Sex a vztahy

Jak vypadají moderní erotické pomůcky

Zajímáš se více o současné moderní erotické pomůcky, nebo máš jen matnou představu o tom, že existují vibrátory pro ženy a nějaké ty nafukovací panny pro muže? Moderní erotické pomůcky nabízejí mnohem více. Udělali jsme za tebe malou exkurzi do světa erotických hraček.

Pokrok jde kupředu… i v sexshopech

Technický pokrok vidíme všude kolem sebe a nahlédnete-li do sexshopu (např. Loveo), zjistíte, že i tam dorazil. Prohlédneš si v něm mnohem propracovanější pomůcky než před několika lety. Jsou z modernějších materiálů i celkově lépe propracované. A ta rozmanitost!

Výhodou dnešních sexshopů je mimo jiné i to, že mnohé z nich své zboží nabízejí prostřednictvím internetových obchodů, takže pokud patříte mezi stydlivky, můžete si zboží diskrétně prohlížet a nakupovat ho touto cestou.

Multifunkční vibrátory se vším všudy

Je těžké vybrat v nabídce erotických pomůcek tu nejlepší, ale mezi top hračkami jsou určitě multifunkční vibrátory.

A co si pod takovým vibrátorem představit? Je to vibrátor, který je svým tvarem přizpůsobený tak, aby umožňoval dráždit zároveň více erotogenních zón. Existují i takové vibrátory, které dokáží zároveň dráždit vagínu, klitoris i bod G či zadeček.

Vibrátory pro bod G

Moderní multifunkční vibrátory mají pulsní programy. To znamená, že si nastavíš vibrace v určitých intervalech. Je zajímavé si hrát a hledat, který pulsní program bude pro tebe nejvzrušivější.

Představuješ si vibrátor jako pomůcku, která věrně kopíruje penis muže? I takové jsou, ale mnoho moderních vibrátorů má dnes úplně jiné tvary. Jejich vzhled je přizpůsoben tak, aby dráždění s ním bylo co nejintenzivnější.

Další moderní erotické pomůcky pro ženy

Dámy si mohou vybrat i z mnohých dalších erotických pomůcek. Vedle vibrátorů, dild a Venušiných kuliček jsou to i méně známé pomůcky, např. The Cone – kužel, se kterým si lze různě „vyhrát“ nebo třeba orální simulátor a najdeš i další, někdy hodně nevšední pomůcky.

A co nabízí sexshopy mužům?

Z moderních pomůcek v sexshopu se netěší jen ženy. I pánové si mohou „hrát“ s hodně zajímavými pomůckami.

Pro ně jsou tu různé vakuové pumpy (mimochodem vyrábí se i pro ženy), nafukovací panny, umělé vagíny, všemožné masturbátory atd. Erotické pomůcky jsou perfektně propracované. Zajímavé jsou především umělé vagíny. Jsou vyráběné z různých materiálů. Nejmodernějším z nich je patentovaný materiál, který imituje lidskou kůži. Je jí podobný na omak, ale také udržuje teplo, takže při masturbaci mají muži podobné pocity jako při sexu.

Pink Lady Stamina: Jedna ukázka za všechny

Pořád si nedokážeš představit, jak taková umělá vagína určená mužům na masturbaci vypadá? Představíme si jednu z těch nejpropracovanějších – třeba Pink Lady Stamina.

Kdybys ji našla u chlapa v šuplíku zavřenou, asi by tě ničím nezaujala. Ani by ti nedošlo, že jde o umělou vagínu. Když je zavřená, má totiž nenápadný design baterky. Až když se odšroubuje její horní víčko, vykoukne na vás růžová štěrbinka – tedy samotný masturbátor. Pánové si Pink Lady Stamina (stejně jako další umělé vagíny z tohoto materiálu) před použitím dávají do teplé vody, díky které se zahřeje, a ještě lépe simuluje skutečnou vagínu.

Pink Lady Stamina

Pro chlapi je tato hračička velmi příjemná. Připomíná jim skutečný sex s holkou. Ale přej jim to, protože kromě toho, že se pomocí tohoto masturbátoru uspokojí, trénuje také výdrž, takže bude-li mít tvůj kluk takovou hračku doma, má to jisté výhody i pro tebe.

Erotické hračky pro páry

Erotické hračky nejsou jen předměty, které slouží mužům a ženám k masturbaci. V sexshopu najdete mnohé pomůcky, které dokáží příjemně zpestřit předehru nebo samotné erotické hrátky. Mezi ně patří různé návleky na penis, erekční a vibrační kroužky, pouta a i některé velmi specifické pomůcky pro vyznavače různých erotických praktik.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.