Sex a vztahy

Jak vypadají moderní erotické pomůcky

Zajímáš se více o současné moderní erotické pomůcky, nebo máš jen matnou představu o tom, že existují vibrátory pro ženy a nějaké ty nafukovací panny pro muže? Moderní erotické pomůcky nabízejí mnohem více. Udělali jsme za tebe malou exkurzi do světa erotických hraček.

Pokrok jde kupředu… i v sexshopech

Technický pokrok vidíme všude kolem sebe a nahlédnete-li do sexshopu (např. Loveo), zjistíte, že i tam dorazil. Prohlédneš si v něm mnohem propracovanější pomůcky než před několika lety. Jsou z modernějších materiálů i celkově lépe propracované. A ta rozmanitost!

Výhodou dnešních sexshopů je mimo jiné i to, že mnohé z nich své zboží nabízejí prostřednictvím internetových obchodů, takže pokud patříte mezi stydlivky, můžete si zboží diskrétně prohlížet a nakupovat ho touto cestou.

Multifunkční vibrátory se vším všudy

Je těžké vybrat v nabídce erotických pomůcek tu nejlepší, ale mezi top hračkami jsou určitě multifunkční vibrátory.

A co si pod takovým vibrátorem představit? Je to vibrátor, který je svým tvarem přizpůsobený tak, aby umožňoval dráždit zároveň více erotogenních zón. Existují i takové vibrátory, které dokáží zároveň dráždit vagínu, klitoris i bod G či zadeček.

Vibrátory pro bod G

Moderní multifunkční vibrátory mají pulsní programy. To znamená, že si nastavíš vibrace v určitých intervalech. Je zajímavé si hrát a hledat, který pulsní program bude pro tebe nejvzrušivější.

Představuješ si vibrátor jako pomůcku, která věrně kopíruje penis muže? I takové jsou, ale mnoho moderních vibrátorů má dnes úplně jiné tvary. Jejich vzhled je přizpůsoben tak, aby dráždění s ním bylo co nejintenzivnější.

Další moderní erotické pomůcky pro ženy

Dámy si mohou vybrat i z mnohých dalších erotických pomůcek. Vedle vibrátorů, dild a Venušiných kuliček jsou to i méně známé pomůcky, např. The Cone – kužel, se kterým si lze různě „vyhrát“ nebo třeba orální simulátor a najdeš i další, někdy hodně nevšední pomůcky.

A co nabízí sexshopy mužům?

Z moderních pomůcek v sexshopu se netěší jen ženy. I pánové si mohou „hrát“ s hodně zajímavými pomůckami.

Pro ně jsou tu různé vakuové pumpy (mimochodem vyrábí se i pro ženy), nafukovací panny, umělé vagíny, všemožné masturbátory atd. Erotické pomůcky jsou perfektně propracované. Zajímavé jsou především umělé vagíny. Jsou vyráběné z různých materiálů. Nejmodernějším z nich je patentovaný materiál, který imituje lidskou kůži. Je jí podobný na omak, ale také udržuje teplo, takže při masturbaci mají muži podobné pocity jako při sexu.

Pink Lady Stamina: Jedna ukázka za všechny

Pořád si nedokážeš představit, jak taková umělá vagína určená mužům na masturbaci vypadá? Představíme si jednu z těch nejpropracovanějších – třeba Pink Lady Stamina.

Kdybys ji našla u chlapa v šuplíku zavřenou, asi by tě ničím nezaujala. Ani by ti nedošlo, že jde o umělou vagínu. Když je zavřená, má totiž nenápadný design baterky. Až když se odšroubuje její horní víčko, vykoukne na vás růžová štěrbinka – tedy samotný masturbátor. Pánové si Pink Lady Stamina (stejně jako další umělé vagíny z tohoto materiálu) před použitím dávají do teplé vody, díky které se zahřeje, a ještě lépe simuluje skutečnou vagínu.

Pink Lady Stamina

Pro chlapi je tato hračička velmi příjemná. Připomíná jim skutečný sex s holkou. Ale přej jim to, protože kromě toho, že se pomocí tohoto masturbátoru uspokojí, trénuje také výdrž, takže bude-li mít tvůj kluk takovou hračku doma, má to jisté výhody i pro tebe.

Erotické hračky pro páry

Erotické hračky nejsou jen předměty, které slouží mužům a ženám k masturbaci. V sexshopu najdete mnohé pomůcky, které dokáží příjemně zpestřit předehru nebo samotné erotické hrátky. Mezi ně patří různé návleky na penis, erekční a vibrační kroužky, pouta a i některé velmi specifické pomůcky pro vyznavače různých erotických praktik.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.