Sex a vztahy

Jak se stát pravou zlatokopkou?

Nechodit do práce a nechávat si všechno platit „hodným strýčkem“. Tak fungují některé ženy v dnešní době. Chceš znát detaily a stát se potom jednou z nich?

Zlatokopky

Krumpáč na rameni a mapu ke zlatému pokladu v ruce si rozhodně nepředstavuj. Ženy, označované jako zlatokopky, jsou totiž maximálně tak obtěžkané make-upem, sexy oblečením a svou chladnokrevností. Jedná se totiž o ženy, které hledají „sponzory“ pro svůj život. Jednoduše si najdou nějakého naivního pracháče a nechávají se od něho vydržovat. Nemusí chodit do práce a jen si tak užívají života, který jim platí někdo jiný. Chceš vědět, jak se stát jednou z nich?

Ženy ždímající z mužů peníze pro svůj nákladný život.
zdroj: briancuban.com

Nejdříve pravidla

Jako první ze všeho si musíš ujasnit, co chceš a co očekáváš. Mnoho zlatokopek má jasné pravidlo – žádný sex. A muži si je přesto vydržují a platí jim za jejich blízkost a naslouchání. Jedná se o osamělé naivní muže s nízkým sebevědomím, kteří chtějí mít někoho, s kým si mohou popovídat. A za takovou společnost jsou ochotni nabízet neuvěřitelné sumy.

Sebevědomí a svědomí

Jistě je důležité, abys dbala o svůj vzhled. Nikdo by si nechtěl platit ošklivou šmudlu. Díky hezkému vzhledu navíc jistě získáš i potřebné sebevědomí. Nejdůležitější před tím, než se pustíš do nějakého hledání potencionálního sponzora, je, abys zapomněla na své svědomí. Nic takového pro tebe nesmí existovat. Jde jen o peníze, žádnou lásku ani city. Zlatokopky tvrdí, že ony vlastně muže nevyužívají, ale dávají jim to, co chtějí – tedy ženu, které mohou kupovat drahé dárky a hýčkat ji v penězích. A stejnou věc si musíš říct i ty.

Lov

A nyní už je na řadě hledání nějakého toho chlapa. Dnes už není nutné chodit do barů a čekat na svou příležitost na baru se sklenkou v ruce. V dnešní době plné sociálních sítí se sami muži „nabízejí“ na Facebooku či Twitteru, zkusit můžeš i manažery z profesní sítě LinkedIn! Takže stačí mít účet na nějaké takové síti a můžeš vesele lovit.

Drahé věci

Drahé oblečení, boty, šperky, elektronika či třeba gurmánské delikatesy se pro dobré zlatokopky stávají rutinou. Při nedávno vzniklém dokumentu o životě těchto žen jedna z nich říká, že za poslední tři měsíce svého sponzora pumpla o 25 000 Euro! To je v přepočtu nějakých 650 000 korun!

Šaty s peněz – co k tomu dodat?
zdroj: luuux.com

Nevýhody

Peníze bez práce a drahé věci bez mizení peněz z tvého účtu je sice super, ale pro ty, kteří přece jen nějaké to svědomí mají, to není dobrý job. Bez debat je také to, že mnoho lidí zlatokopkami pohrdá a myslí si o nich, že jsou to jen „holky na prodej“. Pokud se tedy pro podobnou „práci“ rozhodneš, nečekej zástupy kamarádů.

Závěrem

Pokud tě toto téma zaujalo a umíš anglicky – neváhej a pusť si tento dokument, ve kterém se reálné zlatokopky přiznávají, jak dosáhly svého. Protože pokud žena něco chce, dosáhne svého. Někteří muži jsou vláční jako těsto – stačí jen vědět, jak ho tvarovat a správně navádět. Protože o čem by to pak bylo, kdybychom si o všechno museli říkat, že?

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.