Sex a vztahy

Je čas přestat se stydět! Víš, jak si užít s vibrátorem?

Přemýšlíš o pořízení nějaké erotické hračky? Tak odhoď stud a objev možnosti, které nabízí vibrátor. Je to užitečný pomocník, kterého využiješ nejen sama ve dlouhých chvílích, ale také se svým partnerem. Zajímá tě, co vše vibrátor dokáže?

Je čas přestat se stydět! Víš, jak si užít s vibrátorem?

Odhoď stud a pořiď si vibrátor

Vibrátory nejsou žádnou velkou novinkou. Tato erotická pomůcka byla známá už ve starověku. V poslední době však doznává tato pomůcka hromady vzrušujících inovací. V současnosti můžeš vybírat z celé škály zajímavých vibrátorů, které tě doslova nadchnou svými funkcemi. Říkáš si, že tvůj sexuální život už není to, co býval? Chceš svůj vztah s přítelem nějak osvěžit? I v tomhle případě jsou vibrátory skvělou ingredienců a bát se, že přítel bude na plastového šikulu žárlit, je zbytečné. Mnoho mužů naopak přiznává, že taková novinka dokáže postelové hrátky udělat ještě zajímavější. Předehra může být mnohem vásnivější a v páru vzbudit nečekané touhy.

Už máš vybráno?

Sexshop Erodream.cz ti představí svět klasických i velmi luxusních vibrátorů, které dokáží dráždit na více místech zároveň. Super pomůckou jsou rovněž masážní vibrační hlavice nebo realistické vibrátory, které dosahují až obřích rozměrů. Je však na tobě, co si vybereš – co se ti líbí. Své kouzlo mají i speciální vibrátory na klitoris, u kterého se snad ani nemusí zmiňovat, jak reaguje na intenzivní masáž. S vibrátorem svému příteli snadno ukážeš, kam má sáhnout. Chce to jen odhodit zábrany a v páru společně komunikovat.

Je čas přestat se stydět! Víš, jak si užít s vibrátorem?

Afrodiziakální kapky pomůžou k uvolnění

Máš problém se při milování uvolnit? I na to existují užitečné pomůcky. Ano, řeč je o afrodiziakách. Možná jsi už slyšela, že i některé pokrmy mají afrodiziakální účinky – co třeba jahody se šlehačkou nebo se sklenkou šampusu, ústřice nebo ostré koření? Pokud tě nic z toho neláká, můžeš vyzkoušet speciální a dostatečně silná afrodiziaka. Vybírej mezi přírodními a umělými afrodiziaky, která nabudí nejen tebe, ale i tvůj protějšek. Budeš se divit, jaké divy dokáží

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.