Sex a vztahy

Jak se smířit s malým penisem?

Říká se, že i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo. Pokud máš doma kluka s podprůměrným vybavením, nezoufej, parádní sex si můžeš užít i tak.

I s malým penisem si můžeš užít

Abychom se mohli bavit o malém mužském přirození, měli bychom se zamyslet nad tím, jak malý je vlastně malý penis. Kdo určuje, co je velké a co malé? Průměrný penis v České republice dosahuje během erekce délky kolem patnácti centimetrů a vše pod tímto číslem je tedy už malé? Neřekla bych. Vnímání velikosti penisu je velmi individuální. Pokud si u jednoho kluka zvykneš na jednu velikost, u druhého přítele poznáš, jestli je menší nebo větší. Pokud bude rozdíl výraznější, může tě to na chvíli zarazit, ale na sex to vliv prakticky nemá. Všechny trable s malým penisem jsou pouze psychického původu, ať už to vadí tobě, nebo klukovi. Pokud bude tvůj kluk umět se svou „menší“ výbavou dobře zacházet a bude se tě snažit maximálně uspokojit, není třeba trápit se s tím, kolik má jeho penis centimetrů, ne? Ale i on se samozřejmě musí přijmout takový jaký je. Máš pocit, že ho jeho velikost penisu trápí? Přitáhni ho ke Kámoška.cz a nech ho přečíst níže napsané rady pro kluky.

Pokud platí, že čím větší auto, tím menší penis, tak je mi ho líto.
foto: imgur.com

Rady pro kluky

Pokud si myslíš, že tvoje výbava by mohla být větší, čti pozorně: Na velikosti nezáleží! Je jedno, jak je tvůj penis dlouhý, při sexu to holka nepozná. Při pohlavním styku se oceňuje spíše šířka tvého penisu, než jeho délka. Pokud ti ale jde o estetický vzhled a tvou psychickou pohodu, můžeš si s tím poradit následovně.

1) Vyhol se

Tvůj nástroj tak hned bude působit větší a věř mi, že i tvoje slečna to rozhodně ocení. Žijeme ve 21. století a hladce oholení muži jsou dnes žádaní.

Odstranění chlupů z něj udělá býka v posteli.
foto: foundshit.com

2) Cvič

Existují tzv. Kegelovy cviky na zpevnění pánevních svalů. Když budeš cvičit pravidelně, dosáhneš tím pevnější erekce. Tvrdost a pevnost penisu nás ženy rajcuje víc než jeho velikost. Cvičení můžeš poradit i své přítelkyni. Procvičí si tím poševní svaly a sex tak pro vás oba bude časem intenzivnější.

3) Buď vynalézavý

V sexu rozhodně nejde jen o tvůj penis. Máš před sebou krásnou holku, která je celá natěšená na to, až ji nějak uspokojíš. Buď si jistý, že když provedeš kvalitní práci jazykem, rozhodně tě nebude chtít vyměnit za vyvinutějšího.

Práce jazykem
Nedostatky v trenýrkách může kompenzovat mrštný jazyk.
foto: imgur.com

4) Zamysli se nad výhodami

Představ si, že máš péro jako černoch. K čemu by ti to bylo? Ženě to větší uspokojení nezaručí a ty by sis taky moc neužil. S malým penisem si můžeš užít skvělý orální sex a tvá přítelkyně určitě ocení, že si ho při kouření nemusí rvát až do krku.

Jonah Falcon
Jonah Falcon má jeden z největších penisů na světě, v erekci měří 34 centimetrů.
foto: pinterest.com

Fakta závěrem

Uvědom si, že ženy jsou citlivé hlavně v zevní části vagíny a na krajích „vchodu“. Tam se dostaneš, i když jsi menších rozměrů, takže se nemusíš bát, že bys svou vyvolenou neuspokojil. Mysli na to, že nám imponují charismatičtí muži se smyslem pro humor, muži, kteří se o sebe umí postarat. Pokud nás zaujmete svým charakterem, máte vyhráno. Penis je pro nás už jen takový velmi příjemný bonus.

Štítky

3 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.