem byl na pěti rande.
  Mojí jedinou záchranou je moje práce, zaměstnání. Nečiní mi problémy trávit mnoho týdnů pracovně v zahraničí, doma pak fyzickou prací na zahradě.

  Pro holky mého věku jsem nepoužitelný a mladší jsem zase příliš starý.
  A bordel? Jsem rád, že jsem tam byl, jinak bych si nikdy nesáhl na ženskou. Dopadlo to špatně, vyhodila mě po pěti minutách. Zkušenosti za dvacet Euro, na které se nezapomíná. Už to nikdy neudělám.
  Nejspíše nepřispěji do genofondu lidstva, a to bude jen dobře.

 • No hele to, že seš panic je dobře když nežiješ v manželství. Nemyslíš že je úžasné mít sex až po svatbě a poznávat a zažívat tyhle chvíle s ženou kterou miluješ a chceš s ní žít celý život? Já jsem taky panic,je mi 21 a jsem za to vlastně rád.Když mě bylo 17 málem k tomu došlo ,asi by došlo kdybych měl prezervativ.Tu holku jsem nemiloval chtěl jsem mít jen pohlavní styk a celý to intimní sblížení kde jsme se dostaly i dosti daleko i když přímo k pohlavnímu styku nedošlo mě až tak nebavilo,vždycky když jsem si to před tím představoval jak budu holku ošahávat atd, tak jsem myslel že to bude něco super ale zas nic extra to nebylo. Víš co chybělo? Byla to láska, sblížení na jiné než tělesné úrovni.Možná chybělo i větší libido z mé strany, ale myslím že to by mě stejně nenaplnilo víc než jen pár tělesnými impulzy, jelikož to hlavní opravdu chybělo. Do bordelu fakt nechoď, nemá to cenu se tahle ponižovat a nechat se zotročovat sexuální touhou. Víš teď se snažím žit křestanský život, po svém teenagrovském životě plného trávy,snažení se o to někam zapadnout, někdo být, po tech mnoha prasárnách co jsem děla u sledování porna i tvrdého, měl jsem za sebou i experimenty s drogami a veř tomu že tudy nevede cesta. Tohle není smysl života. To je jen ďábelský odlesk dnešní doby, jenž převrátila hodnoty a dělá z překonání panictví skoro, až to hlavní v životě mnoha lidí. Otázkou je jestli tohle chceš.

 • óóó, nechtěl bych 😀 LoL
  Strč ho třeba do vysavače 😀
  Tak s ním zakvidlej 😀
  A bude to 😀
  Ps. Nezapomeň na kondom 😉

 • Jako kvalifikovaný hřebec doporučuji vyzkoušet například psa či kočku. Je to velmi erotické a zároveň si zlepšíš zkušenosti s análem 😉
  Já toto provozoval jako menší a nemůžu si stěžovat 🙂
  Občas přefiknu i koně nebo králíka 🙂
  Ale jak říká můj kolega… vysavač je nej 😀

 • Jmenuji se Kamil, je mi 16 let a stále jsem panic 😀 Rozumím vám všem ale nechápu proč nevyužít ten vysavač 😀

 • Jmenuji se Kamila. Je mi 16 let. Jsem stále panna. Nechápu proč 🙁
  Jednou jsem měla kluka a ten mě vlezl do kalhotek. Pak najednou ruku vytáhl. Prý se lekl nějakýho bobra nebo čeho :/ Pak si k ruce čuchl a říkal něco o tvarohu. Ale já to prostě nechápu :/
  Poradtě mi prosím
  Budu vám za to vděčná 🙂
  PS. Všem doporučuji ten vysavač

 • Soucítím s vámi pánové. Je mi 22 a zatím nic. Hledám opravdový vztah. Bordel tento problém opravdu nevyřeší.

 • Když mi bylo 23 let, co se týče sexu, byla jsem už podle mě dost zkušená. Sex mám ráda a klidně bych se milovala i celý den a i v té době tomu nebylo jinak. Potkala jsem chlapce. Bylo mu 22. Byl milý, chytrý, měl přehled… Ani bych neřekla, že byl o rok mladší než já… Opravdu dost jsem se do něj zakoukala… Asi po měsíci známosti jsem začala přemýšlet, jak a kde asi proběhne naše první milování. Přišel den, kdy jsme byli konečně sami u mě doma. Ovšem, k ničemu nedošlo. Dobře, tak asi neměl náladu, snad to vyjde příště. Do týdne jsme byli ovšem zase sami a zase nic. To už mi bylo trochu divné. Říkám si, že ho možná nepřitahuji a začínám pochybovat… Při třetí příležitosti k sexu se už celá chvěji vzrušením, ptž on mě opravdu VELMI fyzicky přitahuje a když ani tentokrát k ničemu nedochází, už nevydržím a ptám se, zdali je dotyčný gay. A v tom se mi dostává odpovědi, že můj vyvolený je vlastně ještě panic a že neví, jak na to a že je ještě nervózní a najednou ze začal stydět, jaký je prý looser… Co tím vším chci říci: V té době jsem si o něm vůbec nemyslela, že je looser, byla jsem ráda, že mi řekl pravdu. To, že se mi otevřel, náš vztah posílilo ještě víc. Teď už to máme vše za sebou a máme velmi hezký vztah. Naše první milování bylo nejkrásnější milování, kt jsem kdy zažila. Možná proto, že jsem věděla, že nechodím s žádným proutníkem, co o to přišel v patnácti ani sám neví s kým…

 • To co jsi tu napsal je úplně stejný připad jako já, jen s tím rozdílem že mě je 20 let a taky jsem ještě panic, vyzkoušel jsem už všechno a jedině mě napadá poslední dobou zajít do toho bordelu

 • Ahoj, píšu tady po dvou letech… uz mi je 27 a porad nic, rozbehla se mi z toho psychoza takze jsem 2 mesice stravil v nemocnici. Doktor mi předepsal risperidon, lexaurin a androcur50 na sniženi sexualniho pudu to je sice fajn ale muj hlavni problem to neřeší.. na nedostatek nehy a lásky leky neexistují… jak uz tu bylo psáno pokud nemáš xicht jak model tak ti ani holky nedají šanci aby nahlédly do tvé nežné duše. Je to především láska a nežné pohlazení co chybí panicům a né sex….

 • Tak to jsme na tom podobne ale jeste o dva roky starsi. Take bych potreboval zaskolit 🙂

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.