Sex a vztahy

Jak se přiznat k tomu, že v posteli simuluješ orgáč?

Ženy se bohužel naučily jednu neférovou věc – a to lhát mužům v posteli ohledně svého orgasmu. Co ale dělat, když už je toho dost a je čas jít s pravdou ven?

Ženy a sex

Ženy nejsou v posteli příliš férová stvoření, až příliš často předstírají, že dosáhly vyvrcholení, ale vlastně tomu tak není. Pokud ženská předstírá při jednorázovce někde na párty, potom by se to ještě dalo omluvit – chtěla to mít rychle za sebou – ale lhát přítelovi? Lhát své drahé polovičce? Zaprvé je to podvod a zadruhé, rozhodně tím ničeho nedosáhneš. Pokud je tvůj přítel v posteli neuspokojivý, tím, že budeš předstírat orgasmus, se to nezlepší. Naopak bys mu měla poradit co a jak a komunikovat s ním. Potíž ale je, jak se k předchozímu divadlu přiznat? Co dělat, aby už tomu lhaní byl konec?

1. Přiznej se, že jsi simulant

Na to nikdy nebude ta pravá chvíle, takže to neprotahuj a strhni to rychle jako náplast. Nezapomeň se hodně omlouvat a rozhodně se připrav na to, že ti tvůj kluk třeba už nikdy nebude věřit. Nebo tě dokonce opustí. Ale asi je to lepší, než si něco nalhávat a kromě toho si to můžeš vyčítat jedině sama sobě. Během objasňování zapoj statistiku – tedy, že až 70% žen nedosáhne během pohlavního styku vyvrcholení. A v žádném případě neříkej, že u tvých předchozích kluků orgasmus nebyl žádný problém. A to i v případě, že je to pravda. Snaž se svého přítele ranit co nejméně a buď si jistá, že jeho důvěru budeš muset zase získávat. Na druhou stranu ale budete moci společně přijít na nějaké řešení.

2. Dál lži a předstírej

Pokud se děsíš výše napsaného, není nic jednoduššího, než pokračovat v tom co děláš a dál žít ve lži. Ber to ale tak, že tvoje frustrace z neuspokojivého sexu může vést jen ke dvěma možnostem – nakonec se stejně přiznáš a čím déle to bude, tím horší to bude, nebo si najdeš někoho jiného. Potom ale buď té lásky a svého kluka, se kterým se rozcházíš, nebombarduj slovy „S tebou jsem nikdy uspokojení nedosáhla! Všichni byli lepší, než ty.“ – jistě, je to třeba pravda, ale můžeš si za to sama. Když neřekneš, co se ti líbí, jak to má asi tak zjistit? Na čele to vytetované nenosíš.

3. Najdi si jiného a začni znovu

Pokud nechceš jít s pravdou ven, ale nechce se ti už v tom předstírání pokračovat, najdi si jiného přítele a začni s čistým štítem. A nezapleť se znovu do stejných sítí – pokud tě prostě neuspokojí, řekni mu to, vysvětli mu, že u ženských to není tak jednoduché, zkoušej na tom pracovat a nezatracuj ho hned.

4. Uvolni se a zkus z falše udělat pravdu

Poslední možností je, zkusit na sobě zapracovat a udělat z falešného orgasmu opravdový. I když je tu jisté riziko, že jakmile dojde na ten opravdový vrchol, přítel pozná, že předtím to muselo být hrané. Ale což o to. Zkus se co nejvíce během sexu uvolnit, zkoušejte nové pozice, které více stimulují G-bod nebo klitoris. Můžeš to zkoušet i bez přítele – najdi si na internetu nějakou erotiku a zkus se sama uvolňovat a dráždit. Když dosáhneš orgasmu sama se sebou, s přítelem to potom bude jednodušší.

Jen do toho

No, nikdo neříkal, že to bude snadné, ale není to přeci jen lepší, než neustále předstírat a hlídat se? Navíc to není férové k tvému příteli – a to i v případě, že je to v posteli sobecký hajzlík. Neboj se říct pravdu.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.